כל מה שמעניין

eBay הוא מקום פופולרי עבור אנשים לקנות ולמכור מוצרים

eBay הוא שוק מקוון פופולרי שקיים מאז 1995. החברה מציעה שירותים רבים ושונים כגון מכירות פומביות, קניות ומודעות מסווגות.

eBay גובה מהמוכרים עמלה עבור הפריטים שהם מוכרים באתר שלהם.

עמלת המוכר מחושבת על ידי הכפלת הערך הסופי של פריט באחוז שבחרו כאשר רשם את הפריט שלו.

עמלת העמלה נעה בין 10% ל-50%. ככל שהאחוז גבוה יותר, כך הערך הסופי של פריט יהיה נמוך יותר. לדוגמה, אם בחרת ב-20%, הערך הסופי שלך יהיה 80% ממה שרצית במקור למכור את הפריט שלך. לעומת זאת, אם בחרת 50%, אז הערך הסופי שלך יהיה 150% ממה שרצית במקור למכור את הפריט שלך.

eBay היא חברת מסחר אלקטרוני גלובלית שנוסדה ב-3 בספטמבר 1995. מטה החברה בסן חוזה, קליפורניה והיא פועלת בכ-30 מדינות. המשימה של eBay היא לחבר בין אנשים ברחבי העולם על ידי מתן אפשרות לסחור כמעט בכל דבר.

ישנן שתי דרכים שבהן מוכרי eBay יכולים להרוויח כסף: עמלות מכירה ודמי רישום. הטבלה הבאה ממחישה את שיעורי העמלות עבור סוגים שונים של פריטים הנמכרים ב-eBay:

עמלות מכירה באיביי

סוג עמלת פריט (%) עמלת רישום ($)

ספרים, DVD, CD, משחקי וידאו 3% 25¢ או $1 (בהתאם לקטגוריה)

בגדים ונעליים 10% 50¢ או $2 (תלוי בקטגוריה)

תיקים וארנקים 10% 50¢ או $2 (בהתאם לקטגוריה)

מוכרי איביי יכולים לקבוע את העמלה שהם גובים עבור מכירה. העמלה נגבית על הסכום הכולל של המכירה כולל משלוח, טיפול וכל חיוב אחר. המוכר יכול לקבוע את העמלה כאחוז מהעלות הכוללת או כסכום דולרי קבוע.

המוכר בוחר לגבות או אחוז מכל מכירה או סכום דולר קבוע לכל עסקה. לדוגמה, אם תבחר לגבות 10% מכל מכירה, תקבל 10 דולר עבור כל מכירה בשווי 100 דולר. אם אתה רוצה לגבות $3 לכל עסקה, אז תקבל $3 עבור כל מכירות בשווי $100.

eBay הוא שוק שמחבר בין קונים ומוכרים מרחבי העולם. לחברה יש עמלה של 10% על רוב הפריטים הנמכרים וכן עמלות רישום לכל פריט.

החברה התמודדה עם תחרות מצד פלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות, כמו אמזון ועליבאבא. כדי להתחרות בחברות הללו, eBay מורידה את שיעורי העמלות שלהן, מה שיעזור להן למשוך עוד מוכרים.

eBay הוא שוק מקוון פופולרי המאפשר לאנשים לקנות ולמכור סחורות ושירותים. למוכרים באיביי ניתנת האפשרות לשלם עבור עמלת רישום או לשלם עבור עמלת הרישום שלהם באמצעות מכירה פומבית. המוכר יכול גם לבחור לשלם עמלה על כל פריט שנמכר. עמלות אלו מחושבות בסוף כל חודש, בהתבסס על הערך הכולל של הפריטים שנמכרו במהלך פרק זמן זה.

עמלות המכירה של eBay מחושבות בשתי דרכים:

1) עמלה קבועה – זה המקום שבו המוכר משלם סכום קבוע לכל פריט שנמכר, ללא קשר למחיר

2) עמלה באחוזים – זה המקום שבו המוכר משלם אחוז לכל פריט שנמכר, על סמך מה שהם קבעו כשיעור העמלה שלו

eBay הוא שוק מקוון שבו אנשים יכולים לקנות ולמכור פריטים. החברה מהווה גם פלטפורמה לעסקים קטנים להגיע ללקוחות חדשים.

שיעורי העמלות של החברה משתנים בהתאם לקטגוריית הפריט והאם הוא נמכר דרך מכירה פומבית של eBay או של פלטפורמת צד שלישי או מחירון קבוע.

ל-EBay יש מבנה עמלות לקונים ולמוכרים המבוסס על המחיר הכולל של הפריט.

אם תמכור פריט ב-$1,000, eBay תיקח ממך 8%. אם אתה מוכר פריט ב-$10,000, eBay תיקח ממך 10%.

מבנה העמלה אינו זהה עבור הקונים.

לקונים יש שיעורי עמלות שונים בהתאם למה שהם קונים. לדוגמה, אם קונה רוכש פריט שעולה יותר מ-$1,000 אך פחות או שווה ל-$25,000 אז הוא ישלם עמלה של 20% בנוסף לכל עלויות המשלוח והטיפול שעשויות לחול.

eBay היא חברת מסחר אלקטרוני גלובלית המאפשרת לאנשים לקנות ולמכור פריטים באינטרנט. המוכרים מחויבים בעמלה עבור כל פריט שנמכר, ושיעור עמלה זו משתנה בהתאם לקטגוריית הפריט.

העמלה עבור כל מכירה יכולה להיות בין 8% ל-25%. שיעור העמלה תלוי בקטגוריית הפריט הנמכר, עם תעריפים גבוהים יותר עבור פריטים יקרים יותר.

eBay הוא שוק מקוון פופולרי שמחבר בין קונים ומוכרים מכל רחבי העולם. המוכרים יכולים לרשום פריט למכירה, לקבוע מחיר ולהציע אפשרויות משלוח.

eBay גובה מהמוכרים עמלה עבור כל עסקה שהושלמה. עמלה זו נקראת עמלת המכירה של eBay. העמלה משתנה בהתאם לסוג הפריט הנמכר ולמדינה בה הוא נמכר.

הטבלה הבאה מספקת מידע על עמלות המכירה של eBay:

סוג הפריט הנמכר

מדינה

ועדת מכירה

הַלבָּשָׁה

ארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה

10% + $0.30 (לעסקה)

eBay מציעה מבנה עמלות השונה ממקומות שוק מקוונים אחרים. העמלות מחושבות על השווי הכולל של המכירה, הכולל דמי משלוח וטיפול.

מבנה העמלות של eBay מבוסס על הערך הכולל של המכירה, כולל דמי משלוח וטיפול.

מבנה העמלות של EBay שונה ממקומות שוק מקוונים אחרים בכך שהוא מחשב עמלות על סמך אחוז מהערך הכולל של המכירה שלך, כולל דמי משלוח וטיפול.

eBay הוא אחד מאתרי המסחר האלקטרוני הפופולריים ביותר, המאפשר למשתמשים לקנות ולמכור מוצרים. עמלת איביי מחושבת כאחוז ממחיר המכירה הסופי של הפריט.

עמלת מכירת פריטים באיביי משתנה בהתאם לקטגוריה בה אתה מוכר.

לדוגמה, אם אתה מוכר פריט שעולה $100 ונכנס לקטגוריית בגדים ואביזרים, העמלה שלך תהיה 10%.

אם אתה מוכר פריט שעולה $100 ונכנס לקטגוריית הבית והגן, העמלה שלך תהיה 13%.

אם אתה מוכר פריט שעולה $100 ונכנס לקטגוריית מחשבים ואלקטרוניקה, העמלה שלך תהיה 20%.

העמלה על מכירת פריטים באיביי תלויה גם בשאלה אם מדובר במוצר חדש או משומש או לא. עבור מוצרים חדשים, יש 20% עמלת רישום בתוספת 10% עמלת ערך סופי. עבור מוצרים משומשים, יש 25% עמלת רישום פלוס

העמלה עבור מוכרי eBay מחושבת ממחיר המכירה הסופי של הפריט, בתוספת דמי משלוח וטיפול.

לדוגמה, קונה רוכש פריט רשום עבור $100 עם $25 דמי משלוח וטיפול. אם הקונה משלם באמצעות PayPal, אז eBay יגבה סך של $125 בעמלות מהמוכר. במקרה זה, eBay תאסוף 10% מ-$125 (או 10% מ-$75) כעמלה על המכירה.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.