כל מה שמעניין

freepik

5 דרכים שיעזרו לכם לשפר את שירות הלקוחות שם

בית עסק המעוניין להצליח ולייצר לעצמו קהל לקוחות גדול, צריך להקפיד ולשים דגש על הנושא של שירות. מהרגע בו לקוח פונה אליו בפעם הראשונה ועד לשלבים מתקדמים אחרי רכישת המוצר או השירות. ללא שירות לקוחות יעיל וחכם, יהיה לו קשה מאוד להחזיק מעמד זמן רב.

שירות לקוחות איכותי צריך לספק פתרונות יעילים, נכונים וחסכוניים ללקוחות שלו בכל עת, בכל פנייה. לקוח צריך להרגיש שבית העסק עומד לרשותו בכל עניין ומוכן לפעול למענו. אחרת הוא יעדיף לפנות לעסק אחר. היום יש לכך משמעות רבה, בהיבטים כלכליים ותדמיתיים. לקוח מרוצה ימליץ על בית העסק ברשתות חברתיות. לקוח לא מרוצה, יעודד אחרים להימנע מלעבוד איתו.

ישנן דרכים שונות כיצד לשפר את שירות הלקוחות של בית העסק ולספק שירות איכות לכל לקוח. לפני שנציג חמש דרכים, חשוב להדגיש שתי נקודות בסיסיות:

נקודה ראשונה, כל בית עסק צריך לשים דגש על שירות לקוחות. עסקים גדולים ובינוניים יחזיקו מחלקות שעוסקות בנושא. עסקים קטנים צריכים לדאוג שכל עובד במקום, ידע לתת שירות ללקוח בכל שלב במפגש מולו.

נקודה שנייה, שירות לקוחות מתחיל ברגע שהלקוח פונה לבית העסק. גם אם הוא לא רכש מוצר או שירות. מהרגע בו הוא יוצר קשר איתו, יש להתייחס אליו כאל לקוח לכל דבר ולספק לו שירות ברמה גבוהה.

 

כיצד ניתן לשפר  שירות לקוחות

מרכזיה וירטואלית – מחלקת שירות לקוחות איכותי צריכה לעבוד עם כלים וציוד ברמה גבוהה, בשביל שתוכל לספק שירות זמין ונגיש לכל לקוח, בכל עת.

מרכזיה וירטואלית מחליפה את המרכזיה המסורתית, ומספקת שירותים דרך שרתי ענן. ניתן להתחבר אליה מכל מקום בעולם. לספק שירותים ללקוחות בכל עת מחד ולבצע מעקב אחרי נותני השירות מאידך.

צ'אט דיגיטלי – אחד הכלים החדשים שעומדים לרשות מחלקות שירות לקוחות, הוא צ'אט עם נציג דיגיטלי באתר. כלי המאפשר לספק מענה ללקוח 24/7, גם מחוץ לשעות העבודה.

וואטסאפ –יותר ויותר בתי עסק ומוסדות מספקים שירותים ללקוחות גם בעזרת הודעות וואטסאפ. בצורה כזו אפשר לספק שירותים זמינים, בכל עת, ישירות לסלולר. אפשר שהשירות יתבצע על ידי בן אנוש ואפשר שהוא יסופק על ידי בוט דיגיטלי.

מעקב ועדכון – אחרי שמספקים שירות ללקוח, יש לספק לו עדכונים לגבי המשך הטיפול. בכל פעם כשהטיפול עובר שלב, מעדכנים אותו בכך, עד שהעניין נסגר ונפתר.

משובים – אחת הדרכים המוכרות והטובות לשיפור מערכת שירות לקוחות היא משובים. |
בסוף תהליך השירות, ניתן לשלוח סקר, בטלפון או במייל, ולבקש מהלקוח לענות עליו. הסקר צריך להיות קצר, תמציתי וברור, בשביל שהלקוח יסכים לענות עליו. לאחר מכן, יש לבחון את התשובות שהוא נתן, לנתח אותן ולבחון את השיפורים הנדרשים.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ילדים במים
בלוג

7 אטרקציות לאירועים שחובה לראות למסיבות יום הולדת

תג מים היא אטרקציה פופולרית למסיבות יום הולדת ואירועים אחרים. שחקנים לובשים אפודים שיכולים לזהות מתי הם נפגעו ממים מתותחי המים של יריביהם. המשחק האינטראקטיבי הזה מושלם לאורחים בכל הגילאים ובטוח שייצור זיכרונות מתמשכים.

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.