כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

רופא עד הבית- מה היתרונות?

כבר אמרו חכמים מאיתנו כי כסף יכול לקנות הכל חוץ מבריאות. להישאר בריאים זו אולי המשאלה הגדולה והחשובה ביותר שיש לנו, בתור בני אדם. עד לפני כמה שנים נדמה היה כי רק בבית חולים אפשר לקבל את הטיפול האולטימטיבי, כזה שיאפשר לחולה להחלים. אבל אנחנו כמובן חיים בעידן קצת אחר היום והיום אנחנו יודעים כי לא רק שרופא יכול לעשות לא מעט בביקור בית, אלא לעיתים, מדובר על דרך הטיפול היעילה ביותר. אם אתם רוצים לשמוע עוד על השירות ומנסים להבין האם הוא מתאים ורלוונטי עבורכם, אנחנו פה בשביל להסביר הכל, ממש עכשיו.

 

כמה מילים על סוגים שונים של חולים

לפני שאפשר יהיה לדבר בהרחבה על שירות של רופא עד הבית, אנחנו רוצים לחלק את כלל החולים לשלוש קבוצות עיקריות:

  1. מי שחולים במחלה בה אפשר לטפל באופן עצמאי: כל הורה מכיר את הרגע בו קמים בבוקר ומבינים שהילד עוד פעם לא ילך לגן כי יש לו חום. זה וודאי לא נעים אבל בדרך כלל, מלבד ביקור קצר אצל רופא המשפחה, הרי שחוץ משימוש בכדורים להורדת חום ומנוחה ממושכת, אין יותר מדי מה לעשות, פשוט, להמתין עד שהמחלה תעבור.
  2. מי שנפגעו פגיעה טראומטית: המונח 'טראומה', משמש אותנו בשפה המקצועית כדי להגידר חבלה אשר נוצרה בעקבות תאונה. זו יכולה להיות בחורה שנכוותה מהתנור וזה יכול להיות מי שצריך להגיע לחדר מיון עכשיו אחרי תאונת דרכים. גם במקרה הזה, רופא עד הבית לא יעשה יותר מדי. בדרך כלל הטיפול ייעשה בבית החולים ובמידת הצורך, תינתן למטופלים להמשיך את תהליך ההחלמה בבית ולהגיע לביקורת אחת לכמה זמן.
  3. מי שחולים במחלה ממושכת וצריכים מענה רפואי צמוד: חולי סרטן או מי שצריכים להסתובב עם קטטר, חולים במחלה כרונית כזו או אחרת ומי שמקבלים אנטיביוטיקה לוריד לפרק זמן מסוים, הם מי שעוברים את תהליך ההחלמה בבית אמנם, אבל הם צריכים בכל זאת לעבור פרוצדורה רפואית קצרה אחת לכמה ימים או יותר. עבור המקרים הללו, רופא עד הבית יכול לתת שירות מצויין.

 

מה היתרונות של ביקור רופא בבית

אם נניח לרגע בצד את היתרונות המובנים מאליהם כמו, חיסכון בזמן וכן הלאה. הרי שהיום אנחנו יודעים יותר טוב מבעבר עד כמה התחושות של המטופל בזמן הטיפול יכולות להשפיע על תהליך ההחלמה. לא במקרה אפשר לראות בבתי חולים ליצנים רפואיים. לא רק שהם מגיעים כדי להפיג את בדידותם של החולים, אלא, אנחנו רואים קשר ישיר בין שיפור מצב הרוח ובין תהליך ההחלמה. מטבע הדברים, מטופל בסביבתו הטבעית ירגיש נוח יותר ושליו יותר, מהאופן בו ירגיש בחדר הטיפולים, במרפאה או בחדר מיון.

לא רק זה, אלא, רופא המגיע עד אליכם, למעשה ניגש לטפל בכם וזו בלבד. הדבר משמעותי במיוחד אם אנחנו לוקחים בחשבון את העומס העצום אותו אנחנו רואים על שירותי הבריאות הציבוריים, הסובלים ממחסור בידיים עובדות כל הזמן. כאשר מזמינים רופא עד הבית, אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא פנוי אליכם עם כל תשומת הלב שלו, מה שיאפשר לו לעשות את הטוב ביותר כדי לסייע להחלמתכם.

 

אילו טיפולים ניתן לקבל בבית

הרשימה החלקית כוללת: מתן עירוי נוזלים, החלפת זונדה, החלפה של קטטר, איזון כאב במידת הצורך, בדיקה של מרשמים ותרופות וכן הלאה. כמובן, בכל פעם עלינו להתייחס למצבו של המטופל וצרכיו.

כל הרופאים שלנו הם אנשי מקצוע מעולים, מי שעברו את כל ההכשרה הדרושה ומי שהניסיון שלהם מסייע להם להקל על קהל המטופלים שלנו, ממש בכל פעם מחדש.

לפרטים ולמידע נוסף, נשמח לענות לכם בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו. עכשיו כל שנותר לנו הוא לאחל לכם רפואה שלמה.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שולחנות וכסאות לאירוע
בלוג

שולחנות כסאות וציוד לאירועים

בעת תכנון אירוע, אחד השיקולים המרכזיים הוא הבטחת הציוד המתאים להצלחתו. משולחנות וכיסאות ועד למערכות תאורה וסאונד, הציוד המתאים יכול לעזור ליצור את האווירה המושלמת עבור האורחים שלכם.

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.