כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

רופא עד הבית- מה היתרונות?

כבר אמרו חכמים מאיתנו כי כסף יכול לקנות הכל חוץ מבריאות. להישאר בריאים זו אולי המשאלה הגדולה והחשובה ביותר שיש לנו, בתור בני אדם. עד לפני כמה שנים נדמה היה כי רק בבית חולים אפשר לקבל את הטיפול האולטימטיבי, כזה שיאפשר לחולה להחלים. אבל אנחנו כמובן חיים בעידן קצת אחר היום והיום אנחנו יודעים כי לא רק שרופא יכול לעשות לא מעט בביקור בית, אלא לעיתים, מדובר על דרך הטיפול היעילה ביותר. אם אתם רוצים לשמוע עוד על השירות ומנסים להבין האם הוא מתאים ורלוונטי עבורכם, אנחנו פה בשביל להסביר הכל, ממש עכשיו.

 

כמה מילים על סוגים שונים של חולים

לפני שאפשר יהיה לדבר בהרחבה על שירות של רופא עד הבית, אנחנו רוצים לחלק את כלל החולים לשלוש קבוצות עיקריות:

  1. מי שחולים במחלה בה אפשר לטפל באופן עצמאי: כל הורה מכיר את הרגע בו קמים בבוקר ומבינים שהילד עוד פעם לא ילך לגן כי יש לו חום. זה וודאי לא נעים אבל בדרך כלל, מלבד ביקור קצר אצל רופא המשפחה, הרי שחוץ משימוש בכדורים להורדת חום ומנוחה ממושכת, אין יותר מדי מה לעשות, פשוט, להמתין עד שהמחלה תעבור.
  2. מי שנפגעו פגיעה טראומטית: המונח 'טראומה', משמש אותנו בשפה המקצועית כדי להגידר חבלה אשר נוצרה בעקבות תאונה. זו יכולה להיות בחורה שנכוותה מהתנור וזה יכול להיות מי שצריך להגיע לחדר מיון עכשיו אחרי תאונת דרכים. גם במקרה הזה, רופא עד הבית לא יעשה יותר מדי. בדרך כלל הטיפול ייעשה בבית החולים ובמידת הצורך, תינתן למטופלים להמשיך את תהליך ההחלמה בבית ולהגיע לביקורת אחת לכמה זמן.
  3. מי שחולים במחלה ממושכת וצריכים מענה רפואי צמוד: חולי סרטן או מי שצריכים להסתובב עם קטטר, חולים במחלה כרונית כזו או אחרת ומי שמקבלים אנטיביוטיקה לוריד לפרק זמן מסוים, הם מי שעוברים את תהליך ההחלמה בבית אמנם, אבל הם צריכים בכל זאת לעבור פרוצדורה רפואית קצרה אחת לכמה ימים או יותר. עבור המקרים הללו, רופא עד הבית יכול לתת שירות מצויין.

 

מה היתרונות של ביקור רופא בבית

אם נניח לרגע בצד את היתרונות המובנים מאליהם כמו, חיסכון בזמן וכן הלאה. הרי שהיום אנחנו יודעים יותר טוב מבעבר עד כמה התחושות של המטופל בזמן הטיפול יכולות להשפיע על תהליך ההחלמה. לא במקרה אפשר לראות בבתי חולים ליצנים רפואיים. לא רק שהם מגיעים כדי להפיג את בדידותם של החולים, אלא, אנחנו רואים קשר ישיר בין שיפור מצב הרוח ובין תהליך ההחלמה. מטבע הדברים, מטופל בסביבתו הטבעית ירגיש נוח יותר ושליו יותר, מהאופן בו ירגיש בחדר הטיפולים, במרפאה או בחדר מיון.

לא רק זה, אלא, רופא המגיע עד אליכם, למעשה ניגש לטפל בכם וזו בלבד. הדבר משמעותי במיוחד אם אנחנו לוקחים בחשבון את העומס העצום אותו אנחנו רואים על שירותי הבריאות הציבוריים, הסובלים ממחסור בידיים עובדות כל הזמן. כאשר מזמינים רופא עד הבית, אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא פנוי אליכם עם כל תשומת הלב שלו, מה שיאפשר לו לעשות את הטוב ביותר כדי לסייע להחלמתכם.

 

אילו טיפולים ניתן לקבל בבית

הרשימה החלקית כוללת: מתן עירוי נוזלים, החלפת זונדה, החלפה של קטטר, איזון כאב במידת הצורך, בדיקה של מרשמים ותרופות וכן הלאה. כמובן, בכל פעם עלינו להתייחס למצבו של המטופל וצרכיו.

כל הרופאים שלנו הם אנשי מקצוע מעולים, מי שעברו את כל ההכשרה הדרושה ומי שהניסיון שלהם מסייע להם להקל על קהל המטופלים שלנו, ממש בכל פעם מחדש.

לפרטים ולמידע נוסף, נשמח לענות לכם בטלפון ודרך אתר האינטרנט שלנו. עכשיו כל שנותר לנו הוא לאחל לכם רפואה שלמה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

כמה ולמי עוזר מחולל חמצן

בעולם שבו החדשנות המודרנית עונה על צורכי שירותי הבריאות, מחולל החמצן הנייד מתגלה כמכשיר מציל איכות חיים, המאפשר אספקה רציפה

iPad Pro
בלוג

לשחרר את כוחו של iPad Pro: מדריך לחקר התכונות שלו

ה-iPad Pro הוא מכשיר מהפכני ששינה את הדרך בה אנו עובדים, יוצרים ומשחקים. עם התכונות העוצמתיות והעיצוב המלוטש שלו, הוא הפך לחביב בקרב אנשי מקצוע וחובבי טכנולוגיה כאחד. במדריך זה נחקור מדוע כדאי להשקיע באייפד פרו, מה מייחד אותו מטאבלטים אחרים, ומדוע כדאי לשקול לרכוש אותו מ-iDigital, קמעונאי אפל מהימן בישראל.