כל מה שמעניין

pexels-burst-544971

קונסטרוקטור מומלץ מהו?

 

קונסטרוקטור זו מילה גדולה המחביאה פירוש פשוט ודי מובן. מדובר למעשה על מי שביכולתו לתכנן את הקונסטרוקציה של הבניין, כלומר, את היסודות. כל ילד בגן יודע שאם לא נתכנן היטב לפני שנתחיל לבנות אנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם בעיות קשות אותן ניתן היה למנוע בפשטות על ידי עבודה נכונה.

אין זה משנה אם מדובר על בניין הנבנה לראשונה, יש מאין או אם אנחנו מדברים על עבודה שבמסגרתה הנחה של תוספות בנייה עקב שיפוץ. בכל אחד מהמקרים הללו יש לבחור איש מקצוע מנוסה שיתן לנו את המענה הנכון והטוב ביותר על מנת שנדע בדיוק כיצד להניח את היסודות, המסד והטפחות כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

הבחירה מתחילה, איך לא, בבחירה של איש המקצוע הנכון

אנחנו ב-'סטטיקה הנדסה' נפגשים עם לא מעט לקוחות לאורך היום יום. אנחנו זוכים לראות אינספור אנשי מקצוע מתחומים שונים ורואים כי לא פעם קיים בלבול בין אנשי המקצוע השונים ואופי התפקיד שלהם. לא פעם מהנדס וקונסטרוקטור נדמים כאנשי מקצוע העושים את אותה העבודה, אבל האמת היא שהדבר מורכב יותר.

קונסטרוקטור הוא מי שקיבל הכשרה מקיפה על מנת שיוכל לשמש בתפקיד זה. לא מדובר על כל עובד בענף הבנייה, אנחנו מדברים רק על אלו שעברו הכשרה מקיפה ויכולים לעסוק בתחום. אין זה אומר כי אין מהנדסים שעברו את ההכשרה המתאימה על מנת שאלו יוכלו להפוך לקונסטרוקטורים לכל דבר ועניין. אבל זה כן אומר כי התואר 'מהנדס' לא יכול להיות התואר היחיד בו יאחוז איש המקצוע בו בחרתם.

מה אנחנו מציעים לכם

אנחנו רוצים לעזור לכם לעבור הן את שלבי התכנון והן את שלבי הביצוע כאשר אתם יוצאים לדרך עם פרויקט חדש. אל תשכחו כי ללא חתימה ואישור של איש מקצוע, קונסטרוקטור מורשה, לא תוכלו להתחיל בתהליך הבניה. אנחנו למעשה מציעים לכם את החיבור לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, מה שיכול להקל עליכם לא מעט ולמנוע מכם כאב ראש מיותר.

הסיבה בגינה אנחנו מאמינים כי הבחירה של איש המקצוע הנכון צריכה להיעשות על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום היא שבסופו של יום, קונסטרוקטור מקצועי הוא זה שמלווה את תהליך הבנייה שלכם מההתחלה ועד הסוף. הוא זה שלא רק אחראי לתכנון הנכון של המבנה, אלא גם זה שמוודא בשטח כי הפעולות נעשות בצורה הטובה ביותר.

מכיוון שענף הבנייה מוצף באנשי מקצוע מעולים לעומת אנשי מקצוע פחות מיומנים, אנחנו ב- סטטיקה הנדסה מבקשים לעשות את החיבור שיבטיח לכם שירות איכותי ומקיף שיעזור לכם לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר. אנחנו מאמינים כי יחד ניתן להגיע לתוצאות נהדרות.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורך דין
בלוג

איך בוחרים עוד שיתאים למקרה שלך?

בחירת עו"ד היא לא משימה פשוטה, במיוחד כאשר ישנם כל כך הרבה סוגים של עורכי דין, כל אחד עם התמחותו הייחודית. כדי להבין איזה עו"ד הכי מתאים לך, נציין את הסוגים השונים והתמחותם:

בלוג

כמה ולמי עוזר מחולל חמצן

בעולם שבו החדשנות המודרנית עונה על צורכי שירותי הבריאות, מחולל החמצן הנייד מתגלה כמכשיר מציל איכות חיים, המאפשר אספקה רציפה

iPad Pro
בלוג

לשחרר את כוחו של iPad Pro: מדריך לחקר התכונות שלו

ה-iPad Pro הוא מכשיר מהפכני ששינה את הדרך בה אנו עובדים, יוצרים ומשחקים. עם התכונות העוצמתיות והעיצוב המלוטש שלו, הוא הפך לחביב בקרב אנשי מקצוע וחובבי טכנולוגיה כאחד. במדריך זה נחקור מדוע כדאי להשקיע באייפד פרו, מה מייחד אותו מטאבלטים אחרים, ומדוע כדאי לשקול לרכוש אותו מ-iDigital, קמעונאי אפל מהימן בישראל.