כל מה שמעניין

קבלן שיפוצים בניינים

 

 

אין ספק ששיפוץ בית או הדירה הוא אחד האירועים המשמעותיים ביותר שאפשר לבצע. לא מדובר ברכישה או השכרה של דירה, אבל שיפוץ טוב יכול לחולל ניסים ונפלאות. מדובר בהזדמות נפלאה להפוך את החלל לבית של ממש, להתאים אותו לצרכינו ולהפוך אותו לשלנו על פי טעמנו האישי. אין דרך לגשת לפרויקט הזה ללא הידע המתאים, ואחד השלבים המשמעותיים ביותר הוא הבחירה בקבלן שיפוצים מתאים שילווה אותנו בתהליך בבטחה יד ביד אל עבר החלום שבדרך.

 

 

מה בעצם תפקידו של הקבלן שמשפץ בניינים ?

 

הקבלן שיפוץ מבנים כמו קבוצת עידן הוא העומד בראש מערך השיפוצים, והוא אחראי על הצוותים השונים, על רכישת החומרים ועל ההתנהלות מול הספקים. בחירת קבלן היא תהליך מורכב הרבה יותר ממציאת בעל מקצוע בודד לצורך תיקון מקומי. איש מקצוע רשאי להיות מכונה קבלן רק אם הוא בעל רישום מתאים ברשם הקבלנים. החוק בישראל אף מחייב העסקה של קבלנים רשומים בלבד בשיפוצים שעלותם הכוללת עולה על 35,000 שקלים. המכונים שיפוצניקים הם אלו שאינם רשומים ברשם הקבלנים, אך לעיתים מציעים את אותם שירותים שמציעים קבלנים. מומלץ להיזהר, שכן בהיעדר רישום מתאים, קיים סיכוי כי מדובר במתחזים, שטיב העבודה שלהם לוקה בחסר.

מה כדאי לעשות לפני שבוחרים קבלן?

בצעו תחקיר אינטרני פשוט מאד על הקבלן. חשוב מאד לוודא שהוא רשום בקטגורית השיפוצים של רשם הקבלנים. אם הוא לא רשום התרחקו ממנו. כמו כן תמיד ישנה עדיפות לקבלנים המציגים תמונות ברורות ואפקטיביות של עבודות שביצעו לאחרונה ( לא לפני עשור ). אחד הדברים הכי מומלצים שאפשר לעשות הוא ללכת לדבר עם האנשים השונים אשר הקבלן עשה אצלם עבודות. או שאפשר לקרוא ביקורות וחוות דעת של לקוחות שכבר שכרו את שירותיו. מומלץ לא להסתמך על חוות דעת אלא על שלוש עד חמש חוות דעת שונות לפחות. זכרו : לא כל קבלן מתמחה בכל סוגי העבודות.

 

וודאו את עניין הביטוחים :

חשוב מאד לוודא שקבלן שאתם עובדים עימו יש ביטוחים מתאימים לכל אחד מבעלי המקצוע שהוא מעסיק. צריך גם לשים לב שיש לקבלן ביטוח על הכלים השונים איתם הוא עובד. אם אין ביטוח מצד הקבלן, מקרים של תאונות יכולים להתגלגל לפתחכם בבית משפט וזה הדבר האחרון שאתם רוצים על הראש שלכם.

קחו כמה הצעות מחיר:

שלחו לכמה קבלנים שונים הצעת מחיר. בקשו לקבל הצעת מחיר הכוללת תפריט מפורט של כלל ההוצאות ודרישות התשלום אותו הקבלן מבקש. אם הקבלן מסרב או מגיש הצעת מחיר חלקית, נתקו איתו את הקשר. אין צורך להסתבך בנושא הזה. בחנו גם את הדרך בה הקבלן מגיש את המסמך. הצעה מפורט ומסודרת שמוגשת באופן נקי יכולה לסמן שמדובר בקבלן רציני ואחראי.

 

 

 

לאחר שבחרתם את הקבלן שנראה לכם המתאים ביותר לצרכיכם, והאמין ביותר, ערכו מולו חוזה מסודר, המפרט את כל התשלומים, לוחות הזמנים, ואחריות הקבלן במקרים של תקלות. בקשו מאיש המקצוע לספק לכם עותק של החוזה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניית בית
בלוג

כתב אישום בגין בנייה ללא היתר

בעולם של יזמות נדל"ן ובעלות על נכסים, הקפדה על תקנות הבנייה היא חיונית. אחד ההיבטים המכריעים של תקנות אלה כרוך בהשגת ההיתרים הדרושים לפני תחילת הבנייה. מאמר זה ידון בחשיבותם של היתרי בנייה, בהשלכות של בנייה ללא היתר, ובהגנות אפשריות במקרים של הגשת כתב אישום בגין חריגות בנייה.

קמגרה לחיי מין טובים יותר בצפון וגם בחיפה
בלוג

יתרונות הזמנת מוצרי קמגרה בחיפה

בעידן הרפואה המקוונת, קיים יתרון משמעותי להזמנת מוצרי קמגרה בחיפה – והוא יתרון הדיסקרטיות. אתה יכול להזמין את המוצרים באופן מאובטח ללא פגיעה בפרטיות שלך. ללא צורך במבוכה הכרוכה בחשיפה מול הרופא והרוקח. הזמינות המהירה של המוצרים בחיפה גם מבטיחה שתוכל לקבלם במקום ובזמן שמתאימים לך.

תיאטרון
בלוג

ההבדל בין מופע אלתור ומופע מתוסרט

מופעי בידור הן מקור לשמחה, צחוק והשראה עבור קהלים ברחבי העולם. בתוך התחום הזה, צצו שתי צורות שונות של ביצוע, שלכל אחת מהן הקסם הייחודי שלה: מופעים מאולתרים ומופעים מתוסרטים. בעוד ששניהם מציעים בידור, ההבדלים בין שני הסגנונות הללו מספקים מגוון יתרונות למבצעים ולצופים כאחד. בואו נביט בההבדלים בין מופעים מאולתרים למתוסרטים ונדגיש את היתרונות שניתן להפיק מהספונטניות והיצירתיות של אלתור.