כל מה שמעניין

קבלן שיפוצים בניינים

 

 

אין ספק ששיפוץ בית או הדירה הוא אחד האירועים המשמעותיים ביותר שאפשר לבצע. לא מדובר ברכישה או השכרה של דירה, אבל שיפוץ טוב יכול לחולל ניסים ונפלאות. מדובר בהזדמות נפלאה להפוך את החלל לבית של ממש, להתאים אותו לצרכינו ולהפוך אותו לשלנו על פי טעמנו האישי. אין דרך לגשת לפרויקט הזה ללא הידע המתאים, ואחד השלבים המשמעותיים ביותר הוא הבחירה בקבלן שיפוצים מתאים שילווה אותנו בתהליך בבטחה יד ביד אל עבר החלום שבדרך.

 

 

מה בעצם תפקידו של הקבלן שמשפץ בניינים ?

 

הקבלן שיפוץ מבנים כמו קבוצת עידן הוא העומד בראש מערך השיפוצים, והוא אחראי על הצוותים השונים, על רכישת החומרים ועל ההתנהלות מול הספקים. בחירת קבלן היא תהליך מורכב הרבה יותר ממציאת בעל מקצוע בודד לצורך תיקון מקומי. איש מקצוע רשאי להיות מכונה קבלן רק אם הוא בעל רישום מתאים ברשם הקבלנים. החוק בישראל אף מחייב העסקה של קבלנים רשומים בלבד בשיפוצים שעלותם הכוללת עולה על 35,000 שקלים. המכונים שיפוצניקים הם אלו שאינם רשומים ברשם הקבלנים, אך לעיתים מציעים את אותם שירותים שמציעים קבלנים. מומלץ להיזהר, שכן בהיעדר רישום מתאים, קיים סיכוי כי מדובר במתחזים, שטיב העבודה שלהם לוקה בחסר.

מה כדאי לעשות לפני שבוחרים קבלן?

בצעו תחקיר אינטרני פשוט מאד על הקבלן. חשוב מאד לוודא שהוא רשום בקטגורית השיפוצים של רשם הקבלנים. אם הוא לא רשום התרחקו ממנו. כמו כן תמיד ישנה עדיפות לקבלנים המציגים תמונות ברורות ואפקטיביות של עבודות שביצעו לאחרונה ( לא לפני עשור ). אחד הדברים הכי מומלצים שאפשר לעשות הוא ללכת לדבר עם האנשים השונים אשר הקבלן עשה אצלם עבודות. או שאפשר לקרוא ביקורות וחוות דעת של לקוחות שכבר שכרו את שירותיו. מומלץ לא להסתמך על חוות דעת אלא על שלוש עד חמש חוות דעת שונות לפחות. זכרו : לא כל קבלן מתמחה בכל סוגי העבודות.

 

וודאו את עניין הביטוחים :

חשוב מאד לוודא שקבלן שאתם עובדים עימו יש ביטוחים מתאימים לכל אחד מבעלי המקצוע שהוא מעסיק. צריך גם לשים לב שיש לקבלן ביטוח על הכלים השונים איתם הוא עובד. אם אין ביטוח מצד הקבלן, מקרים של תאונות יכולים להתגלגל לפתחכם בבית משפט וזה הדבר האחרון שאתם רוצים על הראש שלכם.

קחו כמה הצעות מחיר:

שלחו לכמה קבלנים שונים הצעת מחיר. בקשו לקבל הצעת מחיר הכוללת תפריט מפורט של כלל ההוצאות ודרישות התשלום אותו הקבלן מבקש. אם הקבלן מסרב או מגיש הצעת מחיר חלקית, נתקו איתו את הקשר. אין צורך להסתבך בנושא הזה. בחנו גם את הדרך בה הקבלן מגיש את המסמך. הצעה מפורט ומסודרת שמוגשת באופן נקי יכולה לסמן שמדובר בקבלן רציני ואחראי.

 

 

 

לאחר שבחרתם את הקבלן שנראה לכם המתאים ביותר לצרכיכם, והאמין ביותר, ערכו מולו חוזה מסודר, המפרט את כל התשלומים, לוחות הזמנים, ואחריות הקבלן במקרים של תקלות. בקשו מאיש המקצוע לספק לכם עותק של החוזה.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שולחנות וכסאות לאירוע
בלוג

שולחנות כסאות וציוד לאירועים

בעת תכנון אירוע, אחד השיקולים המרכזיים הוא הבטחת הציוד המתאים להצלחתו. משולחנות וכיסאות ועד למערכות תאורה וסאונד, הציוד המתאים יכול לעזור ליצור את האווירה המושלמת עבור האורחים שלכם.

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.