צילום צנרת ביוב בבניין

 

מה חשוב לדעת?

הרעיון הבסיסי מאחורי צילום צנרת ביוב הוא שלפעמים ישנן תקלות שונות שאי אפשר לפענח ככה סתם, ולכן במקום לפרק את כל צנרת הביוב אפשר להחדיר מצלמה קטנה וייעודית שמאפשרת לפענח את מקורן של תקלות מסוימות. התקלות לרוב קשורות לבלאי, סתימות ונזילות ועוד נושאים מהסגנון הזה והעולמות הללו. חשוב גם לדעת שהחדרת מצלמה לצורך צילום צנרת ביוב בבניין יעילה גם במקרים של הגשת תביעה או לחליפין למטרות פיצויים.

 

צילום צנרת בניין עבור לקוחות פרטיים

 

לא מדובר רק בשירות עבור לקוחות גדולים, בניינים תעשייתים או חברות בעלות שיעור קומה. גם לקוחות פרטיים, כל אדם באשר הוא, עם נזילות מים וביוב סתום, חייב להכיר את היתרונות של ציוד צילום ייעודי. נגמרו מזמן הימים בהם בעלי בתים או בעלי דירות נאלצו לשבור קירות ולהרים מרצפות כדי לזהות מקור נזילה פשוט. כיום יש ציוד טכנולוגי מתקדם שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש בשוק העולמי. והוא גם מגיע עם ערך מוסף. בעזרת ציוד מן הזה ניתן להחדיר מצלמה מיוחדת לתוך עומק קווי הביוב ולפענח את מקור התקלה בלי לפגוע בשגרת הלקוח. חוץ מזה, המצלמות מתעדות את מצב הצנרת באופן אמין.

 

 

הגשת תביעה ודרישת פיצויים על בסיס צילום צנרת ביוב

דוח ממצאים שמתקבל בעקבות החדרת מצלמה לתוך צנרת וקווי ביוב מאפשר הגשת תביעה ודרישת פיצויים מול קבלן או חברת ביטוח. היתרון של דוח כזה בא לידי ביטוי באמינות של הממצאים ובתיעוד הברור. במילים אחרות, המצלמה מאפשרת לתעד את מצב הצנרת ברזולוציה גבוהה כאשר מבצעים צילום צנרת ביוב. לאחר מכן, כל מבט קצר בצילומים מעניק לבעלי המקצוע הרלוונטיים את האפשרות לפענח את מקור הבעיה ולדעת האם אכן יש עילה להגשת תביעה.

מתי מגישים תביעה בגין בעיות צנרת?

 

אנשים פרטיים שונים משתמשים באפשרויות השונות של צילום צנרת ביוב בנסיבות שונות כדי לדרוש פיצויים בגין בעיות בצנרת. ראשית, מומלץ לעשות את הבדיקה טרם קבלת מפתחות בדירות חדשות מקבלן. לא כולם יודעים, אבל דירות חדשות חשופות לבעיות צנרת לא פחות כמו מדירות ישנות, בעיקר במקרים בהם הקבלנים מזניחים את ההשקעה בקווי הביוב, מקרה שחוזר יותר מדי פעמים לצערנו. שנית, אדם פרטי יכול במקרים מסוימים לתבוע את חברת הביטוח שלו למימון הטיפול בצנרת הקיימת. במקרה כזה מן הסתם נדרש ממנו להביא הוכחות ברורות ובהירות ופה נכנס בכל הכח הנושא של צילום צנרת ביוב. צילום צנרת ביוב נחשב אחד הכלים האמינים ביותר אם לא האמין מכולם בבית משפט.

דוח ממצאים לאחר הצילום

הדבר החשוב ביותר הוא להחזיק בדוח ממצאים לאחר החדרת המצלמה לצנרת. דוח הממצאים יכול להגיע ברמות שונות של פירוט, תוך התאמה לקהלי יעד שונים: קבלני בניין, אינסטלטורים, נציגים של חברות הביטוח, ועד ביתי בבנייני מגורים משותפים וכן הלאה.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניקוי הסלון שלכם

ניקוי הסלון שלכם ניקוי לסלון שלכם נמצא בהישג יד, אל תתנו לו לחמוק מבין הידיים שלכם. אנחנו חיים בעידן מעניין

הדברה איכותית ככול האפשר

הדברה איכותית ככול האפשר הדברה טובה כיום היא הדברה שנוצרה על פי טכנולוגיה גבוהה ועל פי חומרי הדברה איכותיים. כיום

הניקיון המקיף ביותר שקיים

הניקיון המקיף ביותר שקיים נשאלת השאלה, מהו ניקיון איכותי? התשובה לכ למעשה היא פשוטה מאוד. ניקיון מדויק הוא דבר אשר

טיולים רטובים בישראל

יצא לכם לצאת לטיולים רטובים בקיץ, ובכן אם לא כדאי מאוד שתתחילו להכיר את  סוג הטיול הזה. ובכן בישראל ישנם