כל מה שמעניין

תמונות באישור CANVA

עורך דין נזיקין – איך הוא מסייע לכם להשיג את זכויותיכם על פי חוק?  

מבין כל התחומים המשפטיים, העניינים האזרחים הם העניינים הסבוכים ביותר, אלו שאי אפשר לטפל או לדבר עליהם אם אין לכם ליווי של עורך דין נזיקין. במעמד זה בו אתם בוחרים עורך דין עם בקיאות בתחומי נזיקין אתם בוחרים אדם שיכול בהחלט להוכיח כי קיימת עילה לפגיעה ומישהו מחויב לשלם לכם את מה שמגיע לכם על פי חוק.

האם נפגעתם במסגרת עבודה או בחייכם האישיים? האם זו תאונה או אפילו רשלנות שמקורה בניתוח שלא צלח? במידה ותגישו את התביעה בצורה מקצועית גדולים הסיכויים כי תקבלו פיצויים משמעותיים בגין הנזק שנגרם לכם.

עורך דין ארז כהן – מסייע לכם למצות את מלוא הזכויות שלכם אבל קודם בואו ונבדוק כל מקרה לגופו ומהו בעצם המקרה עליו אנו דנים.

דיני נזיקין – מי עשה למי? הגורמים האחראיים

במעמד הפגישה עם עורך דין נזיקין יעלו קודם כל נושאים העוסקים במי האדם שאחראי לנזק ומה הגורם לנזק. זה חשוב כי רק כך אפשר להטיל את האחריות ולהתחיל בהליך משפטי שמטרתו תביעת הפיצוי המגיעה כתוצאה מהעוולה שנגרמה.

כמו כן, חשוב להבין האם זה התרחש במסגרת מקום עבודה או באירוע פרטי? האם זה קרה בחזרה הביתה מהעבודה? כל אלו משפיעים בהחלט על סוג העוולה ועל הגורם האחראי לה – זה שבסופו של דבר יידרש לתת דין וחשבון וממנו ייגבו הפיצויים המגיעים על פי חוק.

איך מתמודדים מול חברות הביטוח?

כמו רוב המקרים גם כאן חשוב לציין ולחדד כי חברות ביטוח לא כל כך אוהבות "להודות באשם" – הכול בכדי שלא יידרש מהן לשלם את הפיצוי המגיע בגין הנזקים. אז נוכח המצב תעשנה חברות הביטוח לא פעם "שרירים" ותקשנה על הצד שתובע את המגיע לו ודווקא שם חשוב שלא להגיע בלי עורך דין דיני נזיקין שמבין את החוק ויודע להתמודד ולפצח כל התנגדות באשר היא.

יש לא מעט מקרים בהם חברת הביטוח מתנערת ממתן פיצוי וכמעט בלתי אפשרי לגבות ממנה פיצוי אלא אם מגיעים "מוכנים" לבית המשפט בליווי עורך דין עם ידע בתחום שיודע ויכול למצות לכם את הזכויות המגיעות נוכח הפגיעה והנזק שנגרם לכם.

נפגעתם קשות והפגיעה שיבשה את רמת החיים שלכם ושל יקיריכם? ייתכן שאין מנוס, עוד בשלבים המוקדמים כל שעליכם לעשות זה לפנות אל עורך דין דיני נזיקין שמבין ומנוסה בתחום על מנת שזה ישיג לכם את זכויותיכם, את האמת שלכם.

עו"ד ארז כהן מומחה בתחום מסייע לכם לעמוד מול כל הקשיים וכנגד הכול משיג את המטרה. ארז כהן, עוזר לכם להשיג את הפיצוי המגיע לכם על פי חוק.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
בלוג
5 טיפים לבחירת צימר לחופשה

צימרים הם בחירה פופולרית עבור מטיילים שרוצים חוויה אישית ואותנטית יותר מאשר שהייה בבית מלון. עם זאת, עם כל כך

תפריט ניווט

MASADA מי אנחנו

אתר מסדה שם לעצמו מטרה לאחד במקום אחד את כל ההמלצות, הכתבות והטיפים של כולנו במקום אחד על מנת לעזור לזולת. אתם מוזמנים לעיין ולהתרשם בתוכן שלנו, לקבל מידע ולהתעדכן בכל מה שחם בארץ ישראל!