כל מה שמעניין

תמונות באישור CANVA

עורך דין נזיקין – איך הוא מסייע לכם להשיג את זכויותיכם על פי חוק?  

מבין כל התחומים המשפטיים, העניינים האזרחים הם העניינים הסבוכים ביותר, אלו שאי אפשר לטפל או לדבר עליהם אם אין לכם ליווי של עורך דין נזיקין. במעמד זה בו אתם בוחרים עורך דין עם בקיאות בתחומי נזיקין אתם בוחרים אדם שיכול בהחלט להוכיח כי קיימת עילה לפגיעה ומישהו מחויב לשלם לכם את מה שמגיע לכם על פי חוק.

האם נפגעתם במסגרת עבודה או בחייכם האישיים? האם זו תאונה או אפילו רשלנות שמקורה בניתוח שלא צלח? במידה ותגישו את התביעה בצורה מקצועית גדולים הסיכויים כי תקבלו פיצויים משמעותיים בגין הנזק שנגרם לכם.

עורך דין ארז כהן – מסייע לכם למצות את מלוא הזכויות שלכם אבל קודם בואו ונבדוק כל מקרה לגופו ומהו בעצם המקרה עליו אנו דנים.

דיני נזיקין – מי עשה למי? הגורמים האחראיים

במעמד הפגישה עם עורך דין נזיקין יעלו קודם כל נושאים העוסקים במי האדם שאחראי לנזק ומה הגורם לנזק. זה חשוב כי רק כך אפשר להטיל את האחריות ולהתחיל בהליך משפטי שמטרתו תביעת הפיצוי המגיעה כתוצאה מהעוולה שנגרמה.

כמו כן, חשוב להבין האם זה התרחש במסגרת מקום עבודה או באירוע פרטי? האם זה קרה בחזרה הביתה מהעבודה? כל אלו משפיעים בהחלט על סוג העוולה ועל הגורם האחראי לה – זה שבסופו של דבר יידרש לתת דין וחשבון וממנו ייגבו הפיצויים המגיעים על פי חוק.

איך מתמודדים מול חברות הביטוח?

כמו רוב המקרים גם כאן חשוב לציין ולחדד כי חברות ביטוח לא כל כך אוהבות "להודות באשם" – הכול בכדי שלא יידרש מהן לשלם את הפיצוי המגיע בגין הנזקים. אז נוכח המצב תעשנה חברות הביטוח לא פעם "שרירים" ותקשנה על הצד שתובע את המגיע לו ודווקא שם חשוב שלא להגיע בלי עורך דין דיני נזיקין שמבין את החוק ויודע להתמודד ולפצח כל התנגדות באשר היא.

יש לא מעט מקרים בהם חברת הביטוח מתנערת ממתן פיצוי וכמעט בלתי אפשרי לגבות ממנה פיצוי אלא אם מגיעים "מוכנים" לבית המשפט בליווי עורך דין עם ידע בתחום שיודע ויכול למצות לכם את הזכויות המגיעות נוכח הפגיעה והנזק שנגרם לכם.

נפגעתם קשות והפגיעה שיבשה את רמת החיים שלכם ושל יקיריכם? ייתכן שאין מנוס, עוד בשלבים המוקדמים כל שעליכם לעשות זה לפנות אל עורך דין דיני נזיקין שמבין ומנוסה בתחום על מנת שזה ישיג לכם את זכויותיכם, את האמת שלכם.

עו"ד ארז כהן מומחה בתחום מסייע לכם לעמוד מול כל הקשיים וכנגד הכול משיג את המטרה. ארז כהן, עוזר לכם להשיג את הפיצוי המגיע לכם על פי חוק.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניית בית
בלוג

כתב אישום בגין בנייה ללא היתר

בעולם של יזמות נדל"ן ובעלות על נכסים, הקפדה על תקנות הבנייה היא חיונית. אחד ההיבטים המכריעים של תקנות אלה כרוך בהשגת ההיתרים הדרושים לפני תחילת הבנייה. מאמר זה ידון בחשיבותם של היתרי בנייה, בהשלכות של בנייה ללא היתר, ובהגנות אפשריות במקרים של הגשת כתב אישום בגין חריגות בנייה.

קמגרה לחיי מין טובים יותר בצפון וגם בחיפה
בלוג

יתרונות הזמנת מוצרי קמגרה בחיפה

בעידן הרפואה המקוונת, קיים יתרון משמעותי להזמנת מוצרי קמגרה בחיפה – והוא יתרון הדיסקרטיות. אתה יכול להזמין את המוצרים באופן מאובטח ללא פגיעה בפרטיות שלך. ללא צורך במבוכה הכרוכה בחשיפה מול הרופא והרוקח. הזמינות המהירה של המוצרים בחיפה גם מבטיחה שתוכל לקבלם במקום ובזמן שמתאימים לך.

תיאטרון
בלוג

ההבדל בין מופע אלתור ומופע מתוסרט

מופעי בידור הן מקור לשמחה, צחוק והשראה עבור קהלים ברחבי העולם. בתוך התחום הזה, צצו שתי צורות שונות של ביצוע, שלכל אחת מהן הקסם הייחודי שלה: מופעים מאולתרים ומופעים מתוסרטים. בעוד ששניהם מציעים בידור, ההבדלים בין שני הסגנונות הללו מספקים מגוון יתרונות למבצעים ולצופים כאחד. בואו נביט בההבדלים בין מופעים מאולתרים למתוסרטים ונדגיש את היתרונות שניתן להפיק מהספונטניות והיצירתיות של אלתור.