קרדיט תמונה: freepik

סוגי הקירות עליהם ניתן לתלות טלויזיות

למראית עין נדמה כי כל הקירות בבית הם בדיוק אותם הקירות. אך בפועל כל קיר בבית יכול להיות עשוי מחומר גלם שונה, ולכן ההתייחסות אליו תהיה שונה. קיימים שלושה סוגים עיקריים של קירות שעל כל אחד מהם אפשר להתקין טלוויזיה בצורה מקצועית. אך בו בזמן ההתייחסות לכל אחד מהקירות צריכה להיות שונה שכן ההתקנה היא מעט אחרת. זוהי אולי הסיבה שאמורה לשכנע אתכם להזמין איש מקצוע שיבצע את התקנת הטלוויזיה במקומכם. כי בסופו של יום כל קיר כמו שאמרנו חייב להביא איתו התייחסות אחרת.

 

התקנת טלוויזיה על קיר רגיל

רוב הקירות בבית יהיו קירות רגילים, כאלה שבוודאי יצא לכם לתלות עליהם טלוויזיה בעבר. התקנה של טלוויזיה על קיר רגיל היא אולי ההתקנה הכי פשוטה שיש. לא צריך ציוד מיוחד או מכשירים שונים כדי לבצע אותה כמו שצריך. אך באופן כללי התקנה של טלוויזיה בצורה הנכונה ובמיקום הנכון זה לא עניין כל כך קל. לכן מוטב כי גם במקרה כזה תפקידו את המשימה בידיים של איש מקצוע מנוסה.

 

התקנת טלוויזיה על קיר גבס

עוד קיר פופולארי מאוד כמעט בכל בית הוא קיר גבס. קירות גבס נועדו על מנת לספק פתרון מהיר לכאלה שרוצים להוסיף קיר חדש לבית. חומר הגלם הוא הרבה פחות חזק ועמיד בהשוואה לקירות אחרים ומכאן יכולה להתעורר הבעיה. לכן התקנת טלויזיה על הקיר הספציפי הזה חייבת להיעשות באמצעות איש מקצוע. איש מקצוע שיגיע עם המתקן המתאים שאמור להחזיק את הטלוויזיה על הקיר ללא כל בעיה. אם לא תבצעו את ההתקנה כמו שצריך הטלוויזיה עלולה פשוט לקרוס.

 

התקנת טלוויזיה על קיר בטון

המציאות הביטחונית בישראל הביאה אותנו למצב שבו בכל דירה ישנו חדש ממ"ד. חדרי ממ"ד עשויים מקירות בטון כאלה שאמורים להגן עלינו במקרה של נפילת טילים. קירות בטון הם קירות הרבה יותר חזקים מאשר קירות רגילים או קירות גבס בוודאי. לעשות חור בקיר בטון זוהי משימה לא קלה, ולכן התקנת מסך טלוויזיה על הקיר היא לא פשוטה. רק איש מקצוע שיודע להתמודד עם קירות בטון יצליח להתקין את הטלוויזיה בקלות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מירוצי מכוניות- לא רק תחביב

העולם שסביבנו משתנה במהירות. דברים שפעם היו נראים בלתי אפשריים להשגה, היום ניתן לעשות בלחיצת כפתור. היום אפשר לדבר עם

בלוג

היערכות לחורף בכל בית

היערכות לחורף  בסתיו משפחות רבות מקצות כמה ימים עבור היערכות לחורף. גם אם השמש עדיין זורחת במלוא עוצמתה בכל יום,