כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

נמאס לכם לנקות את ארגז החול? שירותים אוטומטיים לחתולים

בעלי חתולים רבים מעידים על כך שברגע שהחליפו את ארגז החול לשירותים אוטומטיים לחתולים עבור החתול שלהם, החיים שלהם ישתנו לגמרי במובן הטוב של המילה. לא צריך יותר להחליף את החול, לא צריך יותר לסבול מהריח הרע ומכל מה שמתלווה אליו. שירותים אוטומטיים לחתולים הם בעצם בית שימוש שנטשף מעצמו. כל מה שאתם צריכים כדי שתוכלו לרכוש את המוצר המדהים והחדשני הזה הוא תשתית לחיבור של מים, חשמל וכמובן – ביוב. בדרך כלל בכל דירה או בית יש תשתית כזו ליד השירותים או בסמוך למכונת הכביסה. את החול שמתווסף לשירותים הללו, מומלץ להחליף רק אחת לחצי שנה ושווה גם להשקיע בקניית בסבון וחומר חיטוי שמספיקים להמון הפעלות חוזרות.

 

טיפים חשובים ברכישה ואימוץ המנהג החדש

אם עד עכשיו היה לכם בבית ארגז חול רגיל, החתול שלכם יהיה חייב את תקופת ההסתגלות לדבר החדש. מאוד חשוב שלא להכריח אותו ולתת לו את הזמן להתרגל. חתולים נוטים להגיב בצורה מאוד לא נעימה כאשר מחייבים אותם לעשות פעולות שהם לא מעוניינים בהן. בנוסף זה יכול בסופו של דבר לגרום לכל מיני מחלות ובעיות בדרכי השתן. בזמן שהחתול מתאקלם לשירותים החדשים, שווה להסיר את המכסה לגמרי. אם יש לכם כמה חתולים בבית, הפתרון הזה לא מתאים, מקסימום לשני חתולים. בכל פעם שהחתול יעשה את הצרכים שלו, השירותים ינקו את עצמם בצורה אוטומטית.

 

היתרונות והחסרונות של שירותים אוטומטיים לחתול

  • ניתנים להרכבה בשיטת עשה זאת בעצמך, מגיעים עם הוראות הרכבה, קל ופשוט
  • המחיר הממוצע כולל הסבון והחיטוי הם 40 ש“ח לחתול
  • חיסכון בזמן
  • שומר על היגיינה
  • נוחות רבה
  • קל להרגיל חתולים בוגרים, בעייתי עם צעירים
  • מעולה לחתולים זקנים המפתחים בעיות שתן
  • חול רב פעמי ולכן חוסך בעלויות
  • הרבה פחות מסריח בהשוואה לארגז חול

 

אנחנו באנימל שופ משווקים מגוון של שירותים אוטומטיים לחתול. נשמח לייעץ לכם בכל שאלה ולשלוח לכם את המוצר עד לפתח ביתכם. שירות לקוחות מקצועי, מהיר ויעיל.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.