ניקוי ספות  – עוזרים לספה שלכם לחיות חיים ארוכים יותר  

המון אנשים רוכשים ספות ומערכות ישיבה בתקציב כספי בלתי מבוטל, מתרווחים עליהם ופתאום כתם אחד משנה את הכול. בעוד הספות לוקחות חלק מרכזי בחייכם הכתם הזה יכול בהחלט להעיב את השמחה ובפרט אם בוחרים לקחת את פעולת הניקוי לידיים.

אז אם אין לכם ניסיון בהליך של ניקוי ספות ואתם לא רוצים להפוך כתם קטן למשהו גדול יותר אולי כדאי כבר בשלבים המוקדמים של הכתם לצור קשר עם שירות ניקוי ספות אבל לא רק. גם אם עבר מספיק זמן ואתם רוצים לשמור על תוחלת החיים של הספה כל מה שאתם צריכים זה CLEAN Sofa – עוזרים לכם למגר את הכתמים ולשמור על ספה נקייה ויפה.

ניקוי ספות מבד – שיטה אחת שעושה את ההבדל

תמונות באישור CANVA

זו לא רק ספה, זה יכול להיות כל בד אחר שעלול להתלכלך אבל כשמדברים על ניקוי ספות זה מצריך מעשה במחשבה תחילה. בשלב הראשוני חשוב להבין שלא כמו המוצרים האחרים ספות בד מצריכות ניקוי לעיתים קרובות יותר ולמה? היות והם נוטות לספוג נוזלים, אבק, חיידקים וכל השאר בקלות יתרה.

הטיפ הראשון של מלאכת ניקוי ספות בד הוא לקרוא את היצרן, להבין את החומרים ולמגר את מה שעלול לעשות לכם נזק. בשלב הבא יש להכיר את חומרי הגלם מהם עשויה הספה ובפרט "להבין את הבד".

חשוב מאוד להבין את השלב הזה היות ואם לא מבינים ממה עשויה הספה עלולים להשתמש בחומרי ניקיון שאינם נכונים וגם בפעולות העלולות להחריף את הכתם ולהחריב את הספה החדשה שלכם.

ניקוי ספות – עשה ואל תעשה

אם אתם מתכננים לבצע ניקוי ספות מעור שכבר נשחק הזהירות המרבית נדרשת כאן יותר מהרגיל. למעשה, הניקיון הטוב ביותר יהיה באמצעות מטלית ולא באמצעות שפשוף גס שיהרוס יותר את העור.

גם ספות עור וגם ספות בד תדרושנה מכם משנה של זהירות ולכן בטרם תוציאו את הניקיון לפועל התיזו מעט חומר על מקום פחות גלוי ובחנו איך מגיב העור או הבד לחומר הניקוי ואם הצבע לא דהה.

ספות מבד סינתטי תהיינה קלות יותר לניקוי ביחס לספות מבד או כותנה וזאת משום שהלכלוך לא ייטמע בסיב הבד ולא יצטבר בעומקים של הבד אלא במקומות שטחיים- מקומות שיאפשרו ניקיון מידי ומיגור הכתם לאלתר.

בסיכומו של דבר חשוב לבצע ניקיון לספה אחת לתקופה שתקבעו מראש, בגדול אם אתם שומרים על תחזוקה עשו זאת אחת לשבוע ביום הניקיון ואל תפסחו על שאיבת האבק שהיא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה כולה.

מחפשים שירות שיסייע וישנה את המצב? אם הספות שלכם חשובות והם חלק מהווי ואיכות החיים שלכם כל מה שאתם צריכים זה CLEAN SOFE .

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מה התפקיד של רואה חשבון

  בעבר זה לא היה כך, בעבר כל אחד יכול היה למכור את הסחורה שלו בשוק ללא התעמקות בבירוקרטיה מורכבת.

בלוג

קונסטרוקטור מומלץ מהו?

  קונסטרוקטור זו מילה גדולה המחביאה פירוש פשוט ודי מובן. מדובר למעשה על מי שביכולתו לתכנן את הקונסטרוקציה של הבניין,

בלוג

מהיכן מתחיל שינוי פנימי אצלנו

נסו להביט פנימה  אל כל האלמנטים שמרכיבים את חיינו. כל האנשים, העיסוקים והתשוקות שמלווים את היום יום שלנו ונוכחים בשגרה