כל מה שמעניין

villa-house-model-key-drawing-retro-desktop-real-estate-sale-concept_1387-310

משכנתא הפוכה למה לי?

אחד מהכלים הפיננסיים המוצלחים יותר של העידן הישן, אבל פתרון לא לחלוטין חדיש לגמרי הוא היכולת לנצל את הנכס הקיים בתהליך שהוא הפוך למשכנתא. הוא כמובן לא מתאים לכל אחד, אלא מדובר על פתרון ייעודי שמותאם לאנשים במצב מסוים. במקרה של התאמה מדובר בפתרון מושלם לחיים.

אנחנו קונים בית, עובדים שנים רבות, לוקחים משכנתא גבוהה ומשלמים כל החיים, אבל בסוף מגיע הרגע שבו הנכס שלנו לגמרי, סיימנו לשלם את המשכנתא וחיינו חיים מלאים של שמחה, אושר ופריון, בנכס הנדל"ני שהיה לנו בית.

הפנסיה האמתית שלכם

כולנו מבינים את המורכבות הגדולה סביב סוגיית הפנסיה והרבה מאד אנשים מגיעים לגיל פנסיה וחוששים מפני העתיד, אבל למעשה, בעיקר אם יש לכם דירה בבעלותכם עליה סיימתם לשלם משכנתא- זאת הפנסיה שלכם. במקום לשמור לילדים ירושה שעליה הם כנראה בכל מקרה יצטרכו לשלם מס ויתכן גם אף יריבו. יורשים שחולקים נכס כמעט תמיד מגיעים למחלוקת ואף לריב, שלא לדבר על הציפייה לקבל את הירושה, ציפייה שהיא כמעט בלתי נמנעת, ויחד עם זאת, המשמעות ברורה לכולם.

למרבה הצער עוד ישנם אנשים שבוחרים להיאחז בדירה ולפגוע באיכות ורמת החיים שלהם רק כדי שיוכלו להשאיר משהו לילדים. אותם ילדים שבדרך כלל כבר בנו לעצמם קריירות והקימו משפחות חדשות, עם בתים משלהם והכל בסדר. הדור הזה שהקריב את חייו כדי שילדיו ונכדיו יוכלו לחיות במדינה יהודית הרוויח את השנים של שארית חייו ברווחה והמחיר של הדוחק פשוט לא שווה את זה.

משכנתא הפוכה מאפשרת לכם למשכן את הבית מחדש אך הפעם לא כדי לשלם אותו, אלא כדי להנות מערכו בכסף מזומן שיאפשר לכם לחיות, במקום המשכורת שכבר לא נכנסת אחרי גיל פרישה, כמו שהתרגלנו כל החיים.

משכנתא הפוכה מאפשרת למעשה למקסם את הנכס שקיים ברשותנו ולפדות אותו, כאשר הדרכים לממש ולפדות משכנתא הפוכה הן מגוונות כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את המסלול שמתאים לו באופן אישי.

כך למשל, אנשים רבים שמגיעים לגיל השלישי, בוחרים שלא להמשיך לגור בבית המגורים שלהם ומעדיפים לעבור לגור בדיור מוגן שם בנוסף לחברה שמתגוררת ומעניקה חיים יש גם את כל המתקנים והשירותים הנחוצים לקיום חיים מלאים, בריאים ופוריים. כמובן שהעלויות של דיור מוגן הן לא נמוכות, כי זה המצב במשק, ולכן התשלום של המגורים במרכז מתאפשרים בזכות משכנתא הפוכה שנלקחה כנגד הנכס הקיים.

במקרים אחרים אנשים מעדיפים להמשיך ולגור בבית שלכם, כך למשל אפשר לקחת משכנתא הפוכה כנגד הנכס, ולהמשיך להתגורר בנכס בתנאי השכרה כשהבעלים החדש של הנכס הופך להיות הבנק, אבל אלו מקרים ספציפיים שדורשים עריכת חוזה מחודש. על כל פנים מדובר באפשרות מופלאה לממש את הכסף הקיים ולחיות בטוב, כי מגיע לנו.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.