כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

מחיר של תפילין – כמה נהוג לשלם?

השוות מחירים בין חנויות שונות תראה לכם מחירים שונים על תפילין. הצעת מחיר ממקום אחד לא תהיה דומה להצעת מחיר שאותה תקבלו במקום אחר. מהסיבה הזאת אנו כאן על מנת לעשות לכם קצת סדר בכל חוסר הוודאות שאופף את הנושא. כמה אתם צריכים לשלם על תפילין? לכל אחד יש את רף המחיר שאותו הוא יהיה מוכן לשלם. עם זאת חשוב שתבינו כי העלות של המחיר בחלק מהמקרים היא לא סתם עלות גבוהה. אם מחיר של תפילין הוא מחיר יחסית גבוה, ככל הנראה שיש לכך הצדקה מסוימת. אנו כאן כדי לספק לכם תשובה לכל שאלה שתעניין אתכם בהקשר של עלות התפילין.

 

כמה עולה לרכוש תפילין חדש?

קשה מאוד לתת מחיר ספציפי שיהיה רלוונטי לכל הדרישות השונות שלכם. מחיר של תפילין יכול להתחיל מסביבות 1000 עד 1500 ₪ במקרה סטנדרטי. עם זאת בחלק מהמקרים תוכלו למצוא את עצמכם משלמים מחיר שנע סביב 4000-5000 ₪. המחירים הם מאוד דינאמיים, והם מושפעים מכל מיני עניינים שונים שחובה להכיר. אם תאם מוכנים להכניס את היד אל תוך הכיס מוטב כי תבינו גם את התמורה האפשרית. הרי המחיר של תפילין הוא לא סתם מחיר יקר, תוכלו לקבל הרבה מעבר לתג המחיר הגבוה. במקרה של התפשרות עם מחיר נמוך תרצו לדעת מראש את ההשלכות של העניין הזה. 

 

מדוע המחיר של תפילין גבוה?

אפשר למצוא תפילין במחיר זול, אך גם כאלה שתג המחיר שלהם יהיה גבוה. מה הסיבה שהמחיר של התפילין עשוי להיות גבוה ממה שאתם מתארים לעצמכם? האמת היא שתג המחיר של התפילין נקבע מכל מיני פרמטרים שונים. קודם כל איכות בית התפילין ואיכות הרצועות הם אלה שקובעים את המחיר. תפילין איכותי הוא תפילין שמחזיק מעמד שנים ארוכות מבלי שאתם תחליפו אותו. באופן טבעי תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו לשלם בהתאם ברגע שאתם רוצים לרכוש מוצר איכותי. ההבדל באיכות ובנראות בין תפילין זול לבין תפילין יקר הוא הבדל מהותי. קחו את העניין הזה לתשומת הלב שלכם כאשר אתם עושים את הרכישה.

איך בכל זאת מוזילים את המחיר?

כדי להוזיל את המחיר יהיה עליכם לבצע השוואה בין חנויות שונות שמהן תוכלו לרכוש תפילין. המטרה היא שתביאו את עצמכם למצב שבו הכוח הוא בידיים שלכם. אחרי שתוכלו לשלוט על המחיר, יהיה לכם קל לעשות את הבחירה שתהיה נכונה לכם. אם המחיר של אפשרות אחת יהיה מחיר יקר, תחפשו מיד לאחר מכן אלטרנטיבה אחרת. כל שינוי בדרישות הקיימות עשוי להוזיל את המחיר של התפילין שאותו אתם תשלמו. טוביה גנות סופר סת"ם מזמין אתכם להשיג תפילין איכותי מחיר של יצא לכם לשמוע כמותו עד היום.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות הפרחים פתוחה בשבת

חנות הפרחים פתוחה בשבת. המשפט הזה הוא דוגמה מושלמת לשימוש בקול הפסיבי. לא ברור מי עושה את הפעולה (הנושא) ולא

תפריט ניווט

MASADA מי אנחנו

אתר מסדה שם לעצמו מטרה לאחד במקום אחד את כל ההמלצות, הכתבות והטיפים של כולנו במקום אחד על מנת לעזור לזולת. אתם מוזמנים לעיין ולהתרשם בתוכן שלנו, לקבל מידע ולהתעדכן בכל מה שחם בארץ ישראל!