כל מה שמעניין

מה זה בכלל דלת קו אפס?

דלתות קו אפס מאלומיניום

 

דלת קו אפס היא מאפיין מיוחד מאד לבית, שדומה בצורה מסוימת לדלת סתרים מסרטי בלשים והרפתקאות. כמו חלק בקיר שהגיבור לוחץ עליו ופתאום הוא נתפח. למעשה דלתות קו אפס מתברכות בתכונה דומה ולכן גם הן מקבלות לעיתים את הכינוי דלתות נסתרות. הסיבה המרכזית שדלתות קו אפס קיבלו את הכינוי הזה הוא כי הן מותקנות ללא משקוף נראה לעין. כלומר, דלת קו אפס מותקנת על מפתח הקיים בקיר באופו מדויק. רק במידה ויהיו אביזרים כמו ידית או חור מנעול גלוי המותקנים על הדלת הם יוכלו לרמז בכלל על קיומה.

אילו סוגים של דלתות קו אפס קיימים?

ראשית חשוב להגיד שקיימים מספר חומרים מהם אפשר להכין דלתות קו אפס. אנחנו ממליצים באופן חד משמעי על אלומיניום, אבל ניתן למצוא גם עץ או ברזל ועוד מיני סוגים שונים ומשונים. כמובן שהן גם מגיעות בקשת רחבה מאד של צבעים וגוונים. צירי הדלת והמשקוף נסתרים מהעין ולרוב עושים מאלומיניום. כאשר מדובר על דלתות כניסה למשל, השימוש בסוג דלת קו אפס מעניק מראה נקי, אסתטי ומדרני, כי הן שטוחות מאד ובעלות מראה מרשים. כמו כן אפשר אם רוצים להשתמש בהן גם עבור כניסה לחללים גדולים מאד. במקרים רבים מעצבים בוחרים לעשות שימוש בדלתות אלו עבור קירות אשר עברו כל מיני סוגים של חיפויים. הסיבה לכך היא כי הדלתות משתלבות באופן טבעי בעיצוב הקיר ולא מאפילות על המראה הכללי כמו שדלת רגילה יכולה לעשות לעיתים. לכן אם וכאשר קיים צורך בהפחתה של כמות האלמנטים בחלל כדי לשמור על מראה נקי ואלגנטי דלת קו אפס תהיה בחירה נכונה ומעשית.

למה דווקא אלומיניום?

 

אלומיניום היא אחת המתכות הקלות ביותר לעבודה בשוק, והגמישה שבהן. אלומיניום היא מתכת שקל לעבוד איתה בקלות גדולה מאד על מנת לייצר עיצובים וסגנונות מרובים של דלתות מעוצבות לבחירה. בנוסף האלומיניום הוא חומר חזק במיוחד ונשמר לאורך זמן ולכן הדלתות שמיוצרות ממנו מחזיקות מעמד ושומרות על איכותם במשך שנים רבות וטובות. בדרך כלל דלתות כניסה פונות אל החוץ וחשופות לטמפרטורה ומז אוויר משתנה כמו חום גבוה, קור קיצוני וגשם, נוטות להחליד. לעומתן דלתות אלומיניום הוכיחו זה מכבר שבמפגש ארוך זמן עם השינויים בחוץ, הן שומרות על המראה האסתטי המקורי שלהן לאורך זמן רב, ללא חשש מקורוזיה או כתמי חלודה.

דלתות קו אפס – הבחירה הנכונה

אנחנו ממליצים לכם מאד להיכנס לאינטרנט ולהתחיל לחפש עיצובים של דלתות קו אפס. נכון, הרעיון נשמע משונה בהתחלה, אבל זוהי בחירה שהולכת ותופסת תאוצה בכל רחבי העולם. עיצוב נקי יותר ופשוט יותר הפך להיות הטרנד החם ביותר, ומסיבות טובות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קשה למצוא מתנות לחובבי בישול

חובבי בישול ישמחו לקבל מתנה שתעזור להם לשפר את כישורי הבישול שלהם. הם עשויים גם להיות מעוניינים לקבל ספר בישול

תפריט ניווט

MASADA מי אנחנו

אתר מסדה שם לעצמו מטרה לאחד במקום אחד את כל ההמלצות, הכתבות והטיפים של כולנו במקום אחד על מנת לעזור לזולת. אתם מוזמנים לעיין ולהתרשם בתוכן שלנו, לקבל מידע ולהתעדכן בכל מה שחם בארץ ישראל!