כל מה שמעניין

מה זה בכלל דלת קו אפס?

דלתות קו אפס מאלומיניום

 

דלת קו אפס היא מאפיין מיוחד מאד לבית, שדומה בצורה מסוימת לדלת סתרים מסרטי בלשים והרפתקאות. כמו חלק בקיר שהגיבור לוחץ עליו ופתאום הוא נתפח. למעשה דלתות קו אפס מתברכות בתכונה דומה ולכן גם הן מקבלות לעיתים את הכינוי דלתות נסתרות. הסיבה המרכזית שדלתות קו אפס קיבלו את הכינוי הזה הוא כי הן מותקנות ללא משקוף נראה לעין. כלומר, דלת קו אפס מותקנת על מפתח הקיים בקיר באופו מדויק. רק במידה ויהיו אביזרים כמו ידית או חור מנעול גלוי המותקנים על הדלת הם יוכלו לרמז בכלל על קיומה.

אילו סוגים של דלתות קו אפס קיימים?

ראשית חשוב להגיד שקיימים מספר חומרים מהם אפשר להכין דלתות קו אפס. אנחנו ממליצים באופן חד משמעי על אלומיניום, אבל ניתן למצוא גם עץ או ברזל ועוד מיני סוגים שונים ומשונים. כמובן שהן גם מגיעות בקשת רחבה מאד של צבעים וגוונים. צירי הדלת והמשקוף נסתרים מהעין ולרוב עושים מאלומיניום. כאשר מדובר על דלתות כניסה למשל, השימוש בסוג דלת קו אפס מעניק מראה נקי, אסתטי ומדרני, כי הן שטוחות מאד ובעלות מראה מרשים. כמו כן אפשר אם רוצים להשתמש בהן גם עבור כניסה לחללים גדולים מאד. במקרים רבים מעצבים בוחרים לעשות שימוש בדלתות אלו עבור קירות אשר עברו כל מיני סוגים של חיפויים. הסיבה לכך היא כי הדלתות משתלבות באופן טבעי בעיצוב הקיר ולא מאפילות על המראה הכללי כמו שדלת רגילה יכולה לעשות לעיתים. לכן אם וכאשר קיים צורך בהפחתה של כמות האלמנטים בחלל כדי לשמור על מראה נקי ואלגנטי דלת קו אפס תהיה בחירה נכונה ומעשית.

למה דווקא אלומיניום?

 

אלומיניום היא אחת המתכות הקלות ביותר לעבודה בשוק, והגמישה שבהן. אלומיניום היא מתכת שקל לעבוד איתה בקלות גדולה מאד על מנת לייצר עיצובים וסגנונות מרובים של דלתות מעוצבות לבחירה. בנוסף האלומיניום הוא חומר חזק במיוחד ונשמר לאורך זמן ולכן הדלתות שמיוצרות ממנו מחזיקות מעמד ושומרות על איכותם במשך שנים רבות וטובות. בדרך כלל דלתות כניסה פונות אל החוץ וחשופות לטמפרטורה ומז אוויר משתנה כמו חום גבוה, קור קיצוני וגשם, נוטות להחליד. לעומתן דלתות אלומיניום הוכיחו זה מכבר שבמפגש ארוך זמן עם השינויים בחוץ, הן שומרות על המראה האסתטי המקורי שלהן לאורך זמן רב, ללא חשש מקורוזיה או כתמי חלודה.

דלתות קו אפס – הבחירה הנכונה

אנחנו ממליצים לכם מאד להיכנס לאינטרנט ולהתחיל לחפש עיצובים של דלתות קו אפס. נכון, הרעיון נשמע משונה בהתחלה, אבל זוהי בחירה שהולכת ותופסת תאוצה בכל רחבי העולם. עיצוב נקי יותר ופשוט יותר הפך להיות הטרנד החם ביותר, ומסיבות טובות.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שולחנות וכסאות לאירוע
בלוג

שולחנות כסאות וציוד לאירועים

בעת תכנון אירוע, אחד השיקולים המרכזיים הוא הבטחת הציוד המתאים להצלחתו. משולחנות וכיסאות ועד למערכות תאורה וסאונד, הציוד המתאים יכול לעזור ליצור את האווירה המושלמת עבור האורחים שלכם.

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.