כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

מדריך לקידום של עסק קטן באינסטגרם

מעוניינים לפרסם את העסק הקטן שלכם באינסטגרם? מדובר על המקום שבו החלום יכול להפוך למציאות תוך כמה רגעים. עסקים קטנים שחלמו בגדול הצליחו לעלות על דרך המלך בזכות קידום נכון באינסטגרם. בו בזמן ישנם עסקים קטנים אחרים שנכשלו בביצוע קידום עסקים באינסטגרם, ולכן החלום הפך לחלום בלהות. אנו כאן בשביל לסייע לכם להבין איך תוכלו לקדם כמו שצריך את העסק הקטן שלכם באינסטגרם. זה שיש לכם עסק קטן, זה לא אומר שלא תהיה האפשרות להפוך אותו לעסק גדול בעתיד. תזכרו כי כל העסקים הגדולים התחילו בתור עסקים קטנים, אך הם עשו את המהלכים הנכונים. אתם כאן על מנת להבין כיצד עושים את הפעולות הנכונות בשביל שלא תישארו מאחור.

 

תבנו לעצמכם רשימת מטרות

כדי שהקידום יהיה אפקטיבי יהיה עליכם לעבוד בצורה מסודרת, אל תתפזרו יתר על המידה. כל עסק קטן חייב להכיר את היכולות שלו, גם אם מדובר על יכולות מועטות במיוחד. בסוף רק אם תהיו מספיק נקודתיים תוכלו להביא את עצמכם למקום שבו תרצו להיות. בהתחלה יהיה עליכם לבנות רשימת מטרות מסודרת, כזאת שתוכלו לדבוק על פיה. הרשימה צריכה להכיל בתוכה מטרות ישימות, כאלה שתוכלו להשיג בטווח הזמן הקרוב. ברגע שאתם משיגים חלק מהמטרות תוכלו להחליף אותן במטרות אחרות שנמצאות הבאות בסדר. זוהי הדרך הכי טובה מבחינתכם לדעת כי אתם משיגים את כל המטרות אחת אחרי השנייה.

 

תכינו תקציב לטובת הקידום

קידום באינסטגרם יכול להשתלם כל עוד עובדים עם תקציב מוגדר מראש. הבעיה היא שיש כאלה שחושבים כי הם יכולים לשלוט בהוצאות מבלי שהם מגדירים תקרת זכוכית ברורה. יהיה עליכם להבין כמה אתם מסוגלים להוציא בהתאם להוצאות הצפויות באותו החודש. יכולים להיות חודשים שבהם התקציב יהיה גבוה. מצד שני יכולים להיות חודשים אחרים שבהם התקציב יהיה נמוך. קחו לעצמכם את הזמן להבין כיצד אתם ממקסמים את התקציב לטובת הפרסום באינסטגרם. התקציב צריך לכלול בתוכו את ההוצאות על הקידום יחד עם רכישת שרת וירטואלי בענן וכל מה שנוסף לכך.

 

הגדירו את זמני הפוסטים

כולם מכירים את העובדה כי ישנה חשיבות לזמן שבו עולים פוסטים. ישנן שעות שבהן במהלך היום כמות האנשים באינסטגרם כמו ברשתות חברתיות אחרות תהיה גבוהה. לעומת זאת יכולות להיות שעות מתות רבות במהלך היום, כאלה שאין טעם לפרסם בהן את העסק שלכם. החוכמה היא לדעת לפרסם פוסטים במרחק זמן סביר, ובתדירות קבועה בשעות שבהן כולם נמצאים באינסטגרם. אם תתזמנו נכון את הפוסטים תוכלו לראות את עצמכם מרוויחים מכך המון. תוכלו להגיע למצב שבו הפוסט או המודעה שפרסמתם יספק את הסחורה. בחלק מהמקרים התמורה יכולה להיות מעל ומעבר לתמורה שאותה העזתם לדמיין אותה לעצמכם. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

פטור ממס הכנסה

פטור ממס הכנסה הן חיבור מילים שכולם יאהבו לשמוע. אבל איך הופכים להיות חברים במועדון המצומצם של הישראלים שמחזיקים אישור

כדאי לדעת

מי צריך רישיון עסק?

חוק רישוי עסקים התשכ"ח 1986 הוא אחד מהחוקים החשובים ביותר לאזרחי המדינה. המטרה שלו היא להביא למימוש המטרות הבאות: הבטחת

בלוג

שערים חשמלים לבית

שער חשמלי, המכונה גם שער כניסה, הוא כניסה אוטומטית הנפתחת ונסגרת כדי לאפשר או למנוע גישה לרכב לנכס. שערים חשמליים

בלוג

האם כדאי לאכול גלידה בחורף?

מה הפתרון המושלם לזריקת אנרגיה ביום חם ויבש? ככל הנראה חשבתם לעצמכם בראש על גלידה. גלידה בקיץ היא דרך טריוויאלי,

תפריט ניווט

MASADA מי אנחנו

אתר מסדה שם לעצמו מטרה לאחד במקום אחד את כל ההמלצות, הכתבות והטיפים של כולנו במקום אחד על מנת לעזור לזולת. אתם מוזמנים לעיין ולהתרשם בתוכן שלנו, לקבל מידע ולהתעדכן בכל מה שחם בארץ ישראל!