כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: shutterstock

כיצד ניתן להוריד את עלויות ההדפסה במשרד? 

כל פעולה שאנחנו מבצעים במהלך העבודה שלנו במשרד, יש לה מחיר מסוים. המטרה שלנו, בתור בעלי העסק, לדעת כיצד לצמצם עד כמה שניתן את העלויות, על מנת שלא נגיע למצב בו כל התשואות והרווחים שאנחנו יוצרים בזכות העבודה שלנו, יתבזבזו על אותן פעולות שאנחנו מבצעים לשם כך.

לכן, נרצה למצוא כל דרך אפשרית לחסוך בעלויות החזקת המשרד ושימוש באמצעים שונים, מתוך תקווה שבסופו של דבר, כאשר אנחנו נעשה חישוב סופי של הוצאות מול הכנסות, נוכל ליהנות מפער משמעותי וגדול יותר לטובת ההכנסות. זו המטרה שלנו, בדיוק כמו שזו המטרה של כל בית עסק או בעל מקצוע, בכל תחום שהוא.

אחת הדרכים בעזרתן אנחנו יכולים לצמצם את הוצאות המשרד, היא צמצום עלויות ההדפסה במשרד. בין אם אנחנו מצמצמים אותן באופן מוחלט ובין אם אנחנו מצמצמים אותו באופן משמעותי. סביר להניח, שאנחנו נידרש להשתמש במדפסות, גם היום בעידן בו ניתן להעביר מסמכים דרך המייל או בדרכים דיגיטליות שונות. לכן המטרה הריאלית שלנו צריכה להיות להקטין את העלויות ולא בהכרח להעלים אותן.

 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה?

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים לקנות מדפסת מתאימה, לכן עלינו לקנות מדפסת לייזר. מדפסות אלו ידועות בזכות העובדה שהן מאוד איכותיות וחוסכות בעלויות ההדפסה, בין אם זה בכל מה שקשור להדפסת טקסטים, תמונות, טבלאות ואלמנטים שונים עם גרפיקה. היא משתמשות בהרבה פחות דיו מאשר מדפסות אחרות, ומכאן אנחנו יכולים לראות את הצמצום בעלויות ההדפסה.

כמובן שלשם כך, עלינו לקנות מדפסת לייזר חדשה, איכותית ויעילה. עלינו לבחון את המפרט הטכני שלה בשביל לזהות האם באמת מדובר במדפסת שיכולה לצמצם את עלויות ההדפסה. מוטב להשקיע הרבה במדפסת איכותית, שבעתיד תחזיר את ההשקעה ותחסוך לנו כסף רב.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה להדפיס ומה לא. כלומר, ישנם פריטים שנוכל אולי למצוא דרכים כיצד להעביר אותם לגורמים שונים, בתוך העסק ומחוצה לו, מבלי שנצטרך להדפיס אותם. זה בוודאי יחסוך בעלויות ההדפסה לאורך זמן ויעזור לנו לחסוך בעלויות החזקת המשרד בכלל.

שלישית, אנחנו יכולים לבחון אופציה של מיחזור. למשל, מיחזור נייר. במקום שאנחנו נדפיס בכל פעם על גבי נייר חדש, יש לנו אפשרות להדפיס על גבי נייר דפוס משומש, בצד השני שלו, כך אנחנו חוסכים בעלויות הנייר. חשוב לציין, ישנן מדפסות שמאפשרות היום הדפסה על שני הצדדים (הדפסה דו צדדית), זה גם ידידותי לסביבה וגם מאפשר לנו לחסוך בשימוש בנייר.

אנחנו גם יכולים לבחון אופציה של מיחזור דיו במידת הצורך וכן לרכוש דיו מותאם למדפסת, מבחינת סגנון, מבחינת איכות וכן מבחינת היצרן (דיו מקורי מול חלופי), מה שיכול לעזור לנו גם כן לחסוך בעלויות.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.