כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: shutterstock

כיצד ניתן להוריד את עלויות ההדפסה במשרד? 

כל פעולה שאנחנו מבצעים במהלך העבודה שלנו במשרד, יש לה מחיר מסוים. המטרה שלנו, בתור בעלי העסק, לדעת כיצד לצמצם עד כמה שניתן את העלויות, על מנת שלא נגיע למצב בו כל התשואות והרווחים שאנחנו יוצרים בזכות העבודה שלנו, יתבזבזו על אותן פעולות שאנחנו מבצעים לשם כך.

לכן, נרצה למצוא כל דרך אפשרית לחסוך בעלויות החזקת המשרד ושימוש באמצעים שונים, מתוך תקווה שבסופו של דבר, כאשר אנחנו נעשה חישוב סופי של הוצאות מול הכנסות, נוכל ליהנות מפער משמעותי וגדול יותר לטובת ההכנסות. זו המטרה שלנו, בדיוק כמו שזו המטרה של כל בית עסק או בעל מקצוע, בכל תחום שהוא.

אחת הדרכים בעזרתן אנחנו יכולים לצמצם את הוצאות המשרד, היא צמצום עלויות ההדפסה במשרד. בין אם אנחנו מצמצמים אותן באופן מוחלט ובין אם אנחנו מצמצמים אותו באופן משמעותי. סביר להניח, שאנחנו נידרש להשתמש במדפסות, גם היום בעידן בו ניתן להעביר מסמכים דרך המייל או בדרכים דיגיטליות שונות. לכן המטרה הריאלית שלנו צריכה להיות להקטין את העלויות ולא בהכרח להעלים אותן.

 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה?

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים לקנות מדפסת מתאימה, לכן עלינו לקנות מדפסת לייזר. מדפסות אלו ידועות בזכות העובדה שהן מאוד איכותיות וחוסכות בעלויות ההדפסה, בין אם זה בכל מה שקשור להדפסת טקסטים, תמונות, טבלאות ואלמנטים שונים עם גרפיקה. היא משתמשות בהרבה פחות דיו מאשר מדפסות אחרות, ומכאן אנחנו יכולים לראות את הצמצום בעלויות ההדפסה.

כמובן שלשם כך, עלינו לקנות מדפסת לייזר חדשה, איכותית ויעילה. עלינו לבחון את המפרט הטכני שלה בשביל לזהות האם באמת מדובר במדפסת שיכולה לצמצם את עלויות ההדפסה. מוטב להשקיע הרבה במדפסת איכותית, שבעתיד תחזיר את ההשקעה ותחסוך לנו כסף רב.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה להדפיס ומה לא. כלומר, ישנם פריטים שנוכל אולי למצוא דרכים כיצד להעביר אותם לגורמים שונים, בתוך העסק ומחוצה לו, מבלי שנצטרך להדפיס אותם. זה בוודאי יחסוך בעלויות ההדפסה לאורך זמן ויעזור לנו לחסוך בעלויות החזקת המשרד בכלל.

שלישית, אנחנו יכולים לבחון אופציה של מיחזור. למשל, מיחזור נייר. במקום שאנחנו נדפיס בכל פעם על גבי נייר חדש, יש לנו אפשרות להדפיס על גבי נייר דפוס משומש, בצד השני שלו, כך אנחנו חוסכים בעלויות הנייר. חשוב לציין, ישנן מדפסות שמאפשרות היום הדפסה על שני הצדדים (הדפסה דו צדדית), זה גם ידידותי לסביבה וגם מאפשר לנו לחסוך בשימוש בנייר.

אנחנו גם יכולים לבחון אופציה של מיחזור דיו במידת הצורך וכן לרכוש דיו מותאם למדפסת, מבחינת סגנון, מבחינת איכות וכן מבחינת היצרן (דיו מקורי מול חלופי), מה שיכול לעזור לנו גם כן לחסוך בעלויות.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.