כל מה שמעניין

ישנן דרכים רבות לנקות פיפי מהספה, אך הדרך היעילה ביותר היא להשתמש בשואב קיטור

לנקות פיפי מהספה זו משימה לא פשוטה. עם זאת, אם אתה יודע מה לעשות, זה לא כל כך קשה.

ראשית, התחל בזיהוי מקור הכתם. אם זה בפינה או בקצה הספה, השתמשו במגבת יבשה כדי לספוג כמה שיותר נוזלים. אם הכתם נמצא באמצע הספה, השתמשו במגבת רטובה והספיגו אותה עד שלא תוכלו לראות יותר נוזלים. לאחר מכן השתמש בשואב אבק כדי לשאוב את כל הלחות והלכלוך שנותרו מתחת למקום בו ניקית.

פיפי היא תרכובת אורגנית המופרשת על ידי הכליות דרך השופכה. הוא מכיל מים, מלח ואוריאה.

כאשר הפיפי נחשף לאוויר, הוא יהפוך לאמוניה שתיצור ריח חזק. שתן יכול גם להכתים בד ולחלחל לתוך סדקים ברהיטים. ניקוי פיפי מהספה יכול להיות מאתגר מכיוון שאתה צריך להיפטר מהריח כמו גם מהכתמים שנותרו מאחור. ישנן שלוש דרכים לנקות שתן מהספה: שימוש במוצרים ביתיים, שימוש בחומרי ניקוי שנרכשו בחנות, או שכירת אנשי מקצוע לשירותי ניקוי מפגעים ביולוגיים.

מוצרי בית:

-סודה לשתייה -חומץ -מי חמצן -מיץ לימון

הדבר החשוב ביותר לנקות ספה שעברה שתן הוא הריח. אתה יכול לעשות זאת על ידי הנחת מגבת על גבי האזור הרטוב ולאחר מכן שימוש במייבש שיער כדי לייבש אותו.

לעולם אל תשתמש בשום סוג של מוצר ניקוי, שכן זה יכול להחמיר את הריח. אם אין לך גישה למייבש שיער, אתה יכול גם להשתמש במגבות נייר ולהשאיר אותן במקום למשך 24 שעות.

לאחר שייבשת את האזור הרטוב, הגיע הזמן להסיר כל כתמים מהספה שלך. אתה צריך לקבל קצת מים קרים וסבון כלים, לערבב אותם יחד בדלי, ולאחר מכן ספוג על הכתם בלחץ עד שהוא מפסיק להיות גלוי. אם נותרו כתמים או ריחות לאחר תהליך זה, ייתכן שתצטרך לקרוא למישהו שינקה עבורך את הספה שלך באופן מקצועי.

חשוב לנקות את האזור כראוי כדי למנוע כל הכתמה קבועה. השלב הראשון הוא להסיר את הנוזל העודף במטלית לחה ולייבש אותו. חשוב גם להיפטר מכל עודפי לחות באמצעות מאוורר או מייבש שיער.

יש הרבה תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן לניקוי פיפי מהספה, אבל חלקן יעילות יותר מאחרות. אחת השיטות הפופולריות ביותר להסרת שתן מהבד כוללת שימוש במי חמצן וסבון כלים וכן במברשת שיניים ישנה או מברשת קרצוף.

הרבה אנשים שאלו איך הם יכולים להסיר כתמי פיפי מהספות שלהם ומרהיטים אחרים, אז הכנו את המדריך הזה איך לעשות את זה!

לנקות פיפי מספה זו לא משימה נעימה. אם אתה לא עושה את זה כמו שצריך, הכתם והריח יכולים להישאר במשך שבועות.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לעצור את התפשטות הפיפי. הדבר החשוב ביותר הוא למנוע ממנו להגיע על משטחים אחרים, כמו שטיחים או רהיטים.

לאחר מכן, השתמשו במגבות נייר או במפיות כדי לספוג כמה שיותר מהשתן. יוצקים מעט סודה לשתייה על גבי המקום הרטוב ונותנים לו לשבת 15 דקות לפני ששואבים אותו.

אם יש לך מגבת ישנה שהושרה בחומץ או סוג אחר של חומר ניקוי, הנח אותה גם על הנקודה הרטובה והניח לה לשבת 30 דקות לפני שאיבה שוב.

לבסוף, רססו עם חומר מסיר ריחות לחיות מחמד כמו Febreze Pet Odor Eliminator Spray והניחו להתייבש למשך הלילה לפני שתשתמשו שוב בספה!

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לזהות את מקור הכתם. אם זה כתם טרי, אז אתה יכול להשתמש במגבת רטובה כדי לטשטש כמה שיותר מהפיפי. אתה יכול גם לנסות להשתמש בחומר ניקוי אנזים כדי לפרק את החלבון בפיפי ולהקל עליך בניקוי.

אם מדובר בכתם ישן יותר, אז כדאי להשתמש במסיר שומנים נוזלי המכיל אנזימים לפירוק כתמים. האנזים יסייע בפירוק החלבון בשתן ויקל עליך להסירו מהספה שלך. לאחר מכן, עליך להשתמש במטלית יבשה או במגבת נייר כדי לשטוף את כל השאריות הנותרות לפני שאיבת אבק יסודית של הספה שלך.

פיפי זה לא משהו שאתה רוצה למצוא על הרהיטים שלך, אבל אם זה קורה, חשוב לדעת איך לנקות אותו.

ראשית, תצטרך להסיר את הפיפי מהספה. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש במגבות נייר או מטלית, ולאחר מכן לספוח את הפיפי עד שלא נראה יותר ממנו. לאחר מכן, השתמש בשואב אבק רטוב או בשואב קיטור כדי להסיר את הריח מהספה שלך. לבסוף, קנה כמה מוצרי ניקוי ידידותיים לחיות מחמד והשתמש בהם על הספה כמו גם באזורים אחרים בבית שלך שבהם יש חיות מחמד שעלולות לעשות פיפי.

חשוב לנקות את הפיפי בהקדם האפשרי. ככל שתחכה יותר, כך יהיה קשה יותר לנקות.

אם יש לך שואב אבק, השתמש בו כדי לשאוב את הפיפי מהספה. אפשר גם להשתמש במגבת או סמרטוט כדי לספוג את הפיפי.

השלב הבא הוא להשיג דלי ולמלא אותו במים חמים וסבון כלים.

שים מעט מהתערובת הזו על סמרטוט או מגבת והתחיל לנגב את כל הפיפי מהספה שלך.

אם יש לך ילדים או חיות מחמד, אתה יודע שתאונות קורות. ניקוי אחריהם הוא לרוב הדבר האחרון ברשימת העדיפויות שלך. אבל כשזה מגיע לריהוט שלך, אתה רוצה לוודא שהוא לא ייהרס.

ניקוי פיפי מהספה יכול להיות משימה לא פשוטה אם אתה לא יודע מה לעשות. הנה כמה טיפים כיצד לנקות פיפי מהספה מבלי להרוס את הרהיטים שלך:

1) בראש ובראשונה השתדלו לא להיכנס לפאניקה ולהחמיר את המצב על ידי שימוש בחומרי ניקוי חזקים מדי עבור בד הספה. במקום זאת, תפסו מגבת או מטלית סופגת וספגו כמה שיותר מהשתן לפני מריחת חומרי ניקוי אחרים. אתה יכול להשתמש במגבות נייר או אפילו סמרטוטים ישנים עבור שלב זה.

2) לאחר מכן, השתמש בתמיסת סבון ומים עדינה (חלק סבון אחד ל-2 חלקים מים) עם סמרטוט לח או ספוג על אזור הכתם (

הצעד הראשון הוא לזהות את סוג הכתם ומה גרם לו. אם הכתם רטוב, תרצו לקרוא למנקה מקצועי כמו Chem-Dry. עם זאת, אם הוא יבש, אז אתה יכול לנסות להשתמש במוצר ניקוי כמו חומץ או סודה לשתייה.

אם אתה מתמודד עם כתם רטוב, השתמש במגבת נייר או סמרטוט כדי לספוג כמה שיותר נוזלים. לאחר מכן, השתמש במטלית נקייה או במגבת כדי לספוג את כל הלחות שנותרה מהספה. אתה יכול גם לנסות להשתמש בשואב אבק עבור שלב זה אם יש לך אחד זמין. לבסוף, רססו את האזור בחומר ניקוי מבוסס אנזים והניחו לו לשבת לפחות חמש דקות לפני שתנגבו אותו במגבות נייר או סמרטוטים.

ניקוי פיפי מהספה אינו משימה קלה. עדיף להשתמש בתמיסה שתפרק את החלבונים בפיפי. פתרון אחד כזה הוא מי חמצן וסבון כלים.

פיפי אינו עשוי רק ממים ומלחים, הוא מכיל גם חומצת שתן, אמוניה ואוריאה. אלו התרכובות שמקשות כל כך על הניקוי לאחר מכן.

לנקות פיפי מהספה זו משימה לא פשוטה. ריח השתן יכול להיות משתלט וקשה להסיר את הכתמים. אבל לפני שאתה נכנס לפאניקה, ישנן דרכים רבות לנקות את הבלגן.

הצעד הראשון הוא לזהות לאן נעלם הפיפי. אם זה רק על הכריות, אז אתה יכול להשתמש במטלית רטובה או מגבת נייר כדי לנגב כמה שיותר מהפיפי לפני ששמים מגבת יבשה מעל ונותנים לה לשבת במשך שעה בערך. אם נשארו כתמים, השתמשו בתמיסה כמו מי חמצן ומים או סודה לשתייה מעורבבת עם חומץ כדי לקרצף אותם.

אם יש שתן על גב הספה, אז אתה צריך להיפטר מהריח הזה על ידי שימוש בחומר ניקוי אנזים המיוצר במיוחד עבור תאונות חיות מחמד. זה יעזור לנטרל כל ריחות משתן וצואה שנספגו בכריות הספה שלך לאורך זמן.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ילדים במים
בלוג

7 אטרקציות לאירועים שחובה לראות למסיבות יום הולדת

תג מים היא אטרקציה פופולרית למסיבות יום הולדת ואירועים אחרים. שחקנים לובשים אפודים שיכולים לזהות מתי הם נפגעו ממים מתותחי המים של יריביהם. המשחק האינטראקטיבי הזה מושלם לאורחים בכל הגילאים ובטוח שייצור זיכרונות מתמשכים.

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.