צילום freepik

יישור שיניים

מבוגרים רבים מוצאים את עצמם מגשימים חלום על יישור שיניים, לאחר שבצעירותם לא יכלו לעשות זאת בגלל מחירים גבוהים ובעיות נוספות.

כאו, באתר  https://beaesthetic.co.il/ תוכלו למצוא שיטות וטכניקות שונות לעבור יישור שיניים גם בגיל מבוגר יותר או אפילו לנצל את ההזדמנות ולתקן את השיניים לילדים, משום שהיום המגוון הגדול מאפשר להרבה יותר אנשים את היישור הנחשק. זה לא חייב להיות יקר וזה נעשה בידי רופאי שיניים טובים שמתמחים בכך. גם לכם יכול להיות החיוך הנפלא שתמיד רציתם.

מה צריך לדעת על יישור שיניים?

יישור שיניים דורש השקעה של זמן ולפחות כמה חודשים, ולכן גם הרבה סבלנות. שיניים ישרות הן גם בריאות יותר משום שפעמים רבות העקמומית נובעת מבעיות פנימיות במבנה או גורמת למחלות חניכיים שונות. רוב השיטות הן יישור קלאסי של גשר על השיניים שצריך לשאת וזה בסדר גמור לסבול את המראה הזה אם יודעים שבסוף אפשר להראות שיניים ישרות ומושלמות.

גשרים מסוגים שונים

גשר אחד הוא גשר מתכת שהוא זול יחסית אבל המראה שלו באמת לא נעים למי שזה חשוב לו. זה לוקח זמן וזה מתכתי מאוד. יש גם גשר שקוף שאפשר להלביש על השיניים בקשת שקופה שכמעט לא רואים ולכן זה מתאים לכל מי שהאסתטיקה שלו גם בזמן הטיפול חשובה לו. גשר זה נוצר על ידי הדמיה דיגיטלית תלת ממדית ומקבלים כמה קשתות כאלה שמרכיבים במשך שבועיים ומחליפים בקשת הבאה עד שהשיניים מתיישרות לגמרי בתום החודשים של הטיפול. במקרים הממושכים שה יכול לקחת שנה ומעלה עד היישור.

טיפולים נוספים

מכיוון שהקשתות השקופות הן בעלות יתרונות רבים הן מועדפות על ידי מטופלים רבים. אולם קיימת גם שיטה נוספת של סמך חרסינה או שקוף. הסמכים באים בצבע השיניים ויש ביניהם חוט מתכת מצופה בסיליקון והם מורכבים על החלק החיצוני של השיניים אבל כמעט שלא רואים אותם. הטיפול הזה מהיר וקל וגם כמעט שאינו כואב בגלל הלחץ שהוא מפעיל על השיניים. חשוב לדעת שלא כל שיטה מתאימה לכל מטופל ולא רק בגלל המחיר אלא גם בגלל הסבילות ללחץ ולכאב ובגלל מבנה השיניים.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניקוי הסלון שלכם

ניקוי הסלון שלכם ניקוי לסלון שלכם נמצא בהישג יד, אל תתנו לו לחמוק מבין הידיים שלכם. אנחנו חיים בעידן מעניין

הדברה איכותית ככול האפשר

הדברה איכותית ככול האפשר הדברה טובה כיום היא הדברה שנוצרה על פי טכנולוגיה גבוהה ועל פי חומרי הדברה איכותיים. כיום

הניקיון המקיף ביותר שקיים

הניקיון המקיף ביותר שקיים נשאלת השאלה, מהו ניקיון איכותי? התשובה לכ למעשה היא פשוטה מאוד. ניקיון מדויק הוא דבר אשר

טיולים רטובים בישראל

יצא לכם לצאת לטיולים רטובים בקיץ, ובכן אם לא כדאי מאוד שתתחילו להכיר את  סוג הטיול הזה. ובכן בישראל ישנם