כל מה שמעניין

צילום:PEXELS

השקעות נדל"ן במקום שבו אין גבולות

משקיעי נדל"ן? מחפשים את המקום בו תוכלו להשקיע בצורה הטובה ביותר ולקבל את התשואה הטובה ביותר? אם כן, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות היא המקום הטוב ביותר בשבילכם – ארצות הברית.

משקיעים ישראליים רבים בוחרים לבצע השקעות נדל"ן דווקא בארצות הברית, ומחפשים את אפיקי ההשקעה הרלוונטיים והמתאימים ביותר בשבילם דווקא מעבר לים. בישראל, כאשר מחירי הנדל"ן גבוהים יחסית, והתשואות נמוכות, משקיעים רבים מבינים כי הדרך הטובה ביותר להוציא את המקסימום של הרווחים מסכום ההשקעה שלהם נמצא דווקא תוך השקעה בנדל"ן בארצות הברית ולא בישראל.

אחת החברות שמתמחות בתחום היא חברת פסיפיק הולדינגס של עו"ד יובל זיו, איך זה עובד? למה דווקא ארצות הברית? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

למה דווקא ארצות הברית?

כולנו שמענו על המשבר שתקף את ארצות הברית ב2008, משבר אשר השפיע על העולם כולו והפך את שוק הנדל"ן למרקחה. לאחר הקריסה הזו, שוק הנדל"ן תיקן את עצמו וחזר לנקודת מחירים דומה טרום המשבר, וכיום, הוא מתחיל לעלות גם מעל לאותה נקודה.

המשבר הזה הוביל לעודף נכסים בשוק אשר נמצאים בידי הבנקים, והבנקים מציעים אותם במחירים נמוכים משמעותית. גם היום, מעל לעשור לאחר המשבר הזה, עדיין ניתן למצוא נכסים במחירים נמוכים משמעותית ממחירם המקורי, בפרט באזורים פחות מבוקשים. אך יחד עם זאת, ניתן לראות בבירור כי הכלכלה האמריקאית מתאוששת מהמשבר, ולכן צפויה עליית מחירים משמעותית בשנים הקרובות, מה שמאפשר למשקיעים לקפוץ על המציאה עכשיו, לרכוש נכס במחיר נמוך וליהנות מעלייה משמעותית בשווי שלו עם השנים ומתשואות גבוהות במיוחד.

איך מוצאים את הנכס המתאים?

אחד החששות שמלווים ישראלים רבים לפני השקעה בארצות הברית הוא איך בכלל למצוא את הנכס המתאים. ובכן, כמובן שניתן להשתמש בלוחות אינטרנטיים שונים הפתוחים לציבור הרחב ולמצוא כלל נכסים במחירים נוחים העומדים ביכולות התקציביות שלכם, אך אם אתם רוצים למצוא את הנכס המתאים ביותר ולבצע השקעה חכמה יותר, הדרך הנכונה היא לפנות אל מומחים בתחום וחברות המציעות ליווי לאורך כל הדרך כך שימצאו עבורכם את הנכס המתאים לא רק על פי מחיר, אלא גם בראיה עתידית, בחינת הביקוש, האזור בו הוא ממוקם ונתונים רבים נוספים.

למי זה מתאים?

אם בישראל השקעות נדל"ן מתאימות בעיקר לבני המעמד הגבוה יותר, בעוד שבעלי ההכנסות הנמוכות בקושי יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה למגורים הפרטיים שלהם אפילו, בארצות הברית המצב שונה. אתם יכולים למצוא נכסי נדל"ן במחירים שהם בדיחה עבור הקהל הישראלי, ונכסי נדל"ן טובים, איכותיים ובאזורים מבוקשים.

בנוסף, אם אתם רוצים השקעה בנכסים יוקרתיים יותר או אפילו מבנים גדולים כמו בנייני דירות וכדומה, תוכלו להצטרף אל קבוצת משקיעים וכך אפילו ליהנות מתשואות גבוהות יותר והשקעה קבוצתית משתלמת שתניב לכם רווח גבוה מאוד לאורך תקופה ארוכה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניית בית
בלוג

כתב אישום בגין בנייה ללא היתר

בעולם של יזמות נדל"ן ובעלות על נכסים, הקפדה על תקנות הבנייה היא חיונית. אחד ההיבטים המכריעים של תקנות אלה כרוך בהשגת ההיתרים הדרושים לפני תחילת הבנייה. מאמר זה ידון בחשיבותם של היתרי בנייה, בהשלכות של בנייה ללא היתר, ובהגנות אפשריות במקרים של הגשת כתב אישום בגין חריגות בנייה.

קמגרה לחיי מין טובים יותר בצפון וגם בחיפה
בלוג

יתרונות הזמנת מוצרי קמגרה בחיפה

בעידן הרפואה המקוונת, קיים יתרון משמעותי להזמנת מוצרי קמגרה בחיפה – והוא יתרון הדיסקרטיות. אתה יכול להזמין את המוצרים באופן מאובטח ללא פגיעה בפרטיות שלך. ללא צורך במבוכה הכרוכה בחשיפה מול הרופא והרוקח. הזמינות המהירה של המוצרים בחיפה גם מבטיחה שתוכל לקבלם במקום ובזמן שמתאימים לך.

תיאטרון
בלוג

ההבדל בין מופע אלתור ומופע מתוסרט

מופעי בידור הן מקור לשמחה, צחוק והשראה עבור קהלים ברחבי העולם. בתוך התחום הזה, צצו שתי צורות שונות של ביצוע, שלכל אחת מהן הקסם הייחודי שלה: מופעים מאולתרים ומופעים מתוסרטים. בעוד ששניהם מציעים בידור, ההבדלים בין שני הסגנונות הללו מספקים מגוון יתרונות למבצעים ולצופים כאחד. בואו נביט בההבדלים בין מופעים מאולתרים למתוסרטים ונדגיש את היתרונות שניתן להפיק מהספונטניות והיצירתיות של אלתור.