כל מה שמעניין

צילום:PEXELS

השקעות נדל"ן במקום שבו אין גבולות

משקיעי נדל"ן? מחפשים את המקום בו תוכלו להשקיע בצורה הטובה ביותר ולקבל את התשואה הטובה ביותר? אם כן, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות היא המקום הטוב ביותר בשבילכם – ארצות הברית.

משקיעים ישראליים רבים בוחרים לבצע השקעות נדל"ן דווקא בארצות הברית, ומחפשים את אפיקי ההשקעה הרלוונטיים והמתאימים ביותר בשבילם דווקא מעבר לים. בישראל, כאשר מחירי הנדל"ן גבוהים יחסית, והתשואות נמוכות, משקיעים רבים מבינים כי הדרך הטובה ביותר להוציא את המקסימום של הרווחים מסכום ההשקעה שלהם נמצא דווקא תוך השקעה בנדל"ן בארצות הברית ולא בישראל.

אחת החברות שמתמחות בתחום היא חברת פסיפיק הולדינגס של עו"ד יובל זיו, איך זה עובד? למה דווקא ארצות הברית? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

למה דווקא ארצות הברית?

כולנו שמענו על המשבר שתקף את ארצות הברית ב2008, משבר אשר השפיע על העולם כולו והפך את שוק הנדל"ן למרקחה. לאחר הקריסה הזו, שוק הנדל"ן תיקן את עצמו וחזר לנקודת מחירים דומה טרום המשבר, וכיום, הוא מתחיל לעלות גם מעל לאותה נקודה.

המשבר הזה הוביל לעודף נכסים בשוק אשר נמצאים בידי הבנקים, והבנקים מציעים אותם במחירים נמוכים משמעותית. גם היום, מעל לעשור לאחר המשבר הזה, עדיין ניתן למצוא נכסים במחירים נמוכים משמעותית ממחירם המקורי, בפרט באזורים פחות מבוקשים. אך יחד עם זאת, ניתן לראות בבירור כי הכלכלה האמריקאית מתאוששת מהמשבר, ולכן צפויה עליית מחירים משמעותית בשנים הקרובות, מה שמאפשר למשקיעים לקפוץ על המציאה עכשיו, לרכוש נכס במחיר נמוך וליהנות מעלייה משמעותית בשווי שלו עם השנים ומתשואות גבוהות במיוחד.

איך מוצאים את הנכס המתאים?

אחד החששות שמלווים ישראלים רבים לפני השקעה בארצות הברית הוא איך בכלל למצוא את הנכס המתאים. ובכן, כמובן שניתן להשתמש בלוחות אינטרנטיים שונים הפתוחים לציבור הרחב ולמצוא כלל נכסים במחירים נוחים העומדים ביכולות התקציביות שלכם, אך אם אתם רוצים למצוא את הנכס המתאים ביותר ולבצע השקעה חכמה יותר, הדרך הנכונה היא לפנות אל מומחים בתחום וחברות המציעות ליווי לאורך כל הדרך כך שימצאו עבורכם את הנכס המתאים לא רק על פי מחיר, אלא גם בראיה עתידית, בחינת הביקוש, האזור בו הוא ממוקם ונתונים רבים נוספים.

למי זה מתאים?

אם בישראל השקעות נדל"ן מתאימות בעיקר לבני המעמד הגבוה יותר, בעוד שבעלי ההכנסות הנמוכות בקושי יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה למגורים הפרטיים שלהם אפילו, בארצות הברית המצב שונה. אתם יכולים למצוא נכסי נדל"ן במחירים שהם בדיחה עבור הקהל הישראלי, ונכסי נדל"ן טובים, איכותיים ובאזורים מבוקשים.

בנוסף, אם אתם רוצים השקעה בנכסים יוקרתיים יותר או אפילו מבנים גדולים כמו בנייני דירות וכדומה, תוכלו להצטרף אל קבוצת משקיעים וכך אפילו ליהנות מתשואות גבוהות יותר והשקעה קבוצתית משתלמת שתניב לכם רווח גבוה מאוד לאורך תקופה ארוכה.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.