כל מה שמעניין

צילום:PEXELS

השקעות נדל"ן במקום שבו אין גבולות

משקיעי נדל"ן? מחפשים את המקום בו תוכלו להשקיע בצורה הטובה ביותר ולקבל את התשואה הטובה ביותר? אם כן, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות היא המקום הטוב ביותר בשבילכם – ארצות הברית.

משקיעים ישראליים רבים בוחרים לבצע השקעות נדל"ן דווקא בארצות הברית, ומחפשים את אפיקי ההשקעה הרלוונטיים והמתאימים ביותר בשבילם דווקא מעבר לים. בישראל, כאשר מחירי הנדל"ן גבוהים יחסית, והתשואות נמוכות, משקיעים רבים מבינים כי הדרך הטובה ביותר להוציא את המקסימום של הרווחים מסכום ההשקעה שלהם נמצא דווקא תוך השקעה בנדל"ן בארצות הברית ולא בישראל.

אחת החברות שמתמחות בתחום היא חברת פסיפיק הולדינגס של עו"ד יובל זיו, איך זה עובד? למה דווקא ארצות הברית? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

למה דווקא ארצות הברית?

כולנו שמענו על המשבר שתקף את ארצות הברית ב2008, משבר אשר השפיע על העולם כולו והפך את שוק הנדל"ן למרקחה. לאחר הקריסה הזו, שוק הנדל"ן תיקן את עצמו וחזר לנקודת מחירים דומה טרום המשבר, וכיום, הוא מתחיל לעלות גם מעל לאותה נקודה.

המשבר הזה הוביל לעודף נכסים בשוק אשר נמצאים בידי הבנקים, והבנקים מציעים אותם במחירים נמוכים משמעותית. גם היום, מעל לעשור לאחר המשבר הזה, עדיין ניתן למצוא נכסים במחירים נמוכים משמעותית ממחירם המקורי, בפרט באזורים פחות מבוקשים. אך יחד עם זאת, ניתן לראות בבירור כי הכלכלה האמריקאית מתאוששת מהמשבר, ולכן צפויה עליית מחירים משמעותית בשנים הקרובות, מה שמאפשר למשקיעים לקפוץ על המציאה עכשיו, לרכוש נכס במחיר נמוך וליהנות מעלייה משמעותית בשווי שלו עם השנים ומתשואות גבוהות במיוחד.

איך מוצאים את הנכס המתאים?

אחד החששות שמלווים ישראלים רבים לפני השקעה בארצות הברית הוא איך בכלל למצוא את הנכס המתאים. ובכן, כמובן שניתן להשתמש בלוחות אינטרנטיים שונים הפתוחים לציבור הרחב ולמצוא כלל נכסים במחירים נוחים העומדים ביכולות התקציביות שלכם, אך אם אתם רוצים למצוא את הנכס המתאים ביותר ולבצע השקעה חכמה יותר, הדרך הנכונה היא לפנות אל מומחים בתחום וחברות המציעות ליווי לאורך כל הדרך כך שימצאו עבורכם את הנכס המתאים לא רק על פי מחיר, אלא גם בראיה עתידית, בחינת הביקוש, האזור בו הוא ממוקם ונתונים רבים נוספים.

למי זה מתאים?

אם בישראל השקעות נדל"ן מתאימות בעיקר לבני המעמד הגבוה יותר, בעוד שבעלי ההכנסות הנמוכות בקושי יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה למגורים הפרטיים שלהם אפילו, בארצות הברית המצב שונה. אתם יכולים למצוא נכסי נדל"ן במחירים שהם בדיחה עבור הקהל הישראלי, ונכסי נדל"ן טובים, איכותיים ובאזורים מבוקשים.

בנוסף, אם אתם רוצים השקעה בנכסים יוקרתיים יותר או אפילו מבנים גדולים כמו בנייני דירות וכדומה, תוכלו להצטרף אל קבוצת משקיעים וכך אפילו ליהנות מתשואות גבוהות יותר והשקעה קבוצתית משתלמת שתניב לכם רווח גבוה מאוד לאורך תקופה ארוכה.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
בלוג
5 טיפים לבחירת צימר לחופשה

צימרים הם בחירה פופולרית עבור מטיילים שרוצים חוויה אישית ואותנטית יותר מאשר שהייה בבית מלון. עם זאת, עם כל כך

תפריט ניווט

MASADA מי אנחנו

אתר מסדה שם לעצמו מטרה לאחד במקום אחד את כל ההמלצות, הכתבות והטיפים של כולנו במקום אחד על מנת לעזור לזולת. אתם מוזמנים לעיין ולהתרשם בתוכן שלנו, לקבל מידע ולהתעדכן בכל מה שחם בארץ ישראל!