כל מה שמעניין

המכונית לא זזה

מכונית שאינה זזה היא מכונית שאינה בשימוש. זה יכול להיות מסיבות רבות. הפשוטה שבהן היא שהנהג החנה את המכונית והשאיר אותה שם. סיבה נוספת היא שהנהג כיבה את המנוע והכניס אותו למצב חניה, או שהם כיבו את המנוע והכניסו אותו למצב ניטרלי.

הקידוד של מכונית שאינה זזה יהיה שונה מקודוד רגיל של מכונית נוסעת מכיוון שאין תנועות לעקוב או לתעד. אם היינו מסתכלים על זה כרכב אוטונומי, זה גם אומר שגם אין מכוניות אחרות שאפשר לעקוב אחריהן.

קודן הוא אדם שמקודד תוכנה. המונח מתייחס בדרך כלל למישהו שכותב קוד תכנות מחשב.

רכב שלא זז הוא רכב שאין לו גלגלים או מנוע ואינו ניתן לנסיעה.

קודן לרכב שלא זז יהיה מי שמקודד תוכנה לרכבים שלא זזים.

זו מכונית שלא יכולה לזוז.

אין לו מנוע, והוא לא צריך אחד.

זהו רכב אוטונומי שניתן לתכנת לנסוע לכל מקום ובכל זמן ללא צורך בנהג.

קודן לרכב שלא זז הוא אדם שכותב קוד למכוניות. עבודה זו נעשית בדרך כלל על ידי מתכנתים המתמחים בתכנות רכב. תפקידם העיקרי של קודנים אלו הוא לכתוב קוד למערכות האלקטרוניות של הרכב ולוודא שכל המערכות ברכב פועלות כהלכה.

קידוד לרכב שאינו זז אינו מושג חדש. זה קיים כבר עשרות שנים. הרובוט הראשון שניתן לתכנות נוצר בשנת 1948 והוא נקרא Unimate. רובוט זה שימש לאוטומציה של ייצור מכוניות במפעל של GM בניו ג'רזי.

לרובוט ה-Unimate לא היו חלקים ממונעים והוא יכול היה לבצע רק משימות שתוכנתו בו על ידי בני אדם בעזרת קורא כרטיסי ניקוב ומקלדת.

הקודן לרכב שלא זז:

-חייב להיות מסוגל לקודד בשפת הרכב

-חייב להיות מסוגל לקודד בצורה שתואמת את החומרה של המכונית

-חייב להיות בעל הבנה כיצד פועלות מכוניות

במאמר זה, אדון בשפות הקידוד הפופולריות ביותר לתכנות רכב.

Python היא אחת השפות הטובות ביותר לתכנות רכב מכיוון שקל ללמוד אותה ויש לה קהילה גדולה של אנשים שמוכנים לעזור. הוא גם חזק מאוד וניתן להשתמש בו למטרות רבות ושונות.

JavaScript היא עוד שפה טובה לשימוש מכיוון שניתן להשתמש בה בדפדפני אינטרנט, מה שמקל על שיתוף הקוד בין הדפדפן לרכב.

קודן הוא אדם שכותב קודים. חלק זה דן בתפקידו של קודן למכונית שאינה זזה.

תפקידו של קודן הוא לכתוב את הקוד שישלוט במכונית. הקוד יגיד לרכב איך להתנהג במצבים שונים ולאן ללכת.

זו מכונית שלא זזה. זו מכונית בלי גלגלים, בלי דוושות, בלי מנוע. זה לא יכול ללכת לשום מקום.

מכונית זו היא תוצר של עבודה של צוות מעצבים ומקודדים שמשתמשים בבינה מלאכותית כדי לחשוב מחדש על מה יכולה להיות מכונית: רכב אוטונומי שאין צורך לנהוג בו.

המכונית לא זזה כי זה קוד לרכב שלא זז.

קודן הוא אדם שכותב קוד למחשבים. קודן לרכב שלא זז יהיה מי שכותב קוד למכוניות שלא יכולות להגיע לשום מקום.

קודן הוא אדם שכותב קוד. קידוד הוא תהליך של עיצוב וכתיבת תוכניות המבוצעות על ידי מחשב.

ניתן להשתמש בקידוד בתחומים רבים ושונים, כמו אוטומציה תעשייתית, רובוטיקה, מדעי המחשב, הנדסת תוכנה ופיתוח אתרים.

האדם הראשון שהשתמש בקידוד היה עדה לאבלייס שכתבה את האלגוריתם הראשון אי פעם עבור המנוע האנליטי של צ'רלס באבאג'.

קידוד משמש בתחומים רבים ושונים והוא קיים כבר מאות שנים.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ילדים במים
בלוג

7 אטרקציות לאירועים שחובה לראות למסיבות יום הולדת

תג מים היא אטרקציה פופולרית למסיבות יום הולדת ואירועים אחרים. שחקנים לובשים אפודים שיכולים לזהות מתי הם נפגעו ממים מתותחי המים של יריביהם. המשחק האינטראקטיבי הזה מושלם לאורחים בכל הגילאים ובטוח שייצור זיכרונות מתמשכים.

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.