כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: shutterstock.com

המדריך המלא לכלל סוגי המשלוח הבין לאומיים

עם השנים, שילוח בינלאומי הפך להיות חלק בלתי נפרד של לא מעט בתי עסק ובעלי מקצוע, גדולים וקטנים. העולם נהיה כפר גלובלי, מוצרים ואמצעים שונים מיוצאים ומיובאים, ולא ניתן לנהל כלכלה לאומית בכלל ועסק בפרט, בלי היכולת לנייד את אותם מוצרים ואמצעים ממקום למקום, גם אם זה אומר שצריך להשתמש בשילוח ימי או אווירי לשם כך.

במובן הזה, ישראל היא שונה מלא מעט מדינות בעולם. אף על פי שבמבנה שלה איננה מדינת אי, מאחר ויש לה גבולות יבשתיים, בגלל המצב הביטחוני והעובדה שהיא נמצא במצב של מלחמה עם חלק מהמדינות ששוכנות סביבה, אזי שהיא מתנהלת כמו מדינת אי בכל הקשור לשילוח בינלאומי. כל המשלוחים ממדינות אחרות מתבצעים דרך הים או האוויר. כאשר הם מגיעים לארץ, מעבירים אותם דרך היבשה אל יעדם הסופי.

 

כיצד מבצעים שילוח בינלאומי

לפני שנסביר על התהליך כולו, חשוב לציין שחברת שילוח בינלאומית פועלת לא רק מול המדינה או מול לקוחות עסקיים אלא גם מול גורמים פרטיים. למשל, אם אנחנו רוצים להעביר ציוד וחפצים שלנו שנמצאים בארץ אחרת או אם אנחנו מבצעים רכישות דרך אתרים בינלאומיים, אז הגורם שיבצע עבורנו את השילוח, תהיה חברה אליה נפנה באופן ספציפי או חברה מול עובד האתר ממנו ביצענו את הרכישה.

אנחנו יכולים למצוא חברת שילוח בינלאומית שמבצעת משלוחים אך ורק דרך הים, אחרות מפעילות גם צי מטוסים או מספקות את השירות בעזרת קשרים עם חברות תעופה. החברות דואגות לבצע את כל התהליך עד אשר החבילה או מה שהזמנו מחו"ל מגיע אל ישראל.

על מנת לבצע שילוח בינלאומי, עלינו כאמור לפנות אל החברה שתבצע עבורנו את התהליך, עלינו לשלם לה בהתאם לסוג השילוח, סוג הפרטים אשר אנחנו מעוניינים להעביר, משקלה וכן לפי המרחק של תהליך השילוח.

כאשר החבילה מגיעה לארץ, ייתכן מאוד שאנחנו נצטרך לפנות אל רשויות המכס בשביל שנוכל לשחרר את החבילה. לשם כך נצטרך לשלם סכום מסוים. הסכום איננו חלק מעלויות השילוח באופן כללי. יחד עם זאת, אם אנחנו מזמינים חבילות מאתרי אינטרנט שונים, ייתכן מאוד שהחברה תספק לנו את השירות כחלק מעלות המשלוח. לאחר מכן, עלינו לדאוג שהשילוח יגיע אל היעד שלנו בישראל, כאשר גם כאן, יש מקרים שהחברה אחראית לספק אותו עד לבית או עסק הלקוח.

 

כיצד בוחרים עם מי לבצע שילוח בינלאומי

כאמור, ישנם מצבים בהם ההחלטה היא לא שלנו מאחר ומדובר באתר אינטרנט או גורם אחר דרכו מבצעים את התהליך. במקרה כזה, אותו גורם יהיה אחראי על הבחירה. לעומת זאת אם אנחנו מבצעים שילוח באופן עצמאי, אז עלינו לבחור חברה שיש לה את הניסיון, הידע, היכולות וכן יכולה להבטיח לנו לעמוד בלוח הזמנים שאנחנו מציבים בפניה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניית בית
בלוג

כתב אישום בגין בנייה ללא היתר

בעולם של יזמות נדל"ן ובעלות על נכסים, הקפדה על תקנות הבנייה היא חיונית. אחד ההיבטים המכריעים של תקנות אלה כרוך בהשגת ההיתרים הדרושים לפני תחילת הבנייה. מאמר זה ידון בחשיבותם של היתרי בנייה, בהשלכות של בנייה ללא היתר, ובהגנות אפשריות במקרים של הגשת כתב אישום בגין חריגות בנייה.

קמגרה לחיי מין טובים יותר בצפון וגם בחיפה
בלוג

יתרונות הזמנת מוצרי קמגרה בחיפה

בעידן הרפואה המקוונת, קיים יתרון משמעותי להזמנת מוצרי קמגרה בחיפה – והוא יתרון הדיסקרטיות. אתה יכול להזמין את המוצרים באופן מאובטח ללא פגיעה בפרטיות שלך. ללא צורך במבוכה הכרוכה בחשיפה מול הרופא והרוקח. הזמינות המהירה של המוצרים בחיפה גם מבטיחה שתוכל לקבלם במקום ובזמן שמתאימים לך.

תיאטרון
בלוג

ההבדל בין מופע אלתור ומופע מתוסרט

מופעי בידור הן מקור לשמחה, צחוק והשראה עבור קהלים ברחבי העולם. בתוך התחום הזה, צצו שתי צורות שונות של ביצוע, שלכל אחת מהן הקסם הייחודי שלה: מופעים מאולתרים ומופעים מתוסרטים. בעוד ששניהם מציעים בידור, ההבדלים בין שני הסגנונות הללו מספקים מגוון יתרונות למבצעים ולצופים כאחד. בואו נביט בההבדלים בין מופעים מאולתרים למתוסרטים ונדגיש את היתרונות שניתן להפיק מהספונטניות והיצירתיות של אלתור.