קרדיט תמונה: CANVA

הכירו את השיטה הטבעית לניקוי בדים ללא פגע

כולנו זקוקים מפעם לפעם לשירותי ניקוי בדים. וזאת שכן אנו משתמשים בכל מיני סוגי בדים שנוהגים להתלכלך לא מעט – כמו מצעים, מגבות או מפות לשולחן. ומכיוון שאנו משתמשים בבדים אלו על בסיס יום יומי, פעמים רבות הם מתלכלכים לנו בטעות. בין אם הלכלוך הגיע ל-בדים בשל העובדה שהם אוחסנו זמן רב במחסן והתאבקו, או כי הבדים התמלאו בכתמים – מנוזלים שנשפכו עליהם, מזיעה, מאבק, משתן או משאריות של תאי עור מתים או שיער. ומכיוון שלאף אחד לא נעים לאכול על גבי מפת שולחן מוכתמת, או על גבי מצעים מאובקים או עם ריח של שתן – אז ניקוי בדים הוא חלק מהניקיונות שכולנו צריכים לבצע.ניקוי בדים חייב להיות מותאם לסוג הבד

כמו שאתם בטח כבר יודעים, קיימים כל מיני סוגים שונים של בדים – כמו בדי כותנה, משי, פשתן ובדים סינטטיים. כדאי לדעת גם שחלק מהבדים יותר רגישים מהאחרים. כך למשל בד הפשתן רגיש יותר לחומרים שונים מאשר הבדים הסינתטיים. למעשה, כמעט כל אחד מסוגי הבדים מחייב שימוש בחומרי ניקוי אחרים ובדרך ניקוי שונה. ובמידה ותנקו את הבד בחומרים או באופן שאינו מתאים לאותו סוג בד – זה יכול להרוס אותו לגמרי. ולכן, אם אתם רוצים לנקות את הבדים שברשותכם – חשוב שתבחרו בטיפול הנכון לניקוי הבד הספציפי (אם אתם עושים זאת לבד), או שתפנו לחברת ניקוי בדים, שתדע כיצד לטפל בכל אחד מסוגי הבדים השונים באופן אידאלי.


האם לנקות את הבדים לבד או להיעזר בחברה מקצועית?

ראשית, יש לציין שרובנו לא מתמחים בסוגי הבדים השונים, ובאופן הטיפול הנכון עבורם. לרוב, אנחנו לא יודעים איזה חומר ניקוי צריך להתאים לכל בד ואיננו יודעים כיצד יש לנקות אותו באופן ספציפי. מנגד, זהו בדיוק התפקיד של חברות הניקוי המתמחות במתן שירותי ניקוי בדים – ולכן, כפי שכבר ציינו, כדאי להיעזר בהן בתהליך.
בנוסף, נכון שלעיתים נוכל להסתפק בכיבוס הבדים שהתלכלכו בעצמנו, אך לפעמים יכולים להיווצר כתמים או לכלוכים חמורים, שנוכל להסיר רק באמצעות פנייה לחברת ניקוי המתמחה בכך.
יתר על כן, לפעמים אנחנו יכולים גם להחמיר את מראה הכתם או הלכלוך שנוצר על המפה או השמיכה שלנו – רק כי לא השתמשנו בחומר הניקוי או בשיטה המתאימה להסרת כתמים מאותו סוג בד. וזה יכול להוביל אפילו להריסתו המוחלטת של הבד, עד כדי כך שלא ניתן יהיה להשתמש בו. וזה משהו שלא יקרה אם תפנו לחברה מקצועית.
לסיכום, אפשר לכבס בדים שונים שאנו משתמשים בהם לעיתים קרובות בעצמנו, אבל כדי לשמור על הבדים איכותיים לאורך זמן – רצוי שבכל זאת נשלח אותם מפעם לפעם לניקוי יסודי ומקצועי יותר אצל אנשי מקצוע. הרי לחברה המתמחה בכך יש את הידע, הציוד, האמצעים, חומרי הניקוי והתכשירים הנחוצים להתאמת הטיפול המתאים לכל בד ובד.הכירו את השיטה הטבעית לניקוי בדים

הבעיה היא שרוב שיטות ניקוי הבדים כוללות בין היתר שימוש בחומרים כימיים המזיקים גם לסביבה וגם לנו, בני האדם. וכך גובר הביקוש בקרב האוכלוסייה הארצית והעולמית לשיטות טבעיות יותר לניקוי בדים – כאלו שלא פוגעות בבדים, ולא כוללות שימוש בחומרים רעילים כמו חמצן פעיל או כלור. ועם הביקוש, מגיעים גם הפתרונות, המאפשרים לנקות בדים בשיטות טבעיות יותר – כמו השיטה הטבעית לניקוי בדים ללא פגע, המוצעת על ידי Diamond Clean – חברת ניקוי הבדים האמינה והמובילה בישראל.

מעוניינים בפרטים נוספים על השיטה הטבעית לניקוי בדים? לחצו כאן.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניקוי הסלון שלכם

ניקוי הסלון שלכם ניקוי לסלון שלכם נמצא בהישג יד, אל תתנו לו לחמוק מבין הידיים שלכם. אנחנו חיים בעידן מעניין

הדברה איכותית ככול האפשר

הדברה איכותית ככול האפשר הדברה טובה כיום היא הדברה שנוצרה על פי טכנולוגיה גבוהה ועל פי חומרי הדברה איכותיים. כיום

הניקיון המקיף ביותר שקיים

הניקיון המקיף ביותר שקיים נשאלת השאלה, מהו ניקיון איכותי? התשובה לכ למעשה היא פשוטה מאוד. ניקיון מדויק הוא דבר אשר

טיולים רטובים בישראל

יצא לכם לצאת לטיולים רטובים בקיץ, ובכן אם לא כדאי מאוד שתתחילו להכיר את  סוג הטיול הזה. ובכן בישראל ישנם