כל מה שמעניין

הטראגוס הוא השלכה קטנה של סחוס שנמצאת באוזן החיצונית

טראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה ומשולשת הממוקמת על האוזן החיצונית. זה נקרא גם "קרן האוזניים".

לטראגוס יש בדרך כלל כמה חורים כדי לאפשר לגלי קול להיכנס ולצאת. החורים נקראים "תעלת האוזן" או "מיית שמיעה חיצונית".

ניתן לנקב את הטראגוס עם מחט או חפץ חד אחר כדי ליצור פתח לעגילים. תהליך זה נקרא "פירסינג טראגי" או לפעמים סתם "פירסינג טראגוס".

פירסינג טראגוס הוא סוג של פירסינג באוזן המונח בחלק העליון של האוזן החיצונית. הם יכולים להיעשות בשתי דרכים: עם מחט ישרה או עם מחט מעוקלת. האפשרות הראשונה שכיחה יותר וכואבת פחות, אך היא עלולה לגרום ליותר צלקות. האפשרות השנייה קשה יותר לביצוע וכואבת, אך יש לה פחות סיכוי לגרום להצטלקות.

הטראגוס לא ייראה מהצד הקדמי אם הוא מנוקב בצד הראש, אבל יראה מאחור אם הוא מנוקב בחלק העליון.

הטראגוס הוא סחוס זעיר הבולט מצד האוזן.

הטראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה הבולטת מהצד של האוזן.

טראגוס הוא הקרנה קטנה של סחוס שיושב בחלק הפנימי של האוזן. הטראגוס של גבר בדרך כלל גדול יותר משל האישה כי לגברים יש יותר טסטוסטרון.

גודל הטראגוס של אדם יכול גם להעיד על מוצאו האתני. לדוגמה, אנשים עם מוצא אפריקאי נוטים להיות עם טראגי גדול יותר מאשר אנשים עם מוצא אירופאי.

הטראגוס הוא השלכה קטנה של סחוס שנמצאת בבסיס האוזן, ממש מול תעלת האוזן.

המילה "טראגוס" נובעת מהמילה היוונית ל"השלכה".

הטראגוס הוא השלכה קטנה של סחוס שנמצאת בבסיס האוזן, ממש מול תעלת האוזן. המילה "טראגוס" נובעת מהמילה היוונית ל"השלכה".

זהו חלק גוף שנמצא על האוזן החיצונית. זה עוזר להגן על תעלת האוזן ותפקידו העיקרי הוא לעזור לאנשים לשמוע.

ניתן לראות ולהרגיש את הטראגוס כחתיכת סחוס קטנה ומשולשת בקצה החיצוני של האוזן. ניתן לראות את זה בקלות בפרופיל של אדם. תפקידו של חלק גוף זה הוא להגן על תעלת האוזן ולעזור לאנשים לשמוע טוב יותר.

הטראגוס הוא סחוס משולש קטן באוזן החיצונית. זה ידוע גם בשם "תנוך האוזן" או "קצה האוזן".

הוא נמצא בקצה החיצוני של האוזן, ממש מול תעלת האוזן. הטראגוס משמש עצירה טבעית למניעת כניסת צליל לתעלת האוזן והוא גם עוזר לווסת את הטמפרטורה באוזן החיצונית על ידי מתן צל.

ניתן לנקב את הטראגוס במחט פירסינג ולהחדיר לתוכו עגיל.

הטראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה ומשולשת באוזן החיצונית. הוא ממוקם במרחק של 1 אינץ' למעלה מפתח תעלת האוזן והוא נמצא באותו צד של הפנים.

זה עוזר להגן על תעלת האוזן שלך מפני חרקים, חפצים זרים או נוזלים מלהיכנס לאוזן שלך ומספק מעט ריפוד לעור התוף שלך.

כאשר יש לך פירסינג בטראגוס, חשוב לשמור אותו נקי ויבש.

העור סביב הטראגוס עדין, לכן כדאי לנסות להימנע מלגעת בו.

כדאי גם להימנע מלענוד תכשיטים שעלולים לגרות את האזור.

פירסינג בטראגוס הוא פירסינג שעובר דרך הסחוס באוזן החיצונית. זה נקרא גם פירסינג בצריח.

מקור המילה טראגוס מהמילה היוונית "טראגוס" שפירושה "עז". הסיבה לכך היא בגלל הדמיון של חלק זה של האוזן לקרן של עז.

הדרך הנפוצה ביותר לנקב את הטראגוס שלך היא באמצעות עגיל עם מוט מעוקל, אבל אתה יכול גם להשתמש בטבעות או ניטים.

פירסינג של טראגוס הוא בחירה פופולרית לגברים שרוצים לעשות פירסינג. הטראגוס הוא הסחוס הבולט בצד האוזן וממוקם מול תעלת האוזן. זה בדרך כלל פחות רגיש מאשר חלקים אחרים של האוזן, כך שניתן לנקב אותו בקלות רבה יותר.

הסוג הנפוץ ביותר של פירסינג בטראגוס נקרא פירסינג "דיית" והוא עובר חלק מהסחוס הזה. סוג זה של פירסינג הפך לפופולרי יותר ויותר מאז הוצג בשנת 1999 על ידי פירסר גוף מבוסס LA בשם Elayne Angel.

פירסינג דיית ממוקם בצורה אופקית, ממש מתחת למקום שבו מסתיימת תעלת האוזן ולפני שהטראגוס מתחיל להתעקל בחזרה לכיוון הראש שלך. זה ידוע גם בשם פירסינג "הליקס" או "הליקס-טראגוס" מכיוון שהוא עובר דרך שני חלקי האוזן שלך, למרות שמונחים אלה משמשים לסירוגין.

הטראגוס הוא הקרנה קטנה של סחוס שיושב מול תעלת האוזן. זה נקרא גם "סליל האוזן". הטראגוס מספק פונקציה הגנה לתעלת האוזן על ידי חסימת מים מלהיכנס אליה ועל ידי סינון אבק וחלקיקים אחרים.

ברוב המקרים, הטראגוס יהיה ממוקם באותו צד של היד הדומיננטית שלך, כלומר אם אתה ימני, הטראגוס השמאלי שלך יהיה בולט יותר מהימין שלך.

לגבר עם טראגוס שמאלי בולט עשוי להיות סיכון מוגבר לפתח סרטן הערמונית עקב חשיפה מוגברת לטסטוסטרון בהשוואה לגברים עם טראגוס שמאל או ימין פחות בולט.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שולחנות וכסאות לאירוע
בלוג

שולחנות כסאות וציוד לאירועים

בעת תכנון אירוע, אחד השיקולים המרכזיים הוא הבטחת הציוד המתאים להצלחתו. משולחנות וכיסאות ועד למערכות תאורה וסאונד, הציוד המתאים יכול לעזור ליצור את האווירה המושלמת עבור האורחים שלכם.

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.