קרדיט תמונה: freepik

החורף הגיע ואיתו הנזילות- איך מתמודדים?

החורף בישראל הוא גשום וסוער ואחת הבעיות הנפוצות ביותר בחורף היא ללא ספק חדירה של מי גשמים למבנה שיש בו בעיה כלשהי באיטום או כתוצאה מתזוזה של המבנה וכן מהסדקים שנוצרים בשל אותה התזוזה. אם אתם תוהים כיצד מתמודדים עם נזילות הנובעות כתוצאה ממי גשמים, כדאי שתדעו שהדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לבחור איש מקצוע מנוסה בתחום איתור נזילות בעקבות מי גשמים.

 

מדוע חשוב לאבחן חדירה של מי גשמים?

חדירה של מי גשמים עלולה לגרום לנזקים רבים הן בתוך המבנה והן במעטפת של המבנה. מטרתו של איטום המבנה הוא לשמור עליו כמה שיותר טוב וכמובן גם על הדיירים המתגוררים במבנה. חשוב לדעת שאם ישנה בעיה כלשהי באיטום, הרי שיתכן מאוד שבגין זאת יחדרו מי גשמים לתוך המבנה. אין ספק שהחלק הקשה ביותר הוא לאבחן בצורה מדויקת את מקור הדליפה וזאת בכדי שתהיה אפשרות לתקן אותה. חשוב לאבחן את מקור הדליפה על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה בתחום אשר משתמש במכשור מתקדם בכדי לאתר את מקור חדירת מי הגשמים.

 

למה מתרחשות נזילות מים בחורף?

הגשמים בחורף יכולים לשקף לכל אדם האם יש בעיות במבנה שבו הוא מתגורר. גם אם מדובר על דליפה קלה מהגג, חשוב להבין שגם היא יכולה להסב נזק משמעותי מאוד לדירה ועל כן יש לטפל בה באופן מידי. נזילות מים בחורף כתוצאה מחדירת מי גשמים יתרחשו לרוב בשל כשל כלשהו באיטום המבנה. בכדי לטפל בנזילה המדוברת יש להזמין איש מקצוע שיבצע אבחון חדירת מי גשמים שילה מאיפה הדליפה ובהתאם לכך, יציע לכם פתרון.

חשוב לדעת כי ישנם מקורות רבים לחדירת מים למבנה כגון: נזילה מהגג, נזילה מהצנרת, צנרת שבורה, הצפה מחוץ למבנה, חדירת מי גשמים למבנה דרך המעטפת שלו ועוד ועל כן, איש מקצוע המנוסה בתחום איתור נזילות של מי גשם, יאתר בצורה מדויקת ואיכותית את מקור הנזילה.

 

כיצד מאתרים נזילות כתוצאה ממי גשמים?

בכדי לאתר נזילות כתוצאה מחדירת מי גשמים בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית ואמינה העוסקת בתחום איתור נזילות בעזרת האמצעים הטכנולוגיים המשוכללים והמתקדמים ביותר. כיום השיטה היעילה ביותר לצורך איתור נזילות מכל סוג היא איתור נזילות באמצעות שימוש במצלמה טרמית. מדובר על מצלמת אינפרא אדום אשר יכולה להעניק מידע אודות המיקום של הנזילה כאשר כל מה שצריך לעשות זה פשוט לסקור עם המצלמה את הקירות, הרצפות והתקרה מבלי להסב להם נזק כלשהו. המצלמה צובעת את כל האזורים שבהם הטמפרטורה זהה בצבע אחד בתמונה שהיא מעבירה לאיש המקצוע ואם יש אזורים בקיר, בתקרה או ברצפה שבהם הטמפרטורה נמוכה יותר, הם יצבעו בצבע אחר וכך איש המקצוע יצליח להבין היכן ממוקמת הנזילה ובהתאם לכך, לטפל בה באופן נקודתי.

 

כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור איתור נזילות?

בכדי לאתר נזילות הנובעות כתוצאה מחדירת מי גשמים בצורה הטובה ביותר, יש צורך לבחור באנשי מקצוע מיומנים בתחום, מקצועיים, בעלי ותק וניסיון. אנשי מקצוע מומלצים שנבחרו בקפידה לביצוע העבודה המדוברת, יבצעו אותה בצורה מדויקת ואיכותית ויתקנו לכם את הבעיה באופן ממוקד ואיכותי.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים