כל מה שמעניין

דיאודורנט רגיל לגברים ולנשים

דיאודורנט עם אלומיניום

המודעות לשימוש בתכשיר דיאודורנט עולה עם השנים ומדובר במוצר צריכה בסיסי אשר משתמשים בו הן גברים והן שנים באופן יום יומי.

עם השנים הצטרפו למעגל האפשרויות דיאודורנטים של יצרנים שונים אך דיאודורנט ספיד סטיק שומר לאורך שנים רבות על מעמדו כאחד התכשירים המובילים, לאור העובדה שמדובר במוצר ייחודי שנותן מענה לצורך הבסיסי של מניעת ריח הזיעה.

החשיבות של שימוש בתכשיר דיאודורנט

הגוף מזיע בכל אקלים אך כשמדובר באקלים הים תיכוני שלנו, אגלי הזיעה מגיעים בכמויות גדולות מבלוטות הזיעה, במטרה לקרר את הגוף. מכיוון שקיימים תוצרים לפיזור הזיעה שכוללים גם הפרשות של חיידקים, במקומות שאין בהם די חמצן כמו במפשעה או בבית השחי ולכן הם יוצרים ריח לא נעים. רוב האנשים מודעים לכך ולכן הם נערכים לכך מראש כדי ליצור סביבה נעימה סביב הגוף.

מי שעובד בחוץ, נחשף לבעיה זו יותר וגם מי שעוסק בספורט ומבצע זאת באוויר הפתוח, או בחדר הכושר.

שימוש בתכשיר דיאודורנט

תפקידו של הדיאודורנט הוא לנטרל את הריחות הלא נעימים, הוא יוצר פירוק שלהם מכיוון שהוא קוטל את החיידקים שמתמקמים על העור.

יש לקוחות שמשתמשים לאורך שנים בסוג אחד של תכשיר כיוון שהם חשים שהוא אפקטיבי והם אוהבים את הריח שלו ולעומתם עש אחרים המעדיפים מדי פעם לגוון ולרכוש תכשירים חדשים או אחרים אם קיבלו עליהם המלצה טובה מחבר או מקרוב משפחה. על פי שביעות הרצון שלהם, הם מחליטים אם להמשיך במוצר החדש או לחזור למוצר הישן והאהוב.

האפשרויות של רכישת דיאודורנטים

יש תכשירים שהם מונעים הזעה וגם מנטרלים ריחות, הם יוצרים מצב שבו כמות הזיעה היא מוקטנת כיוון שבלוטות הזיעה מתכווצות. התכשירים הללו נקראים אנטיפרספירנט שאינם מאפשרים הגעת ריחות לא נעימים, כיוון שלא מתפתחים במקומות הללו חיידקים. תכשירים אחרים עובדים בשיטה שבה הם מנטרלים את הריחות בלבד.

בשנים האחרונות קיימת מודעות גדולה לסכנה שבשימוש בתכשירי דיאודורנט המכילים אלומיניום לאור החשד הסביר שהם עלולים לגרום לסרטן השד אצל נשים. לכן הוחל בייצור של תכשירים שאינם כוללים אלומיניום והדבר מודגש על גבי התווית שלהם, כדי שנשים יוכלו להבדיל אותם מתכשירים דומים. יעילותם של התכשירים נמשכת כמה שעות בלבד.

קיימים גם תכשירים ייעודיים לבעלי עור רגיש כדי שהם לא יפתחו אלרגיות.

השפעה אולטימטיבית של הדיאודורנט

הדרך היעילה ליהנות מההשפעה של התכשיר הוא להשתמש בו מיד לאחר המקלחת.

הלקוחות קיבעו עם השנים את ההעדפות שלהם, דיאודורנט שהוא ספריי, גלגלת או סטיק. כל אדם חש בנוח עם הבחירה שלו ובדרך מעדיף לדבוק בה ולא לעבור לשיטה אחרת.

כך אפשר לראות את כל הספורטאים כאשר לכל אחד מהם יש תכשיר אחר בתיק כלי הרחצה כשהוא יוצא מהמקלחת, של בריכת השחייה או חדר הכושר.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ילדים במים
בלוג

7 אטרקציות לאירועים שחובה לראות למסיבות יום הולדת

תג מים היא אטרקציה פופולרית למסיבות יום הולדת ואירועים אחרים. שחקנים לובשים אפודים שיכולים לזהות מתי הם נפגעו ממים מתותחי המים של יריביהם. המשחק האינטראקטיבי הזה מושלם לאורחים בכל הגילאים ובטוח שייצור זיכרונות מתמשכים.

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.