כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

ביטוח חול – נוסעים ליומיים? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחול  

לא מעט ישראלים נוהגים היום לטוס לחו"ל ליומיים-שלושה. לצד נסיעות ארוכות וממושכות, עם המשפחה, חברים או במסגרת העבודה, אזי שלא פעם עומדת בפניהם אפשרות לטוס לימים ספורים ליעדים שונים באירופה, אסיה או במקומות אחרים. 

נסיעות ליומיים- שלושה, נחשבות למאוד מבוקשות מאחר והן מהוות תחליף לחופשות סופשבוע או חופשות אחרות בארץ. לא פעם, העלות של נסיעה, קרי טיסה, בית מלון והעברות, היא הרבה יותר זולה מאשר השכרת צימר או חדר בבית מלון עבור זוג או עבור משפחה, בין אם זה באילת ובין אם זה במקומות אחרים בארץ. מאחר והמחיר משתלם, אז הרבה מאוד ישראלים בוחרים באופציה זו, בוודאי אם מדובר על יעד קרוב ואטרקטיבי. 

אחד הדברים שאסור לשכוח כשמחליטים לצאת לנופש ביעד קרוב, זה שאנחנו עדיין יוצאים את גבולות הארץ ועלינו להיערך בהתאם. זה לא משנה אם מדובר בנסיעה לחופשה של סופשבוע או חופשה של שבוע או יותר. ברגע שאנחנו יוצאים את גבולות ישראל, אזי שאנחנו להיות ערוכים ומוכנים לכך בהיבטים שונים. 

אחד ההיבטים החשובים שעלינו להתייחס אליהם הוא ביטוח חול. כידוע, כל מי שיוצא את גבולות הארץ צריך לרכוש לעצמו פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, זאת על מנת שהוא יוכל ליהנות מכיסויים במקרה שיהיה עליו לעבור פרוצדורות רפואיות שונות. הביטוח מכסה אותו מהרגע שהוא עוזב את ישראל ועד לרגע שהוא חוזר הביתה. 

למה חשוב לרכוש פוליסה גם לנסיעות קצרות

ישנם לא מעט ישראלים שיוצאים מתוך נקודת הנחה שאם הם נוסעים ליומיים-שלושה, אזי שאין צורך שהם יבזבזו את כספם על רכישת ביטוח חול. הטענה הרווחת היא "מה כבר יכול לקרות לנו" או בגישה הישראלית המוכרת "יהיה בסדר". 

העניין הוא, שאפילו אם אנחנו נמצאים בחו"ל שעה וקורה לנו משהו, אזי שאנחנו לא מבוטחים, לא על ידי קופת חולים, לא על ידי ביטוח לאומי וגם לא על ידי ביטוח בריאות פרטי שמשרת אותנו בישראל. לכן, אם יקרה לנו משהו, פציעה, חבלה, תאונה, מחלה או כל דבר אחר, אנחנו נצטרך לשאת לבד בעול ההוצאות על הטיפולים הרפואיים. דבר שיכול להיות מאוד משמעותי מבחינה כלכלית. 

ביטוח חול מכסה אותנו בכל מקרה, בין אם אנחנו נוסעים ליומיים-שלושה ובין אם אנחנו נוסעים לשבוע, חודש או יותר. בעזרת הפוליסה אנחנו נהנים מכיסויים משמעותיים שקשורים כמעט לכל פרוצדורה רפואית, החל מבדיקות רופא רגילות וכלה בניתוחים ואשפוזים. 

איך רוכשים פוליסה בצורה חכמה

בשביל לרכוש פוליסת ביטוח חול בצורה נכונה, אנחנו צריכים להיכנס לאתר WOBI, שם נוכל לקבל הצעות מחיר מחברות שונות, להחליט איזו הצעה הכי משתלמת עבורנו ולרכוש אונליין. ההצעות השונות מאפשרות לנו ללמוד את הנושא ולדעת מה אנחנו יכולים לקבל ובאילו תנאים נוכל ליהנות מכך.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניית בית
בלוג

כתב אישום בגין בנייה ללא היתר

בעולם של יזמות נדל"ן ובעלות על נכסים, הקפדה על תקנות הבנייה היא חיונית. אחד ההיבטים המכריעים של תקנות אלה כרוך בהשגת ההיתרים הדרושים לפני תחילת הבנייה. מאמר זה ידון בחשיבותם של היתרי בנייה, בהשלכות של בנייה ללא היתר, ובהגנות אפשריות במקרים של הגשת כתב אישום בגין חריגות בנייה.

קמגרה לחיי מין טובים יותר בצפון וגם בחיפה
בלוג

יתרונות הזמנת מוצרי קמגרה בחיפה

בעידן הרפואה המקוונת, קיים יתרון משמעותי להזמנת מוצרי קמגרה בחיפה – והוא יתרון הדיסקרטיות. אתה יכול להזמין את המוצרים באופן מאובטח ללא פגיעה בפרטיות שלך. ללא צורך במבוכה הכרוכה בחשיפה מול הרופא והרוקח. הזמינות המהירה של המוצרים בחיפה גם מבטיחה שתוכל לקבלם במקום ובזמן שמתאימים לך.

תיאטרון
בלוג

ההבדל בין מופע אלתור ומופע מתוסרט

מופעי בידור הן מקור לשמחה, צחוק והשראה עבור קהלים ברחבי העולם. בתוך התחום הזה, צצו שתי צורות שונות של ביצוע, שלכל אחת מהן הקסם הייחודי שלה: מופעים מאולתרים ומופעים מתוסרטים. בעוד ששניהם מציעים בידור, ההבדלים בין שני הסגנונות הללו מספקים מגוון יתרונות למבצעים ולצופים כאחד. בואו נביט בההבדלים בין מופעים מאולתרים למתוסרטים ונדגיש את היתרונות שניתן להפיק מהספונטניות והיצירתיות של אלתור.