כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

ביטוח חול – נוסעים ליומיים? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחול  

לא מעט ישראלים נוהגים היום לטוס לחו"ל ליומיים-שלושה. לצד נסיעות ארוכות וממושכות, עם המשפחה, חברים או במסגרת העבודה, אזי שלא פעם עומדת בפניהם אפשרות לטוס לימים ספורים ליעדים שונים באירופה, אסיה או במקומות אחרים. 

נסיעות ליומיים- שלושה, נחשבות למאוד מבוקשות מאחר והן מהוות תחליף לחופשות סופשבוע או חופשות אחרות בארץ. לא פעם, העלות של נסיעה, קרי טיסה, בית מלון והעברות, היא הרבה יותר זולה מאשר השכרת צימר או חדר בבית מלון עבור זוג או עבור משפחה, בין אם זה באילת ובין אם זה במקומות אחרים בארץ. מאחר והמחיר משתלם, אז הרבה מאוד ישראלים בוחרים באופציה זו, בוודאי אם מדובר על יעד קרוב ואטרקטיבי. 

אחד הדברים שאסור לשכוח כשמחליטים לצאת לנופש ביעד קרוב, זה שאנחנו עדיין יוצאים את גבולות הארץ ועלינו להיערך בהתאם. זה לא משנה אם מדובר בנסיעה לחופשה של סופשבוע או חופשה של שבוע או יותר. ברגע שאנחנו יוצאים את גבולות ישראל, אזי שאנחנו להיות ערוכים ומוכנים לכך בהיבטים שונים. 

אחד ההיבטים החשובים שעלינו להתייחס אליהם הוא ביטוח חול. כידוע, כל מי שיוצא את גבולות הארץ צריך לרכוש לעצמו פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, זאת על מנת שהוא יוכל ליהנות מכיסויים במקרה שיהיה עליו לעבור פרוצדורות רפואיות שונות. הביטוח מכסה אותו מהרגע שהוא עוזב את ישראל ועד לרגע שהוא חוזר הביתה. 

למה חשוב לרכוש פוליסה גם לנסיעות קצרות

ישנם לא מעט ישראלים שיוצאים מתוך נקודת הנחה שאם הם נוסעים ליומיים-שלושה, אזי שאין צורך שהם יבזבזו את כספם על רכישת ביטוח חול. הטענה הרווחת היא "מה כבר יכול לקרות לנו" או בגישה הישראלית המוכרת "יהיה בסדר". 

העניין הוא, שאפילו אם אנחנו נמצאים בחו"ל שעה וקורה לנו משהו, אזי שאנחנו לא מבוטחים, לא על ידי קופת חולים, לא על ידי ביטוח לאומי וגם לא על ידי ביטוח בריאות פרטי שמשרת אותנו בישראל. לכן, אם יקרה לנו משהו, פציעה, חבלה, תאונה, מחלה או כל דבר אחר, אנחנו נצטרך לשאת לבד בעול ההוצאות על הטיפולים הרפואיים. דבר שיכול להיות מאוד משמעותי מבחינה כלכלית. 

ביטוח חול מכסה אותנו בכל מקרה, בין אם אנחנו נוסעים ליומיים-שלושה ובין אם אנחנו נוסעים לשבוע, חודש או יותר. בעזרת הפוליסה אנחנו נהנים מכיסויים משמעותיים שקשורים כמעט לכל פרוצדורה רפואית, החל מבדיקות רופא רגילות וכלה בניתוחים ואשפוזים. 

איך רוכשים פוליסה בצורה חכמה

בשביל לרכוש פוליסת ביטוח חול בצורה נכונה, אנחנו צריכים להיכנס לאתר WOBI, שם נוכל לקבל הצעות מחיר מחברות שונות, להחליט איזו הצעה הכי משתלמת עבורנו ולרכוש אונליין. ההצעות השונות מאפשרות לנו ללמוד את הנושא ולדעת מה אנחנו יכולים לקבל ובאילו תנאים נוכל ליהנות מכך.

 

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.

ילדים במים
בלוג

7 אטרקציות לאירועים שחובה לראות למסיבות יום הולדת

תג מים היא אטרקציה פופולרית למסיבות יום הולדת ואירועים אחרים. שחקנים לובשים אפודים שיכולים לזהות מתי הם נפגעו ממים מתותחי המים של יריביהם. המשחק האינטראקטיבי הזה מושלם לאורחים בכל הגילאים ובטוח שייצור זיכרונות מתמשכים.