כל מה שמעניין

pexels-adrianna-calvo-17663

בחירת מעבדת טלפונים – ככה עושים את זה נכון


כשהטלפון הסלולרי שלנו לא תקין, התוצאה היא נזק ממשי. אין כמעט אדם שלא משתמש בסמארטפון שלו למגוון רחב של מטרות במשך שעות רבות מדי יום, ובהתאם כל תקלה מייצרת עוגמת נפש ובחלק גדול מהמקרים גם חוסר יכולת לנהל כרגיל את שגרת היומיום. הפתרון הוא כמובן הגעה למעבדה שמתקנת טלפונים סלולריים, ומאחר שיש מעבדות טלפונים רבות בכל עיר, יש לנו חופש בחירה אמיתי שכדאי לנצל אותו.

המלצות של אנשים שאפשר לסמוך עליהם

דרך אחת לבחור מעבדת טלפונים היא על סמך המלצות של אנשים. כשבוחרים בדרך הזו יש 3 דגשים חשובים: קודם כל, לקבל רק המלצות מאנשים שמכירים באופן אישי את המעבדה וקיבלו בה שירות ברמה גבוהה (ולא המלצות מהסוג של "חבר שלי תיקן אצלם סמסונג והיה מרוצה"). דגש שני הוא להקשיב לאנשים שאפשר לסמוך עליהם – בין אם מדובר בחברים או קרובי משפחה שאתם מכירים באופן אישי ויודעים שהם אמינים ורציניים ובין אם מדובר על למשל חברי פייסבוק שאתם יודעים שלא יספקו המלצה בלי בסיס אמיתי (גם אם אתם לא מכירים אותם באופן אישי).

הדגש השלישי הוא לבקש המלצות לסוג התיקון הספציפי – למשל החלפת מסך לאייפון 10. ככל שההמלצה תהיה יותר ספציפית, כך יש סיכוי גבוה יותר שאכן תקבלו שירות מצוין.

רשת מוכרת ואמינה

דרך נוספת לבחור מבין כל אותן מעבדות טלפונים סלולריים שקיימות בכל מקום היא להעדיף רשת ידועה, ותיקה ואמינה. ברשתות בכל תחום מצטבר תמיד ידע בהיקף נרחב מאוד, ובנוסף הן מחויבות לשמר את המוניטין שלהן ולכן בכל אחד ואחד מהסניפים ישנה הקפדה על שירות קשוב ומקצועי. דוגמה טובה לכך היא רשת חנויות ומעבדות סלולר מקסימה.

רמת השירות

לא משנה איך בחרתם מעבדת טלפונים, בכל מקרה לא כדאי להתפשר על רמת השירות. שירות טוב כולל תגובה מהירה, כולל במקרים שבהם יש עומס במעבדה, קשב מלא לתיאורים שלכם לגבי מהות הבעיה, שימוש בחלקים איכותיים ורצוי גם מקוריים (אל תתביישו לוודא באילו חלקים נעשה שימוש לצורך התיקון) ואחריות מלאה על העבודה ועל החלקים שהותקנו בסמארטפון שלכם. אם אחד המרכיבים לא מתקיים, ההמלצה היא לחפש מעבדות טלפונים אחרות.

נוחות ההגעה

שיקול נוסף בבחירת מעבדת טלפונים הוא נוחות ההגעה אליה. כולנו אנשים עסוקים מאוד, והתקלה בסמארטפון גם ככה משבשת את שגרת החיים שלנו – ולכן כדאי להעדיף מעבדה שקל להגיע אליה ואין צורך לבזבז זמן יקר (מה גם שבחלק מהמקרים אנחנו נדרשים להגיע אל המעבדה פעמיים, פעם אחת כדי למסור את המכשיר לתיקון ופעם שנייה כדי לאסוף אותו, אם התיקון הוא לא מידי). גם מבחינה זו יש יתרון לרשת שמציעה מספר סניפים, ולכן מן הסתם אחד מהם נמצא במקום שנוח לנו להגיע אליו.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שולחנות וכסאות לאירוע
בלוג

שולחנות כסאות וציוד לאירועים

בעת תכנון אירוע, אחד השיקולים המרכזיים הוא הבטחת הציוד המתאים להצלחתו. משולחנות וכיסאות ועד למערכות תאורה וסאונד, הציוד המתאים יכול לעזור ליצור את האווירה המושלמת עבור האורחים שלכם.

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.