כל מה שמעניין

pexels-adrianna-calvo-17663

בחירת מעבדת טלפונים – ככה עושים את זה נכון


כשהטלפון הסלולרי שלנו לא תקין, התוצאה היא נזק ממשי. אין כמעט אדם שלא משתמש בסמארטפון שלו למגוון רחב של מטרות במשך שעות רבות מדי יום, ובהתאם כל תקלה מייצרת עוגמת נפש ובחלק גדול מהמקרים גם חוסר יכולת לנהל כרגיל את שגרת היומיום. הפתרון הוא כמובן הגעה למעבדה שמתקנת טלפונים סלולריים, ומאחר שיש מעבדות טלפונים רבות בכל עיר, יש לנו חופש בחירה אמיתי שכדאי לנצל אותו.

המלצות של אנשים שאפשר לסמוך עליהם

דרך אחת לבחור מעבדת טלפונים היא על סמך המלצות של אנשים. כשבוחרים בדרך הזו יש 3 דגשים חשובים: קודם כל, לקבל רק המלצות מאנשים שמכירים באופן אישי את המעבדה וקיבלו בה שירות ברמה גבוהה (ולא המלצות מהסוג של "חבר שלי תיקן אצלם סמסונג והיה מרוצה"). דגש שני הוא להקשיב לאנשים שאפשר לסמוך עליהם – בין אם מדובר בחברים או קרובי משפחה שאתם מכירים באופן אישי ויודעים שהם אמינים ורציניים ובין אם מדובר על למשל חברי פייסבוק שאתם יודעים שלא יספקו המלצה בלי בסיס אמיתי (גם אם אתם לא מכירים אותם באופן אישי).

הדגש השלישי הוא לבקש המלצות לסוג התיקון הספציפי – למשל החלפת מסך לאייפון 10. ככל שההמלצה תהיה יותר ספציפית, כך יש סיכוי גבוה יותר שאכן תקבלו שירות מצוין.

רשת מוכרת ואמינה

דרך נוספת לבחור מבין כל אותן מעבדות טלפונים סלולריים שקיימות בכל מקום היא להעדיף רשת ידועה, ותיקה ואמינה. ברשתות בכל תחום מצטבר תמיד ידע בהיקף נרחב מאוד, ובנוסף הן מחויבות לשמר את המוניטין שלהן ולכן בכל אחד ואחד מהסניפים ישנה הקפדה על שירות קשוב ומקצועי. דוגמה טובה לכך היא רשת חנויות ומעבדות סלולר מקסימה.

רמת השירות

לא משנה איך בחרתם מעבדת טלפונים, בכל מקרה לא כדאי להתפשר על רמת השירות. שירות טוב כולל תגובה מהירה, כולל במקרים שבהם יש עומס במעבדה, קשב מלא לתיאורים שלכם לגבי מהות הבעיה, שימוש בחלקים איכותיים ורצוי גם מקוריים (אל תתביישו לוודא באילו חלקים נעשה שימוש לצורך התיקון) ואחריות מלאה על העבודה ועל החלקים שהותקנו בסמארטפון שלכם. אם אחד המרכיבים לא מתקיים, ההמלצה היא לחפש מעבדות טלפונים אחרות.

נוחות ההגעה

שיקול נוסף בבחירת מעבדת טלפונים הוא נוחות ההגעה אליה. כולנו אנשים עסוקים מאוד, והתקלה בסמארטפון גם ככה משבשת את שגרת החיים שלנו – ולכן כדאי להעדיף מעבדה שקל להגיע אליה ואין צורך לבזבז זמן יקר (מה גם שבחלק מהמקרים אנחנו נדרשים להגיע אל המעבדה פעמיים, פעם אחת כדי למסור את המכשיר לתיקון ופעם שנייה כדי לאסוף אותו, אם התיקון הוא לא מידי). גם מבחינה זו יש יתרון לרשת שמציעה מספר סניפים, ולכן מן הסתם אחד מהם נמצא במקום שנוח לנו להגיע אליו.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורך דין
בלוג

איך בוחרים עוד שיתאים למקרה שלך?

בחירת עו"ד היא לא משימה פשוטה, במיוחד כאשר ישנם כל כך הרבה סוגים של עורכי דין, כל אחד עם התמחותו הייחודית. כדי להבין איזה עו"ד הכי מתאים לך, נציין את הסוגים השונים והתמחותם:

בלוג

כמה ולמי עוזר מחולל חמצן

בעולם שבו החדשנות המודרנית עונה על צורכי שירותי הבריאות, מחולל החמצן הנייד מתגלה כמכשיר מציל איכות חיים, המאפשר אספקה רציפה

iPad Pro
בלוג

לשחרר את כוחו של iPad Pro: מדריך לחקר התכונות שלו

ה-iPad Pro הוא מכשיר מהפכני ששינה את הדרך בה אנו עובדים, יוצרים ומשחקים. עם התכונות העוצמתיות והעיצוב המלוטש שלו, הוא הפך לחביב בקרב אנשי מקצוע וחובבי טכנולוגיה כאחד. במדריך זה נחקור מדוע כדאי להשקיע באייפד פרו, מה מייחד אותו מטאבלטים אחרים, ומדוע כדאי לשקול לרכוש אותו מ-iDigital, קמעונאי אפל מהימן בישראל.