כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

בחירה נכונה של מגשר מקצועי

זוגיות ונישואין זה דבר נפלא ומעצים, אך לצערנו יש לא מעט אנשים שזה לא ממש מסתדר להם. יש זוגות שמחזיקים מעמד חמש או עשר שנים, צוברים המון ניסיון וחוויות יחד, מגדלים ילדים, קונים נכסים ובסופו של דבר בוחרים לפרק את החווילה. לצד הצער והכאב הרב הנגרם לשני הצדדים, יש המון תסכול וסכנה שהדברים עלולים להתפרץ בצורה מכוערת למדי ולהפוך לסכסוך רב שנים שתוצאותיו הרות אסון לכולם. על מנת שהתהליך של הגירושין, במידה ובוחרים בו, יעבור בצורה חלקה ומכבדת, חשוב לבחור בשירותי גישור גירושין מקצועי, רגיש ואמין.

 

מהו מגשר ומה תפקידו?

מגשר הינו עורך דין שעבר הסמכה מיוחדת לגישור בין גופים, בדרך כלל לקוחות פרטיים ובמיוחד זוגות שעוברים תהליך של גירושין. בזמן גירושין יש המון נושאים שצריך לתת עליהם את הדעת- משמורת על הילדים, חלוקה של הנכסים ועוד עניינים פיננסיים ומשפחתיים שונים. במקום "לפוצץ" הכל זה על זה בבית המשפט, להטיח ביקורות והאשמות קשות על כל אחד מן הצדדים המעורבים ולגרום להליך הגירושין להפוך לסכסוך מכוער שמעיב על הקשר עם הילדים להורים שלהם, אפשר לעשות את זה בדרך טובה יותר, מכבדת יותר ומתחשבת בכל אחד מן הצדדים המעורבים באמצעות גישור גירושין.

מגשר בראש ובראשונה מנסה למצוא פשרות והסכמות כמה שיותר בין שני אנשים שמחליטים להתגרש. במקום שבית המשפט יפסוק לטובתו של רק אחד מן הצדדים והצד השני יפסיד במידה כזו או אחרת, מגשר בודק את הדרכים בהם אפשר להגיע להסכמות ולפשרות שונות בענייני משפחה, רכוש והון. גם אם נראה שהמקרה די אבוד והמשפט יכול ללכת רק לטובת צד אחד של בני הזוג, מגשר יכול למצוא את הפתחים בצורה רגישה ונחושה ולהוביל את כולם לסיפוק ושביעות רצון נאותה.

גישור מקצועי ונחוש בהליכי גירושין

גישור הינה שיטה מעולה לסיום קשר משפחתי בצורה מכבדת, מנומסת שתיטיב עם כולם ותעשה את התהליך עצמו לפחות כואב ומאיים. בני זוג שמחליטים לסיים את קשר הנישואין ביניהם ורוצים לעשות זאת ברוח טובה, מכילה ומכבדת, יכולים לפנות אל שירותי גישור גירושין ולראות איפה הם יותר מסכימים על דברים מסוימים מאשר חולקים ומסוכסכים. בסיומו של תהליך מובטח לזוג הסכם גירושין מסודר וחתום. הסכם זה יוגש לאישור על ידי הערכאה המשפטית המטפלת בה ויקבל תוקף ממשי ברמה של פסק דין המחייב כל אחד מן הצדדים. בצורה זו בני הזוג יכולים לחסוך מעצמם המון תסכול, כאבי ראש וגם הוצאות כספיות רבות בהליכים משפטים קשים, מפרכים ומיותרים.

עומדים בפני תהליך של גירושין ורוצים לשמור על טובתם של הילדים שלכם? מעוניינים לסיים את הקשר בטוב? אל תהססו לפנות אל שירותי גישור גירושין שיעשו את העבודה בצורה הכי מקצועית, אמפטית ורגישה עם כל אחד מכם.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניית בית
בלוג

כתב אישום בגין בנייה ללא היתר

בעולם של יזמות נדל"ן ובעלות על נכסים, הקפדה על תקנות הבנייה היא חיונית. אחד ההיבטים המכריעים של תקנות אלה כרוך בהשגת ההיתרים הדרושים לפני תחילת הבנייה. מאמר זה ידון בחשיבותם של היתרי בנייה, בהשלכות של בנייה ללא היתר, ובהגנות אפשריות במקרים של הגשת כתב אישום בגין חריגות בנייה.

קמגרה לחיי מין טובים יותר בצפון וגם בחיפה
בלוג

יתרונות הזמנת מוצרי קמגרה בחיפה

בעידן הרפואה המקוונת, קיים יתרון משמעותי להזמנת מוצרי קמגרה בחיפה – והוא יתרון הדיסקרטיות. אתה יכול להזמין את המוצרים באופן מאובטח ללא פגיעה בפרטיות שלך. ללא צורך במבוכה הכרוכה בחשיפה מול הרופא והרוקח. הזמינות המהירה של המוצרים בחיפה גם מבטיחה שתוכל לקבלם במקום ובזמן שמתאימים לך.

תיאטרון
בלוג

ההבדל בין מופע אלתור ומופע מתוסרט

מופעי בידור הן מקור לשמחה, צחוק והשראה עבור קהלים ברחבי העולם. בתוך התחום הזה, צצו שתי צורות שונות של ביצוע, שלכל אחת מהן הקסם הייחודי שלה: מופעים מאולתרים ומופעים מתוסרטים. בעוד ששניהם מציעים בידור, ההבדלים בין שני הסגנונות הללו מספקים מגוון יתרונות למבצעים ולצופים כאחד. בואו נביט בההבדלים בין מופעים מאולתרים למתוסרטים ונדגיש את היתרונות שניתן להפיק מהספונטניות והיצירתיות של אלתור.