כל מה שמעניין

קרדיט תמונה: freepik

בחירה נכונה של מגשר מקצועי

זוגיות ונישואין זה דבר נפלא ומעצים, אך לצערנו יש לא מעט אנשים שזה לא ממש מסתדר להם. יש זוגות שמחזיקים מעמד חמש או עשר שנים, צוברים המון ניסיון וחוויות יחד, מגדלים ילדים, קונים נכסים ובסופו של דבר בוחרים לפרק את החווילה. לצד הצער והכאב הרב הנגרם לשני הצדדים, יש המון תסכול וסכנה שהדברים עלולים להתפרץ בצורה מכוערת למדי ולהפוך לסכסוך רב שנים שתוצאותיו הרות אסון לכולם. על מנת שהתהליך של הגירושין, במידה ובוחרים בו, יעבור בצורה חלקה ומכבדת, חשוב לבחור בשירותי גישור גירושין מקצועי, רגיש ואמין.

 

מהו מגשר ומה תפקידו?

מגשר הינו עורך דין שעבר הסמכה מיוחדת לגישור בין גופים, בדרך כלל לקוחות פרטיים ובמיוחד זוגות שעוברים תהליך של גירושין. בזמן גירושין יש המון נושאים שצריך לתת עליהם את הדעת- משמורת על הילדים, חלוקה של הנכסים ועוד עניינים פיננסיים ומשפחתיים שונים. במקום "לפוצץ" הכל זה על זה בבית המשפט, להטיח ביקורות והאשמות קשות על כל אחד מן הצדדים המעורבים ולגרום להליך הגירושין להפוך לסכסוך מכוער שמעיב על הקשר עם הילדים להורים שלהם, אפשר לעשות את זה בדרך טובה יותר, מכבדת יותר ומתחשבת בכל אחד מן הצדדים המעורבים באמצעות גישור גירושין.

מגשר בראש ובראשונה מנסה למצוא פשרות והסכמות כמה שיותר בין שני אנשים שמחליטים להתגרש. במקום שבית המשפט יפסוק לטובתו של רק אחד מן הצדדים והצד השני יפסיד במידה כזו או אחרת, מגשר בודק את הדרכים בהם אפשר להגיע להסכמות ולפשרות שונות בענייני משפחה, רכוש והון. גם אם נראה שהמקרה די אבוד והמשפט יכול ללכת רק לטובת צד אחד של בני הזוג, מגשר יכול למצוא את הפתחים בצורה רגישה ונחושה ולהוביל את כולם לסיפוק ושביעות רצון נאותה.

גישור מקצועי ונחוש בהליכי גירושין

גישור הינה שיטה מעולה לסיום קשר משפחתי בצורה מכבדת, מנומסת שתיטיב עם כולם ותעשה את התהליך עצמו לפחות כואב ומאיים. בני זוג שמחליטים לסיים את קשר הנישואין ביניהם ורוצים לעשות זאת ברוח טובה, מכילה ומכבדת, יכולים לפנות אל שירותי גישור גירושין ולראות איפה הם יותר מסכימים על דברים מסוימים מאשר חולקים ומסוכסכים. בסיומו של תהליך מובטח לזוג הסכם גירושין מסודר וחתום. הסכם זה יוגש לאישור על ידי הערכאה המשפטית המטפלת בה ויקבל תוקף ממשי ברמה של פסק דין המחייב כל אחד מן הצדדים. בצורה זו בני הזוג יכולים לחסוך מעצמם המון תסכול, כאבי ראש וגם הוצאות כספיות רבות בהליכים משפטים קשים, מפרכים ומיותרים.

עומדים בפני תהליך של גירושין ורוצים לשמור על טובתם של הילדים שלכם? מעוניינים לסיים את הקשר בטוב? אל תהססו לפנות אל שירותי גישור גירושין שיעשו את העבודה בצורה הכי מקצועית, אמפטית ורגישה עם כל אחד מכם.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שולחנות וכסאות לאירוע
בלוג

שולחנות כסאות וציוד לאירועים

בעת תכנון אירוע, אחד השיקולים המרכזיים הוא הבטחת הציוד המתאים להצלחתו. משולחנות וכיסאות ועד למערכות תאורה וסאונד, הציוד המתאים יכול לעזור ליצור את האווירה המושלמת עבור האורחים שלכם.

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.