כל מה שמעניין

pexels-george-becker-792034

באילו מקרים צריך מנעולנים?

 

מנעולים ומנגנוני הגנה שונים הם חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים. בהתאם גם מנעולנים הם נותני שירות מבוקשים במגוון רחב של מצבים. בכל מקרה שבו נדרש השירות – כפי שיפורט בהמשך העמוד – חשוב לוודא שאתם בוחרים נכון איש מקצוע מנוסה, אמין לחלוטין, בחלק מהמקרים הוא חייב להיות גם זמין באופן מידי ועוד איכות שלא כדאי להתפשר עליה היא אדיבות. כשמזמינים אנשי מקצוע שהם חלק מרשת גדולה, אפשר להיות רגועים בזכות המוניטין המחייב של החברה.

החלפת מנעול

בניגוד לצילינדר שאותו מחליפים לעיתים קרובות יחסית, המנעול כולו הוא פריט עמיד. יחד עם זאת יש מצבים שבהם אין ברירה אלא להחליף אותו – כך למשל כשהלשונית שבורה או עקומה (משום שאי אפשר לתקן אותה וגם לא להחליף אותה), כשהדלת תקועה לגמרי, כשהידית שמוטה כלפי מטה (בדלתות פנים עם המפתח שמכונה "אפס") וגם כשהמפתח לא מסתובב בתוך המנעול בשני הצדדים. אם בצד אחד הוא כן מסתובב, סביר להניח שנדרשת החלפת צילינדר, ולכן בכל מקרה חשוב להזמין מנעולן מקצועי ואמין שגם יאבחן את הבעיה במדויק וגם ימליץ לכם על הפתרון האידיאלי. עוד כדאי לדעת שכשמחפשים מנעולנים S-LOCK היא אחת החברות המוכרות והמובילות בתחום.

החלפת צילינדר

בדרך כלל מנעולן נתפש כאיש מקצוע שמטפל במצבי חירום – אבל לפעמים מדובר בשירות יזום, וגם כן כמובן מועיל מאוד. כך למשל אחרי מעבר דירה ישנם אנשים רבים שמעדיפים להחליף את הצילינדר, כך שיוכלו לישון בשקט באמת (מפני שאין דרך לדעת בוודאות למי הייתה גישה למפתחות, בזמן שהם היו אצל מתווכים, שיפוצניקים ואנשי מקצוע נוספים).

המלצה נוספת של מנעולנים מיומנים היא להחליף צילינדר אחרי 5-6 שנים, וכך להקדים תרופה למכה ולא להגיע למצב שבו הצילינדר נשחק ואתם נתקעים מחוץ לבית. כמובן שגם במקרים של צילינדר תקול הוא יוחלף.

נטרול קודן תקול

רכב שלא מניע הוא תמיד מקור לעוגמת נפש, ואיכשהו התקלה הזו מתרחשת תמיד דווקא כשבעלי הרכב ממהרים במיוחד. כשמקור הבעיה הוא הקודן, מי שמספק את המענה הנכון הוא מנעולן. סיבה אפשרית אחת לתקלה היא שהנהג שכח את הקוד ולא רשם אותו בשום מקום (מקרה נפוץ יותר מכפי שנהוג לחשוב). עוד סיבה היא חבלה בקודן (למשל תוך כדי ניסיון פריצה) ולפעמים תקלה במערכת החשמלית גורמת להשבתת הרכיב שנועד להגן על הרכב מפני גורמים בלתי מורשים ולא מפני הבעלים שלו כמובן. אם נתקעתם בלי אפשרות להתניע את הרכב כדאי לדעת שבנוסף לשירותים הנ"ל מציעה רשת S-LOCK מנעולנים גם למטרה זו.

התקנת כספת

שירות שגם אותו כדאי לקבל אך ורק מחברה גדולה כגון רשת מנעולנים בפריסה ארצית S-LOCK. השירות במקרים אלה חייב להיות קשוב כדי להבין את הצרכים של הלקוח, ועוד דגש מרכזי הוא היכרות עם כל סוגי הכספות וזאת כדי להציע את הפתרון הנכון ביותר בכל מסגרת תקציב. כמו כן כולל השירות התקנה מקצועית.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

איך לשדרג את האווירה בחדר בעזרת אלמנטים פשוטים כמו מראות?

בין הריהוט הביתי הרב המשרת מטרות שונות, מראות מעוצבות הן בחירה פופולרית. מראה היא אביזר הכרחי לכל חדר בבית ומחוצה לו. בגלל היעילות שלהם, זה ממש לא מפתיע. אם חדר קטן או חשוך, מראה יכולה לגרום לו להיראות גדול ובהיר יותר.

מפעל
בלוג

יצירת שיתוף פעולה בינלאומי: איך להוזיל עלויות עסק באמצעות ייצור מוצרים בסין

ייצור מוצרים בסין ובמזרח היא דרך מצוינת עבור עסקים מבוססי מוצרים להוזיל עלויות, להפחית סיכונים ולייצר מוצרים בסדרות קטנות וגדולות כאחד. על ידי ייצור בסין, עסקים יכולים לנצל את עלויות העבודה הנמוכות יותר, גישה לכוח עבודה מיומן ורשת שרשרת אספקה מבוססת.

בלוג

זריקות להרזיה

זריקות להרזיה הינן במרבית המקרים במרשם והן משמשות עבור ירידה במשקל, כאשר הן ניתנות לרוב בתדירות של בין פעם בשבוע לבין פעם בחודש בהתאם לנדרש ולתוכנית שנקבעה מול הגורמים הרלוונטיים.

מוצר
בלוג

מהו מיתוג מוצר ומדוע הוא כל כך חשוב לעסק שלך?

מיתוג מוצר הוא התהליך של יצירת זהות ותדמית ייחודיות למוצר בתודעת הצרכן. זה לא רק לוגו או שם קליט, זה כרוך באסטרטגיה מקיפה להבטיח שהמוצר יבלוט בשוק צפוף. מהות המיתוג של המוצר טמונה בהעברת ערכי המוצר, היתרונות שלו והחוויה שהוא מבטיח לספק. שלב ראשוני זה בשיווק הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הטון לאופן שבו לקוחות פוטנציאליים תופסים את המוצר ומתקשרים איתו. באמצעות מיתוג יעיל, מוצר יכול להפוך ליותר מסתם פריט על המדף – הוא הופך לסיפור שאנשים רוצים להיות חלק ממנו.