כל מה שמעניין

blake-campbell-TxXshuEsb2A-unsplash

אתם מגיעים להילולה של רבי מאיר בעל הנס?

כולנו שמענו את שמו של רבי מאיר בעל הנס, אך האם אתם יודעים מהו המקור שלו? רבי מאיר היה מגדולי התנאים, תלמידו המובהק של רבי עקיבא. באחד הימים כלאו את גיסתו ורבי מאיר רצה לשחרר אותה, אך בהגיעו אל בית האסורים תפס אותו אחד הסוהרים. רבי מאיר הבטיח לו שאם ישחרר אותה הוא ייתן לו סכום כסף גדול. אך הסוהר לא הסתפק בכך ולכן אמר לו רבי מאיר שכאשר יסתיים לו הכסף יאמר "אלוקא דמאיר ענני" והוא יזכה לישועות. שיחרר האסיר את האסורה וסיפר את המקרה לקיסר. הקיסר ביקש להוציא את רבי מאיר להורג אך בזמן שהחבל היה כרוך סביב צווארו אמר אותו סוהר "אלוקא דמאיר ענני" והחבל לא נכרך וכך ניצל רבי מאיר. מאז ועד היום ידוע לכל כי מי שרוצה לזכות לישועה גדולה יאמר "אלוקא דרבי מאיר ענני".

יום ההילולה

יום ההילולה של רבי מאיר חל בי"ד אייר בציון שלו אשר נמצא בטבריה ואליו עולים אנשים רבים מכל אזורי הארץ. אין ספק כי זהו יום מיוחד במינו אשר באפשרותו לחולל ישועות גדולות. נאמר כי לכל צדיק ישנו שער משלו עליו הוא אחראי כך למשל רבי יונתן בן עוזיאל אחראי על שער הזיווג, רבי שמעון בר יוחאי על הפרנסה ואילו רבי מאיר בעל הנס אחראי על ניסים אשר מעל הטבע. ביום ההילולה רבים מגיעים בכדי להתפלל על כל המכאובים והקשיים שלהם בהם הם זקוקים לניסים.

טיפים ליום ההילולה

ביום זה מגיעים עשרות אלפי אנשים אל ציונו של רבי מאיר ולכן חשוב להקפיד על מספר כללים חשובים בכדי לעבור את היום בצורה הטובה ביותר:

  • הגיעו מוקדם- אלפי אנשים מגיעים לטבריה ביום מיוחד זה ושן ציונו של רבי מאיר בעל הנס הופך צפוף ולעיתים לא ניתן להגיע אל הציון כלל. על מנת לצלוח את היום באופן הטוב ביותר הקפידו להגיע מוקדם בשעות שהעומס עדיין לא הופך כבד מידי.
  • חנו רחוק- החניה בקרבת הציון הינה עמוסה ומלאה וגם במידה והצלחתם למצוא מקום להשאיר בו את רכבכם תמצאו שהדרך החוצה הינה קשה ולא פשוטה ולכן מומלץ לחנות בחניה רחוקה יותר אשר לא תאלץ אתכם להתמודד עם העומס.
  • הגיעו מצוידים- בציון ישנם מים וכיבוד אך חשוב שתביאו עמכם שתייה למהלך היום כיוון שעומס החום וכמות האנשים הרבה אינה מאפשרת למצוא מקור מים תמיד בנמצא.

הילולת רבי מאיר בעל הנס- יום מיוחד מאין כמותו

הילולת רבי מאיר בעל הנס הינה יום מיוחד וקדוש אשר רבים מעידים כי היווה עבורם ברכה גדולה בפרנסה, בזיווג, בפרי בטן ועוד. אין ספק כי המאמץ הנדרש מנסיעה כזאת הינו שווה ומשתלם ולכן מידי שנה אנשים רבים ללא קשר לדת או מין בוחרים להגיע אליו בשביל לפתוח שערי שמיים.

שתפו פוסט זה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ילדים במים
בלוג

7 אטרקציות לאירועים שחובה לראות למסיבות יום הולדת

תג מים היא אטרקציה פופולרית למסיבות יום הולדת ואירועים אחרים. שחקנים לובשים אפודים שיכולים לזהות מתי הם נפגעו ממים מתותחי המים של יריביהם. המשחק האינטראקטיבי הזה מושלם לאורחים בכל הגילאים ובטוח שייצור זיכרונות מתמשכים.

CAR ELCTIRC
בלוג

המצבר הפופולארי בישראל- שנפ

המצבר הוא חלק חשוב ביותר בכל רכב. הוא מספק את האנרגיה הרלוונטית לצורך הנעת הרכב ואין אפשרות להזיז את הרכב בלעדיו. מעבר לכך, המצבר הוא שמספק את האנרגיה הנדרשת לכל המערכות החשמליות שברכב, כך שאם המצבר לא תקין, לא תהיה אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות ברכב כגון: מערכת המיזוג, החלונות החשמליים, מערכת התאורה של הרכב  ועוד. אם המצבר שלכם לא תקין ודורש החלפה, לא תהיה לכם אפשרות להפעיל את המערכות החשמליות שברכב או להניע את הרכב ולכן, במקרה הזה חשוב ביותר להחליף את המצבר המקולקל במצבר איכותי.

שמן קוקוס
בלוג

תמציות טבעיות

אין ספק, הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הרפואה הביאו עמם לא מעט ברכות ואפשרו פיתוח תרופות ששינו את החיים שלנו לחלוטין. כשזה מגיע לשמירה על אור בריא ובעל מראה צעיר ומרשים, אמנם, גם לטבע יש לא מעט מה להציע לנו. מחקרים מראים שיש שפע של תמציות טבעיות שמופקות מצמחים, עשבי תיבול, פירות ומקורות בוטניים אחרים, שמציעות יתרונות אדירים לעור. הן עשירות בוויטמינים, נוגדי חמצון ותרכובות חיוניות שיכולות להאט את תהליך ההזדקנות ולהעניק הזנה חיונית. כאן, אספנו כמה תמציות טבעיות שכדאי ליישם בשגרת הטיפוח.

גן אירועים
בלוג

מה הם הקריטריונים הבולטים לבחירת גן אירועים ?

גני אירועים מהווים מקום מושלם עבור אירועים מסוגים שונים. אין כמו אירוע באוויר הטבעי והפתוח, צמחייה מרהיבה מסביב, מרחב, שמיים זרועי כוכבים הפרושים מעל בשעות החשוכות ועוד. אם אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא גני אירועים בכל רחבי הארץ ולכן, כדאי מאוד לחפש גני אירועים מומלצים ולבדוק כל אחד מהם, לפני שתבחרו את גן האירועים המתאים ביותר עבור האירוע שלכם.