רוב הקיבוצים בצפון כיום כבר אינם אותה חברה מסוגרת שלא מאפשרת לאף זר להיכנס לשטחה. קיבוצים רבים פותחים את השער הגדול בכניסה למבקרים ונופשים ומציעים מגוון רחב של פתרונות אירוח. אירוח בקיבוץ בצפון הפך לשם דבר בתחום התיירות וזאת בעקבות מיקומו האסטרטגי אופיו הייחודי.

 

אירוח בקיבוצים בצפון – מרחק נגיעה מכל האטרקציות

אירוח בקיבוץ בצפון הוא הבחירה הטבעית לאוהבי הטבע ומסלולי הטיולים. רבים בוחרים להתארח בקיבוצים המאפשרים יוקרתיות, אותנטיות ונקודה מרכזית לצאת ממנה לבילוי בטבע השופע של ארצנו. כרי הדשא הרחבים, הקרבה לפינות טבע נסתרות ומעניינות מעודדים רבים לבחור באופציה של אירוח בקיבוץ על פני אופציות לינה אחרות.

 

קח מקל קח תרמיל

אירוח בקיבוצים בארץ ובעיקר באזור הגליל העליון וגולן מהווה מפגש בין סוגי נופש שונים. יש את אלה שיסגרו אירוח בקיבוץ בשביל האווירה הכפרית ויש את אלה שינצלו את מקומם המרכזי של הקיבוצים ליד אטרקציות ומסלולים. ריכזו עבורכם מסלולים וטיולים מקסימים שתוכלו להנות מהם בזמן שהותכם באזור הגליל העליון:

 

סובב הר מירון

בין ראש פינה לצפת נמצא ההר השני בגובהו בארץ, הר מירון. שביל הפסגה בהר מירון נמצא בגובה 1,208 מטר והינו מסלול מעגלי באורך של 1.5 קילומטר. המסלול מתאים למשפחות בכל עונות השנה עם נוף פנורמי מרהיב על הרי הגליל העליון והלבנון, רמת הגולן, החרמון, הגליל התחתון ומישור החוף.

 

אגמון החולה

אגמון החולה אשר נמצא בעמק החולה הוא מרכז צפרות החשוב ביותר. תוכלו לטייל ברגל, באופניים, רכב חשמלי ועגלות מסתור ועוד בתוך המרכז ולהנות מהציפורים הנודדות שעוצרות באגם לאגור כוחות. האגם מציע בנוסף אטרקציות רבות של תוכן והעשרה לכל המשפחה.

 

מעיין חם עין ג'ונס

מאגר מים חמים צלולים ועשירים במינרלים כמו גופרית, מגנזיום וסידן. המאגר שהינו בריכה מבטון בקוטר 32 מ"ר נמצא צמוד לחמת גדר. והפלוס? הכניסה אליו היא בחינם. אל המעיין גם תוכלו ללכת במהלך כל השנה. גם כשיש 0 מעלות בחוץ המעיין תמיד חם בטמפרטורה של כ 40 מעלות.

 

יקבים

אירוח בקיבוץ בלי לעבור ביקב זה לוותר על אטרקציה איכותית וייחודית. אם תסעו לאזור תעשייה דלתון תוכלו למצוא שלושה יקבים מיוחדים. הראשון הוא יקב דלתון- יקב הידוע ביין איכותי אשר מיוצר בתשומת לב רבה. השני הוא יקב אדיר, בו תוכלו לשתות מהיינות ולאכול מגבינות הצאן של המחלבה המקומית. והשלישי הוא יקב רימון ששמו כן הוא, מייצר יינות ייחודיים מרימונים ומאפשר חוויה עשירה בטעמים במיוחד לחובבי היין.

 

מה הם האטרקציות אותם נראה בצפון?

בצפון תוכלו למצוא גם אטרקציות אקסטרים לכל המשפחה ואותם אף תוכלו למצוא בקיבוצים בהם תוכלו להתארח.

בקיבוץ כפר בלום תוכלו להנות מהאתר אשר שוכן על שפת נהר הירדן ומעניק חווית אקסטרים בשם קייקי כפר בלום. תוכלו ליהנות מתחושת האקסטרים גם בבגדים יבשים בטופ רופ שגם הוא נמצא בקיבוץ בו תוכלו למצוא אומגה הישר לתוך מיי הירדן , קירות טיפוס, ירי בחץ וקשת ועוד.

בקיבוץ מעיין ברוך תוכלו להנות גם מפעילויות אקסטרים במים בנחל חצבני ולבחור בין מסלול אקסטרים קשה, אתגרי וארוך למסלול לכל המשפחה.

אירוח בקיבוצים בצפון מאפשר לנופש הישראלי להנות מכל מה שהצפון יכול להציע. מאירוח כפרי אותנטי ושקט דרך סיורים בכרמים וטיולים בטבע ועד אטרקציות אקסטרים שמעלות את האדרנלין ומעלים חיוך. המגוון הרחב של האטרקציות מאפשר לכל אחד למצוא את החוויה המתאימה לו ביותר בארגון החופשה החלומית בארץ.