קרדיט תמונה: freepik

איך לכתוב הודעות מעניינות : 4 טיפים ממאמן היכרויות

אם יש מיומנות היכרויות שאתה צריך להשתלט עליה בשנת 2021, זה איך לכתוב הודעות ווטסאפ מושכות ומעניינות.

אתה רוצה להיות האדם שגורם למישהי לחייך כאשר שמך מהבהב על המסך שלו.

שיעמום הוא באמת עיקר הסיבה לכך שחלק מההודעות אינן זוכות לתגובה. יצירת מסרים שגורמים למישהו לרצות להשקיע (מבחינה רגשית, לא כסף מזומן!) מעולם לא היו חשובים יותר.

כולנו יודעים ש 2021 לא הייתה השנה הקלה ביותר, במיוחד בחיי האהבה שלנו. עם הקורונה , כמה מהערוצים הרגילים לפגוש אנשים בחיים האמיתיים נעלמו, כלומר ייתכן שאתה משתמש באתרי היכרויות יותר מתמיד. החדשות הטובות הן שגם הרבה אנשים אחרים.

אז בואו נסתכל על 4 דרכים בהן תוכלו להפוך את ההודעות שלכם למעניינות יותר לקריאה.

 

אל תשאל איך מתנהלים חיי הדייטים שלהם

אף אחד לעולם לא צריך לשמוע את השאלה 'אז איך הדייטים עוברים?' לעולם. מלבד העובדה שהם חוזרים על עצמם, זה גם מאיר אור מביך גדול לשאלה, 'אז למה אתה רווק?' זו טעות הודעות שעדיף שתמנע ממנה.

 

אל תשאל אנשים איך הם נהנים מאפליקציית ההיכרויות , איך היו הדייטים בסוף השבוע האחרון וכמה זמן הם רווקים. ובעודנו בנושא זה, הייתי גם נמנע מלשאול עם כמה אנשים אחרים הם מתכתבים. בשנת 2021, באפליקציות היכרויות, אפשר להניח שכולם שולחים הודעות ללא מעט אנשים. זה בסדר.

 

נסה לייצר מבנה מסרים ייחודי

תוך סיכון להישמע קצת כמו שיעור עברית בבית ספר, מבנה המסרים שלך עושה הבדל עד כמה הם מרגשים כשהם מתקבלים.

תן לי להסביר את זה קצת!

אם אתה מתחיל את ההודעה שלך, "היי (שם) איך השבוע שלך עובר …" ממש מההתחלה אתה מציג את עצמך בדיוק כמו כולם: ואם יש כלל אחד לדייטים זה יהיה שונה!

במקום זאת אתה רוצה לערבל את סדר הצגת המידע שלך ולהתחיל במידע הטוב ביותר שתוכל ללקט מהפרופיל שלהם. למשל, אם אתה חובב יוגה מושבע, ורואה שגם הם, הגדל את הפוקוס על פיסת המידע ותן לזה להיות ההתחלה של המסר שלך:

"יוֹגָה! אני גם מאוד אוהב את זה … "

היכנס לחלק המהנה של המסר שלך.

 

אל תהיה TL: DR 

יותר מדי ארוך לא קראתי.

לפעמים, כשאנחנו באמת רוצים להביע את העניין שלנו במישהו, אנחנו יכולים בסופו של דבר לשלוח הודעות ארוכות כדי להראות שאנחנו מעוניינים בכנות ולספק סיפור רקע על עצמנו.

עם זאת, בעולם המהיר של הכרויות מקוונות זה יכול להיראות כמו יותר מדי מוקדם. בדיוק כמו שאם היית מבקש ממישהו להעביר את ההודעה הראשונה שאתה שולח להם, אתה יכול לשלוח הודעת ווטסאפ :  "את לא צריך לעשות שום דבר כדי לזכות בי"

אז שמור על הודעת הפתיחה שלך בלחץ נמוך 2-3 שורות ואז המתן לתגובתה. אם היא תחזור אליך, תוכלו לבנות דברים משם, ואם לא תוכלו לחסוך את המאמץ ולעבור הלאה.

 

בחר פרט ייחודי מהפרופיל שלה כדי להגיב עליו

חלק גדול מההצלחה בהכרויות , זה פשוט להיות שונה. לכן כשאתה סורק את הפרופיל של מישהי ומנסה להבין מהי ההודעה הראשונה הטובה ביותר לשלוח לה, משוך לכיוון פרט ייחודי.

פרטים ייחודיים הם בדרך כלל המקום בו מישהו מבטא את עצמו בתור ביטוי, או אומר על עצמו משהו חריג. בואו נדמיין שמישהי כתבה פרופיל כזה:

כדור אנרגיה! אני אוהבת נסיעות, קריאה ותירוץ טוב לברוח מהעיר!

כאן הפרטים הלא כל כך טובים להיצמד אליהם יהיו 'נסיעות' ו'קריאה ', מכיוון שהם דברים נפוצים מאוד שאנשים אוהבים. החלקים הטובים יותר בפרופיל זה כדי להגיב הם למעשה החלק שבו היא אומרת, 'כדור אנרגיה' (שמור על זה נקי אנשים!) ו"תירוץ טוב ".

שני החלקים הללו בפרופיל מראים מקוריות רבה יותר: אולי אתה יכול לחשוב על תירוץ טוב עבורה לעזוב את העיר, או לשאול אם כדור האנרגיה שלה הוא יותר אור שמש או סכנה גרעינית, כך או כך תמשוך את השיחה כיוון מעניין יותר.

וזכור על ידי שמירת הודעות הווטסאפ שלך מעניינות  לא רק שאתה נותן לעצמך את ההזדמנות הטובה ביותר לתפוס את העניין שלהן, אלא גם דואג שריקוד ההיכרות יהפוך לכיף.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מירוצי מכוניות- לא רק תחביב

העולם שסביבנו משתנה במהירות. דברים שפעם היו נראים בלתי אפשריים להשגה, היום ניתן לעשות בלחיצת כפתור. היום אפשר לדבר עם

בלוג

היערכות לחורף בכל בית

היערכות לחורף  בסתיו משפחות רבות מקצות כמה ימים עבור היערכות לחורף. גם אם השמש עדיין זורחת במלוא עוצמתה בכל יום,

כדאי לדעת

איך מתכננים טיול בחו"ל

כעת כאשר השמיים נפתחו, הגיע הזמן לתכנן טיול בחו"ל. אבל איך מתכננים טיול בחו"ל? מי שלא עושה את זה על