כל מה שמעניין

freepik

איך לבחור חברת ניסור בטון

ניסור בטון זהו אחד האתגרים העומדים לפתחו של כל שיפוצניק וכמובן גם של כל קבלן. למעשה כל מי שמתקין מזגנים ואמור לחפור תעלות לצורך כך או כל מי שמבקש להתקין קמין בבית, זקוק לשירות כזה של ניסור בתוך הבטון. כי הבתים שלנו כיום בנויים כולם מבטון והניסור לצורך העברת השרשורים הוא על פי רוב הכרחי ממש.

אז איך עושים את זה בפועל?

בעבר לא היו כלים מיוחדים לכל דבר והקבלנים או העובדים בשטח עשו שימוש בכלים שהיו ברשותם. בתחילה היו אלו הפטישים עם האיזמלים ואחר כך היו אלו כלי הקידוח. אלו לא ממש נתנו את המענה הממוקד והמדויק בהתאם לצורך. אך כיום יש לנו מנסרי בטון מומחים המבטיחים לנו מענה הכי מדויק והכי ממוקד כפי שנפרט בהמשך.

ניסור בטון – איך עושים את זה המומחים?

ראשית חשוב להבין מהו הבטון. הבטון נחשב היום כחומר הכי חזק והכי איכותי לצורכי בניה. בעזרת הבטון בונים היום ממש הכול. החל מבתים פרטיים דרך מבני תעשייה וכלה בגשרים גדולים אשר עליהם צפויים לעבור בכל שעה מאות כלי רכב כבדים.

הבטון מסוגל לשאת עמסים ולעמוד בעומסים בלי שזה יעשה עליו רושם.

אך כאשר אנחנו צריכים לבצע שינוי כלשהו בבטון כמו לקדוח בהם חור או לפרוץ חלק ממנו, שם מתחיל האתגר האמיתי.

כי כל שינוי בבטון עלול לערער את היציבות ואת החוזק של כל המשטח. מעבר לכך אם הקידוח או הניסור ייעשו שלא בצורה ממוקדת ומדויקת יהיה צורך בביצוע תיקונים. התיקונים הם לא משהו שעושים טוב עם משטח הבטון. התיקונים הללו מחלישים את הכול וגם מכערים את המראה הכללי של הקיר או המשטח אשר בו נעשה הקידוח הלא מדויק.

ניסור יהלום – זו השיטה

על מנת שאפשר יהיה לבצע את הניסור בתוך הבטון יש צורך בכלים מיוחדים שמסוגלים לבצע את הדבר. למעשה יש צורך בכלי שיהיה חזק יותר מהבטון. היהלום הוא זה שייתן את המענה. כי היהלום הוא חומר חזק מאוד והוא בהחלט מסוגל ליצור את השינוי הרצוי בבטון בלי לחרוג מהשטח המוגדר לניסור.

מסור היהלום הוא מסור כל כך חזק עד שהוא מצליח באמצעות התאמה של הכוס המתאימה, לנסר באופן מדויק את החור בדיוק בגודל וברצוי ובאופן מושלם מקום בו אתם רוצים אותו.

אך על מנת שאכן התוצאות אכן תהיינה מושלמות, יש לפנות אל איש מקצוע המכיר ומתמצא בעבודות מהסוג הזה והוא מסוגל לתת את המענה המושלם.

המאמר נשלח על ידי אברהם שיווק דיגיטלי

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עורך דין
בלוג

איך בוחרים עוד שיתאים למקרה שלך?

בחירת עו"ד היא לא משימה פשוטה, במיוחד כאשר ישנם כל כך הרבה סוגים של עורכי דין, כל אחד עם התמחותו הייחודית. כדי להבין איזה עו"ד הכי מתאים לך, נציין את הסוגים השונים והתמחותם:

בלוג

כמה ולמי עוזר מחולל חמצן

בעולם שבו החדשנות המודרנית עונה על צורכי שירותי הבריאות, מחולל החמצן הנייד מתגלה כמכשיר מציל איכות חיים, המאפשר אספקה רציפה

iPad Pro
בלוג

לשחרר את כוחו של iPad Pro: מדריך לחקר התכונות שלו

ה-iPad Pro הוא מכשיר מהפכני ששינה את הדרך בה אנו עובדים, יוצרים ומשחקים. עם התכונות העוצמתיות והעיצוב המלוטש שלו, הוא הפך לחביב בקרב אנשי מקצוע וחובבי טכנולוגיה כאחד. במדריך זה נחקור מדוע כדאי להשקיע באייפד פרו, מה מייחד אותו מטאבלטים אחרים, ומדוע כדאי לשקול לרכוש אותו מ-iDigital, קמעונאי אפל מהימן בישראל.