תמונות באישור CANVA

איך בוחרים עורך דין התחדשות עירונית

מתי שמעתם לאחרונה על התחדשות עירונית ועל השפעתה החיובית? בכדי שהתהליך יצליח ותוכלו ליישם מגורים ברמה הגבוהה ביותר חשוב שתקראו את המאמר הבא, אבל קודם לכן מצאו עורך דין התחדשות עירונית שבקיא בכל הכללים.

כאמור בכל פרויקט שכזה, עורך דין התחדשות עירונית ייצג את בעלי הדירות ובכדי שפעילותו תהיה נכונה ורלוונטית יהיה זה מייצג אך ורק את בעלי הדירות ושום גורם אחר.

באמצעות ייפוי כוח מתאים ייצג עורך הדין את הדיירים בפרויקט ויוודא שיקבלו את כל הזכויות המגיעות להם. רוצים לממש את הפרויקט על הצד הטוב ביותר? הנה כמה דברים שיגדירו לכם איך למצוא עורך דין מתאים לפני שאתם ממשיכים הלאה במסגרת המשימות.

מה צריך לעשות לפני שפונים לעורך דין בתחום?

תמונות באישור CANVA

בשלב הראשוני חשוב מאוד להבין מה אתם מחפשים באותו עורך דין התחדשות עירונית שיענה לכם על הצרכים. יש לקחת הצעת מחיר, להבין את הניסיון של עורך הדין, לבדוק אם אתם מכירים את המשרד, האם יש עליו המלצות?

כמו בכל דבר שבו עורכים סקר שווקים חשוב לערוך סוג של רשימת עורכי דין בתחום ההתחדשות ורק לאחר כל הבנת הצרכים למנות את המועמדים המתאימים ומתוכם לבחור את המתאים ביותר.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האם עורך דין הנבחר אכן מתמצא בייצוג של דיירים ולא במשהו אחר. לצורך הדוגמא אם עורך הדין שבחרתם ייצג רק יזמים ייתכן וזה לא מתאים עבורכם ולכן לכו על אך ורק על המתאים ביותר שיכול להוכיח לכם בזמן את ניסיונו בתחום.

אם מצאתם עורך דין התחדשות עירונית שמתאים לכם אל תשכחו לחתום על כל החוזים המתאימים וודאו כי הוא יתנהל על פי חוקי האתיקה ויתקשר אך ורק עם הדיירים ולא עם היזם עצמו גם אם היזם הוא זה שיממן את שכר הטרחה.

מתי כדאי לפנות לעורך דין?

במצב של פינוי בינוי או התחדשות עירונית חשוב לבצע את הדברים מוקדם ככל האפשר וזה אומר מציאת עורך דין התחדשות עירונית כבר בתחילת התהליך. חשוב למצוא עורך דין מתאים שילווה אתכם נכונה כך שלא תחתמו על שום ייפוי כוח או חוזים שייפגעו בתנאים שלכם בעתיד.

בשלב הראשון ייחתם הסכם ביניכם לבין עורך הדין לרבות שכר הטרחה, לאחר מכן יוגדר התפקיד של עורך הדין וכן שלבי הפעילות וכל מה שצריך בכדי שהתהליך יתקדם בצורה נכונה וזורמת. את כל המסמכים שמכינים יש להציג לשאר הדיירים ולאחר דיון והסכמה לחתום עליהם ולצאת לדרך חדשה כשיש מישהו מיומן, אמין ומנוסה שעומד מאחוריכם לאורך כל התהליך.

עומדים לפני שינוי גדול ולא יודעים עם מי לדבר על כך? עורך דין התחדשות עירונית עמידור ושו"ת – עוזרים לכם לממש התחדשות עירונית על הצד הטוב ביותר.

 

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מה התפקיד של רואה חשבון

  בעבר זה לא היה כך, בעבר כל אחד יכול היה למכור את הסחורה שלו בשוק ללא התעמקות בבירוקרטיה מורכבת.

בלוג

קונסטרוקטור מומלץ מהו?

  קונסטרוקטור זו מילה גדולה המחביאה פירוש פשוט ודי מובן. מדובר למעשה על מי שביכולתו לתכנן את הקונסטרוקציה של הבניין,

בלוג

מהיכן מתחיל שינוי פנימי אצלנו

נסו להביט פנימה  אל כל האלמנטים שמרכיבים את חיינו. כל האנשים, העיסוקים והתשוקות שמלווים את היום יום שלנו ונוכחים בשגרה